Frida Aasen شده است های بسیاری از چشم نواز حرفه ای تصاویر در Instagram صفحه به تازگی تاب انواع لباس و لباس های شیک اما مخلوط تا چیز امروز با یک لباس شنای زنانه دوتکه جدید ضربه محکم و ناگهانی از کنیا. مدل شد عکس نشسته در عمق آبهای اقیانوس چشم نواز ضربه محکم و ناگهانی.

ورزش ها نشسته رو به دوربین و در وسط تثبیت موی دم اسبی با دست با آرنج تمدید کردن به دو طرف. او را با لب های او کمی جدا و پاهای او را تا حدی غوطه ور در آب. و اگر چه موهای خود را خشک نگاه کرد بقیه از شکل او شد و مرطوب از آب است.

لباس شنای زنانه دوتکه است که او بود که نور صورتی با صورتی تیره تر و تمیز و فنجان تزئین شده بودند با فازی محافل که بعد اضافه شده به او نگاه کنید. او کف مطابق همان دایره لهجه و طرف روابط که استراحت کم در لگن است.

این گیج کننده لوازم به سادگی با گوشواره و یک جفت tortoiseshell عینک آفتابی نگه داشته و تمرکز بر روی گروه و هیکل.

عکس گرفته شده در یک روز آفتابی با پف کم حلق آویز ابر و باریکه ای از نور خورشید دستگیر شد گسترش از بالای قاب پایین به فریدا آرنج چپ. آبهای اقیانوس را نگاه سفید و کف آلود که در آن او نشسته اگر چه آن را به حال آبی فیروزه ای رنگ دورتر در امتداد افق.

ترکیب عکس سمت چپ یک مقدار زیادی از فضای خالی بالای فریدا و آسمان آبی روشن در تضاد خوبی به نور رنگ اقیانوس و ایجاد یک رویایی, گرمسیری پرنیان.

یک زن و شوهر از دسته نازل مارک های لباس: عینک آفتابی شدند از Anine بینگ و بیکینی شد از هانه بلاخ یک نام تجاری دانمارکی.

بمب پیروان با عجله به بخش نظرات به بیحوصلگی حرف زدن در مورد به روز رسانی جدید.

“به ما بگویید که این راز برای همیشه خوب به دنبال در یک عکس sis” نوشت تحسین.

دیگران بودند پریشان برچسب جغرافیایی و محیط زیبا.

“دریا به نظر می رسد شگفت انگیز است. که در آن در کنیا است ؟ ” فکر یک فن است.

“Diani ساحل ؟ و شما را به masai mara? مکان جادویی” خواسته یک سوم رسانه های اجتماعی کاربر.

“خوش آمدید به کنیا @frida_aasen لذت بردن از اقامت خود را” بیان یک حامی.

علاوه بر فریدا مشترک یکی دیگر از لباس شنای زنانه دوتکه عکس در 21 ژانویه که زمان تاب کوچک سیاه و سفید گروه. احساس مطرح خارج در برابر یک دیوار خالی و flaunted خود را قهوهای مایل به زرد bod به عنوان او قرار داده و دست خود را بر روی موهای مرطوب. او کوچک بالا سمت چپ او underboob peeking از طریق و کف کرده بود فوق العاده طولانی طرف روابط در سمت چپ او هیپ سقوط کرد که پایین او ران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im