رایگان ماسک ها و کمکهای مالی حقوق و دستمزد: 5 IAS افسران رفتن مایل اضافی در برابر COVID-19

چند هفته آینده بسیار مهم برای هند اگر ما برای کنترل گسترش coronavirus (Covid-19). در یک موقعیت استرس زا مثل این IAS افسران در حال کار دور ساعت برای ارائه خدمات ضروری مانند مواد غذایی, ماسک های دست sanitisers و آگاهی به هر فرد

یکs per اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در 24 مارس هند خواهد شد در یک مستند برای 21 روز بعد (تا 15 آوریل). این به این معنی مردم اجازه داده نخواهد شد به مرحله خارج از خانه با چند استثنا. خواندن یک راهنمای مفصل در این مستند اینجا.

در یک موقعیت استرس زا مثل این بار اطمینان حاصل کرد که این پروتکل است که به دنبال سقوط در شهرداری و شرکت ها و دولت های منطقه در مناطق شهری و روستایی بود.

در نتیجه IAS افسران در سراسر هند کشیده اند تا جوراب خود را به نگه داشتن مردم خود را امن و مطمئن است.

آنها در حال حاضر شروع به کار دور ساعت برای ارائه خدمات ضروری مانند مواد غذایی, ماسک های دست عفونی و آگاهی به هر فرد است.

فکر می کنم شما ممکن است COVID-19? ما باید 3 پزشکان به توضیح آنچه شما باید انجام دهید

در اینجا پنج تلاش است که خود را شایسته تحسین می شود.

  1. آهنگ سریع عمل در کرالا
منبع: P B Nooh IAS/Facebook

در مارس 7, PB, Nooh DC از Pathanamthitta در Trivandrum زمانی که او موفق به دریافت اخبار از سه COVID-19 مورد در منطقه خود. نیمه شب او را در منطقه و بلافاصله راه اندازی یک اتاق کنترل با پزشکان پلیس و داوطلبان برای ردیابی بیماران آلوده بودند جدا شده در بيمارستان در عرض سه ساعت.

روز بعد زمانی که پنج بیشتر بیماران آزمایش مثبت Nooh دنبال تلفن های خود را و محل برج با کمک سرپرست و ظرف شش روز تمام از آنها را قرنطینه.

DC نیز ترسیم 4000 نفر در سراسر منطقه بودند که مشکوک به داشتن شده است در معرض عفونت و قرنطینه آنها در خانه است.

Nipah به کروناویروس: IAS افسر توضیح می دهد که چرا کرالا بهتر و آماده تر از بسیاری از

  1. کم هزینه دست Sanitisers و ماسک در MP & تامیل نادو

با توجه که دست sanitisers و ماسک پرواز کردن قفسه ها و پیش بینی است که کمبود آن می تواند منجر به بیشتر وحشت Harshika سینگ جمع تیکمگره طناب در 150 زنان از گروه خود به کمک در سراسر منطقه به این محصولات با ارزش است.

“آنها آماده کند تا 1500 sanitisers روزانه و قیمت آنها متفاوت از Rs 10-25. در ضمن ماسک در دسترس هستند در تومان 20. این زنان مطیع اجتماعی فاصله پروتکل و محصولات تهیه شده در خانه. روستاییان می توانند از آنها بازدید و خرید” سینگ می گوید بهتر از هند است.

دولت کلاه قیمت ماسک Sanitisers: در اینجا این است که چگونه به شکایت علیه Overpricing

مشابه حرکت به تصویب رسید Preeti Maithil DC MP ساغر منطقه که در زمان استفاده از ساخته شده در یک handloom مرکز در منطقه زندان است.

55 زندان زندانیان موفق به ساخت 10,000 قابل شستشو و قابل استفاده مجدد و دو لایه پارچه ماسک. ماسک توزیع شده به صورت رایگان به خط مقدم سلامت کارگران پزشکان و پلیس و مردم می توانند آنها را خرید در مغازه های محلی برای 10 تومان در هر قطعه. اینجا بیشتر بخوانید.

