فردی فریمن آخرین MLB بازیکن برای تست مثبت برای Coronavirus

فردی فریمن بیمار با کروناویروس و آن را از نوع بدون علامت. آتلانتا بریوز’ اولین baseman را در زمان به Instagram روز شنبه با تایید زودتر به گزارش ستاره مشت آزمایش مثبت است. او دقیق است که او آزمایش مثبت در جمعه شب و پس از پایین آمدن با این ویروس این آمار او “مانند یک تن آجر.” او گفت: فریمن دچار بدن درد, لرز و تب است. او ادعا کرد که چقدر سخت coronavirus آمار او غیر عادی بود چون فریمن کسی است که معمولا هرگز بیمار می شود.

او همچنین گفت که روشن نیست چگونه فریمن پایین آمد با COVID-19 چون کل خانواده شده است واقعا مراقب باشید بیش از چهار ماه گذشته است. او ادعا کرد که آنها نمی رفته به یک فروشگاه مواد غذایی و یا یک رستوران و آنها نبوده است دیدن دوستان خود را در تمام. او می گویند آنها شده است اجازه می دهد خانواده به خانه خود اما تا کنون هیچ کس در فریمن خانواده دارای آزمایش مثبت برای ویروس.

او افزود که اگر coronavirus می رسید کسی مثل فریمن به عنوان سخت به عنوان آن می تواند هر کسی. او به پایان رسید او پست با ساخت یک درخواست برای هر کس به یک ماسک به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است و برای تحقق بخشیدن به که حتی اگر مردم را در تمام اقدامات احتیاطی آنها می توانید آنها نیست کاملا امن است.

Freddie Freeman of the Atlanta Braves hits a ninth inning game-winning home run
  اسکات کانینگهام / گتی ایماژ

فریمن فقط آخرین نام عمومی ساخته شده از لیگ اصلی بیس بال بازیکنان آغاز شده و گزارش به بهار آموزش. دانستن اینکه دقیقا چه کسی و چگونه بسیاری از آزمایش مثبت برای این ویروس دشوار است به این دلیل که لیگ گفته است که مجاز به فاش کردن کسانی که به این بیماری است. اکثر بازیکنان و یا خانواده خود را رو به جلو آمده اند زمانی که آنها آزمایش مثبت وجود دارد اما چند بازیکن هنوز ناشناخته است.

لایحه شانکس از ورزش نشان داده شده فریمن یکی از چهار بریوز’ بازیکنان نه در اردوگاه از آنجا که آنها تا به حال آزمایش مثبت است. این تیم مدیر جدید گفت: مسکن ویل اسمیت جوان پارچ Touki توسن و infielder پیت Kozman شد و سه تن دیگر. Snitker دریافت اجازه از همه چهار بازیکن به عمومی با نام خود.

بریوز مدیر گفت: رسانه ها در روز شنبه که همه چهار بازیکن به توافق اجازه دهید نام خود شناخته می شود چرا که آنها می خواستند به درک “این ویروس واقعی است.”

فریمن است که تنها یکی از این سه نفر که تایید شده است برای بدست ضربه سخت توسط ویروس. شانکس گفت: از آنجا که واکنش خود به COVID-19 وجود دارد نگرانی از طرفداران خود را در مورد خوب بودن در علاوه بر این به نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه او آماده خواهید بود برای باز کردن فصل در زمان.

فریمن نیاز به رفته 72 ساعت بدون هیچ گونه علائم و پس از آن نیاز به تست منفی دو بار در طول یک دوره 24 ساعته قبل از او می تواند بازگشت به عمل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>