Friends Netflix HBO Max

دوستان محبوب تر از همیشه در حال حاضر آن در دسترس نیست به جریان. این خبر خوبی برای HBO حداکثر. NBC/خبرسازان

WarnerMedia نیست فقط در حال توسعه آن هزینه آینده جریان سرویس HBO Max به سرمایه گذاری موقت در جریان روند. به جای بسیار شبیه دیزنی این شرکت در حال سرمایه گذاری میلیاردها دلار به تاکید مستقیم به مصرف کننده کسب و کار بالاتر از همه چیز. که monumentally حرکت خطرناک به خصوص برای یک کنگلومرا به عنوان چند وجهی و در طول تاریخ موفق به WarnerMedia. اما مدیر عامل شرکت جان Stankey یک تک خال در حفره برای HBO Max: دوستان است.

معشوق طنزهای که فرار برای 10 فصل در NBC همچنان به عنوان محبوب به عنوان همیشه. به گفته معاون ارشد رئیس جمهور از تلویزیون بازاریابی رزماری Markson فیزیکی و دیجیتال فروش دوستان باید “تقریبا سه برابر شد” سال گذشته زمانی که مشخص شد که این سری خواهد بود و نه بازگشت به Netflix پس از 2019.

همچنین ببینید: آینده Spider-Man, فیلم, است که هنوز مشخص نیست برای مارول و سونی Execs

“در آغاز سال در آن بالا-فروش فروشگاه-تلویزیون حق رای دادن در صفحه اصلی سرگرمی” Markson گفت: تنوع. “ما شاهد فروش قوی در سراسر هر دو فیزیکی و دیجیتال, و ما دیده ایم به ویژه سربازان ارتش در دیجیتال. اگر شما فکر می کنم از دی وی دی به عنوان اصلی bingeing مکانیسم این راه برای جمع آوری و می افزاید: تداوم و تکرار قادر به تماشای نشان می دهد.”

بیست و دو دقیقه کمدی های در حال پخش آنلاين قابل اعتماد ترین بینندگان رانندگان است. قابل ملاحظه اپیزود شمارش از محبوب سری تضمین استفاده افزایش یافته. که کلید به عنوان ساعت از نامزدی بسیار مهم و تعیین کننده متریک در جریان میباشد. این خدمات می خواهید برای جلب شما را به تماشای و پس از آن مهمتر ادامه ، این که چرا WarnerMedia پرداخت $425 میلیون دلار برای دوستان , جریان, حقوق, چرا تلویزیون جهانی شکافته بیش از 500 میلیون دلار به اصلاح دفتر از Netflix در سال 2021 و به همین دلیل Netflix مقابله با شکوه هر دو معاملات برای بازگشت به فروشگاه از Seinfeld.

دوستان عظیم بینندگان راننده. با توجه به شخص ثالث اندازه گیری معیارهای ارائه شده به Recode, دوستان بود Netflix دوم سری پربیننده ترین پشت دفتر. به گفته نیلسن اطلاعات ارائه شده به وال استریت ژورنال 72 درصد از Netflix را تماشا دقیقه اختصاص داده شده بود به کتابخانه برنامه نویسی و یا قسمت های تکراری با دوستاندفتر) در سر خط. صلیب نسل سری فراهم می کند HBO حداکثر با یک فوری استفاده در روز 1. این تلویزیون معادل راحتی مواد غذایی است. HBO حداکثر تا حتی دستور unscripted مراسم ویژه ای با بازیگران برای تحویل بر راه اندازی.

این نوع تفکر حاکم بر جریان میباشد. با هر منطقی استدلال سیمپسونها بیشتر فیلم skewing سری از خانواده پسند پرنیان دیزنی+ پرورش است. در عین حال به لطف نشان می دهد طول عمر و محبوبیت آن را نمایندگی یک فرصت طلایی برای جذب تکرار بینندگان به دیزنی+. در حال حاضر آن را برای حساب و پنج درصد از پلت فرم کل بینندگان به گزارش خبرنگار هالیوود.

به عنوان فیزیکی و دیجیتال دوستان فروش نشان می دهد مورد علاقه در 1990s طنزهای بالا باقی می ماند. این به HBO حداکثر چیزی است که از یک شبکه ایمنی هنگامی که آن را راه اندازی در مه با دوستان و 236 قسمت به عنوان تاج جواهر.

این پست به روز شده است با خبر, دوستان, reunion.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im