‘دوستان’ مراسم به احتمال زیاد به فیلم در پایان تابستان

از دوستان مراسم ویژه خواهد شد به احتمال زیاد این فیلم تابستان در انواع. این قسمت در اصل به پایان خواهد رسید مه 27 در تلاش همزمان با مراسم افتتاحیه از HBO حداکثر جریان خدمات.

فیلمبرداری تاخیر رسوب داده شد تا حد زیادی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور چندین استودیو به نزدیک است. WarnerMedia سرگرمی اجرایی باب ” Greenblatt گفت: تنوع است که او امیدوار است به صورت کامل نشان می دهد تا پایان تابستان.

“ما در حال برگزاری برای اینکه قادر به دریافت این ویژه انجام می شود امیدوارم تا پایان تابستان اگر ستاره چین, و امیدوارم, ما می توانیم به عقب بر گردیم به تولید.”

هدف این است که برای این مراسم به فیلم برداری می شود در مقابل مخاطبان استودیوی زنده.

“ما فکر می کنیم یک مقدار به داشتن یک, بزرگ, خشن زندگی می کنند مخاطبان به تجربه این شش دوستان زیادی در حال آمدن به عقب با هم” ” Greenblatt در ادامه می گویند.

هیچ چیز را از روی میز به عنوان دور به عنوان فرمت پیش بینی ریونیون. اگر وجود دارد گسترده تاخیر مراسم ویژه ممکن است درگیر از راه دور در فیلمبرداری از ستاره ها درگیر است. گردهمایی “ممکن است بیشتر به مجازی مسیر” هر ” Greenblatt.

استودیو اجرایی اظهار داشت که حتی اگر این نشان می دهد در دسترس است در سقوط آن خواهد شد چیزی است که “ما می توانیم مخاطبان واقعا به دنبال به جلو به عنوان به خوبی.”

Cast members of NBC's comedy series "Friends." Pictured: David Schwimmer as Ross Geller, Jennifer Aniston as Rachel Green, Courteney Cox as Monica Geller, Matthew Perry as Chandler Bing, Lisa Kudrow as Phoebe Buffay, Matt LeBlanc as Joey Tribbiani
  برادران وارنر تلویزیون / گتی ایماژ

بازگشت در ماه فوریه اعلام مراسم هیجان زده دوستان fandom.

این بیانیه ساده که از جنیفر آنیستون باعث شور و هیجان زیادی به او Instagram پست در مورد این موضوع به دست آورد بیش از 4 میلیون لایک در مدت زمانی کوتاه.

امی برنده طنزهای پخش از سال 1994 تا 2004 و ستاره دار Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Matthew LeBlanc, کورتنی کاکس و دیوید شویمر و Matthew Perry. همه ستاره ها را امضا کرده اند تا در مراسم ویژه ای و هر مجموعه ای برای دریافت بین $2.5 و 3 میلیون دلار برای شرکت یک افزایش قابل توجهی بیش از 1 میلیون دلار برای هر قسمت حقوق آنها در ابتدا دریافت کرده است. در هنگام امضای قرارداد برای پروژه های بازیگران اصرار بر یک unscripted نشان می دهد.

بسیاری از اصلی خدمه خواهد بود نیز وجود دارد. ویژه خواهد بود به کارگردانی بن وینستون که او نیز اجرایی تولید در کنار دوستان اجرایی تولید کوین روشن مارتا کافمن و دیوید کرین, امروز گزارش. مرحله 24 در استودیو برادران وارنر بسیاری را در خدمت به عنوان محل اصلی برای تولید همان محل اصلی فیلمبرداری فیلمبرداری صورت گرفت.

حتی اگر دوستان مراسم برای اولین بار در اواخر طرفداران می توانید تمام قسمت های این مجموعه در HBO حداکثر زمانی که آن را راه اندازی در چند هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>