به همین ترتیب Tuticorin منطقه جمع آوری Sandeep Nanduri است منصوب SHGs به ساخت ماسک صورت sanitisers صابون و Lysol برای اطمینان از عرضه کافی.

  1. درب-به-درب سبزیجات در احمدآباد

به عنوان به زودی به عنوان مستند اعلام شد, دولت از وحشت loomed بیش از نفر در سراسر کشور به عنوان آنها نگران گرفتن مواد غذایی ضروری. بسیاری از آنها خال خال در اعداد بزرگ در خیابان برای انبار وسایل در نتیجه نادیده گرفتن پروتکل های اجتماعی فاصله.

منبع: Vijay Nehra/توییتر

در یک اطمینان اعلامویجی Nehra کمیساریای از احمدآباد Municipal Corporation (AMC) اعلام کرد که اختصاص داده شده rickshaws خواهد پوشش هر گوشه ای از شهرستان به ارائه سبزیجات به مردم در خانه های خود. او اختصاص داده است ده e-rickshaws و منصوب از گروه خود به کمک در این پروژه است.

او همچنین اطمینان داد که فعالیت های کوچک خواهد شد تا در عرض 48 ساعت آینده.

AMC نیز گره خورده است تا با رستوران ها و مفاصل مواد غذایی به ارائه وعده های غذایی روزانه به شرط بی خانمان و بی بضاعت در هر روز است.

  1. اهدای یک ماه حقوق برای دیدار با هزینه های بهداشت و درمان در Chattisgarh

در یک نجیب ژست, Awanish شاران, DC کلکتور Kabirdham تصمیم گرفته است به کمک او یک ماه حقوق به Cheif وزیر صندوق امداد برای دیدار با هزینه های پیش بینی نشده برای مبارزه با کروناویروس.

او همچنین خواست شهروندان به گام رو به جلو به کمک های مالی به عنوان در هر راحتی خود را و به اشتراک گذاشته شده شماره حساب بانکی در رسانه های اجتماعی.

ias hero uttar pradesh best of 2019 initiatives india scheme changemaker

همانطور که برای اقدامات ایمنی شاران راه اندازی منطقه نظارت واحد و مرکز تماس برای اطلاعات مربوط به کوروناویروس. شهروندان می توانند در تماس از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر.

ساکنان این منطقه خارج Kabirdham و غیر-ساکنان در حال حاضر در منطقه که گیر با توجه به این مستند می توانید به طور مستقیم در رسیدن به شاران برای هر گونه کمک.

در یک شبیه حرکت 121 IPS افسران و 809 PPS افسران خواهد خود را اهدا یک روز حقوق و دستمزد به سانتی متر امدادی صندوق برای مبارزه با ویروس مرگبار است. یک ترکیب مبلغ تومان 33.3 لاخ انتظار می رود که داده بود توسط ماموران به صندوق امداد.

  1. شکستن زنجیره ای از طریق شستن دست ها

این #BreakTheChain کمپین راه اندازی شد کرالا در بخش بهداشت و درمان به آموزش مردم در مورد شستن دست و بهداشت شخصی.

پیوستن به کمپین Dr Divya S Iyer IAS که در حال حاضر عنوان مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال طرح (MNREGS) رفتن در زمین برای رسیدن به MNREGS کارگران است.

برش جعلی اخبار: با استفاده از این واتساپ Chatbot توسط دولت برای COVID-19 روز رسانی

او برجسته چگونه بسیاری از افراد شاغل تحت این طرح در سراسر 38,000 سایت ها بالاتر از 50 سال سن هستند و در نتیجه بسیار مستعد ابتلا به این ویروس.

“در سفر من به Kallikkad ایجاد کرد به عنوان بخشی از کمپین ما نشان داده مناسب دست شستن تکنیک های به کارگران و تضمین است که آنها تا به حال تمام امکانات لازم مانند آب و صابون. ما آنها را دستور به شستن دست های خود را اغلب و استحمام قبل و بعد از کار می گوید:” Dr Divya.

اینجا بیشتر بخوانید.


همچنین بخوانید: #CoronaWarrior: تحمل از دست دادن Rs 12 لاخ کرالا مرد Waives اجاره 100 مغازه ها!


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>