‘دوستان’ ستاره دیوید شویمر در دفاع از شخصیت او در راس-راشل ‘ما در شکستن’ بحث

دوستان ستاره دیوید شویمر می گوید: تردیدی نیست که شخصیت خود را, راس گلر بود در یک وقفه موقت از رابطه اش با راشل (جنیفر آنیستون) هنگامی که او با زن دیگری در یکی از طنزهای معروف ترین قسمت است.

در طول یک کنترل از راه دور ظاهر در این Tonight Show Starring Jimmy Fallon, این بازیگر خطاب به صحنه معروف از فصل 3 دوستان قسمت که موجب بحث در سراسر کشور در مورد خیانت.

در به یاد ماندنی قسمت یاد دوستان چند لحظه مکث خود را عاشقانه و دیرین شناس پس از آن با خواب چوپان با نام مستعار “دختر داغ از زیراکس در محل.” زمانی که exes اقدام آشتی به زودی پس از راشل در مورد مجلس و متهم راس از تقلب و “ما در شکستن” خط او بود تلافی.

“مردم آنقدر شور تقسیم بر اینکه آیا یا نه [آنها] بودند در شکستن” شویمر گفت Fallon. “بله آن را حتی یک سوال آنها در شکستن.”

در نظر به یک ویدیو یوتیوب از این مصاحبه که در زیر دیده می شود بسیاری از طرفداران توافق با دوستان بازیگر به عنوان آنها اشاره کرد که آن را راشل که در آغاز تقسیم و حتی با استفاده از B-word.

یکی دیگر از فن نوشت که وجود دارد فقط نیاز به پیگیری در مورد “یک آن” دو “ازدواج کنید و هیچ معافیت هرگز دوباره.”

از دوستان آلوم شده است صوتی در مورد این واقعیت است که او تحت فشار قرار دادند برای شخصیت خود را به روز و متنوع زنان است. در علاوه بر این به آنیستون شخصیت راس مورخ شخصیت های بازی های برگزار شده توسط Lauren Tom and Aisha Tyler. اما 20 سال بعد طرفداران هنوز هم یک نقطه نرم برای R&R که در ادامه به یک کودک با هم اما.

طرفداران ممکن است هرگز با اطمینان می دانیم آنچه اتفاق افتاده به دوستان مرغ عشق. آنیستون گفته است که در ذهن او آنها را “کاملا” هنوز هم در هر PopSugar.

در فالون مصاحبه شویمر خطاب بسیار پیش بینی HBO Max مراسم ویژه ای که شده است را در خود نگه دارد با توجه به کروناویروس همه گیر و روشن ساخته است که او نمی تواند یک اسکریپت طنزهای قسمت که به روز رسانی خواهد شد بینندگان در شش دوستان است.

“‘[مراسم خاص] است unscripted. آن را واقعا سرگرم کننده مصاحبه و پس از آن برخی دیگر تعجب بیت” امی نامزد دریافت جایزه بازیگر گفت.

در حالی که وجود دارد امید به دوربین های نورد در ماه اوت دوستان ستاره گفت: “راستش ما میخوایم صبر کنید و ببینید که یک هفته دیگر یا دو اگر همه ما تعیین آن را واقعا به اندازه کافی امن به انجام. و اگر نه ما را صبر کنید به آن را انجام دهد زمانی که آن را امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>