هنرمند فرانسوی جونیور جدید نقاشی دیواری امکانات 1,000 متوسط نیویورکی

JR جدید در توسعه دیواری در دومینو پارک. موزه بروکلین

در موزه بروکلین نمایشگاه “JR: تواریخ” که عرضه در پاییز گذشته و اجرا می شود از طریق ممکن است این مستندساز JR خواهد بود رونمایی یک نقاشی دیواری عظیم در دومینو پارک در روز دوشنبه. آن را به عنوان یک ادامه سری خود را از broad-spectrum عکاسی پرتره از تمام شهرستانها. این نقاشی دیواری با عنوان تواریخ نیویورک می آید به عنوان یک نتیجه از JR عکاسی بیش از 1 ، 000 ساکنان شهر نیویورک از تمام پنج بخش و آوردن همه این افراد با هم در یک کولاژ با فرمت. حماسه نتیجه نهایی را نیز شامل مکمل های صوتی ضبط شده که داستان هر یک از افراد برجسته در این دومینو پارک دیواری.

نقاشی دیواری است که باید تکمیل شود در طول تعطیلات آخر هفته, شده است در حال توسعه برای چندین هفته است که در نتیجه یک همکاری بین هنرمند استودیو موزه بروکلین و معماری شرکت LOT-EK. زمینه برای نقاشی دیواری است که یک سری از 16 آبی ظروف حمل و نقل. JR توسعه یافته شهرت خود را به عنوان یکی از محبوب ترین هنرمندان پس از گذراندن سالهای نوجوانی خود tagging ساختمان در پاریس با گرافیتی ساخت و او را یکی از موفق بسیاری از هنرمندان به جهش از خیابان هنر به بیشتر مرسوم جشن هنری عرصه است.

همچنین نگاه کنید به: کریستی جدید ‘دسترسی’ حراج به فروش می رساند نام بزرگ شروع در $100

“جونیور: تواریخ” است که هنرمند را برای اولین بار عمده آمریکای شمالی نشان می دهد که اواسط حرفه ای بررسی است که ویترین جونیور مستندات از دوستان خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود را بیشتر سیاسی مشغول به کار است. JR نیز به تازگی نامزد دریافت جایزه اسکار برای سال 2017 فیلم او همکاری با کارگردانی فیلمساز اگنس Varda عنوان چهره ، در پشت سر هم با موزه بروکلین نمایشگاه جونیور نیز در حال حاضر پرده برداری از یک سری از نقاشی های دیواری در سراسر بخش های مختلف از بروکلین از جمله در پادشاهان تئاتر در Flatbush و در بروکلین آکادمی امور مالی جهانی در بدفورد Stuyvesant نشان می دهد که زیبایی او غرایز نیست به راحتی موجود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید