‘شکست’ بلند پروازانه چند راوی حساب هیروشیما بازمانده زندگی

شکستگی توسط آندرس Neuman. مک میلان

آندرس Neuman جدید, رمان, شکستگی, دهانه بیش از شش دهه از پنج ساعت در مناطق و امور عشق. این یکی از بلند پروازانه ترین کتاب من به تازگی خواندن; نویسنده پردازد مسائل جنسیتی, عشق, محیط زیست, ترجمه و روابط بین الملل در کمتر از 350 صفحه است. تنها ثابت در سراسر این جهان-trotting به زمان سفر روایت شخصیت محوری: یک تاجر ژاپنی به نام Yoshie Watanabe یک بازمانده از بمب اتمی در هیروشیما.

Neuman می گوید Watanabe داستان از طریق پنج دیدگاه مختلف. یک راوی دانای کل توصیف چند روز در شخصیت زندگی پس از زلزله که ویران ژاپن در سال 2011. این فصل در حال آمیخته با اول شخص حساب از چهار Watanabe سابق آماتور که در حال گسترش در سراسر جهان است. “به جای شخصیت زن به طور معمول مشاهده و توصیف (و حتی بدتر توضیح داد!) از یک نر نقطه نظر من پیدا کردم آن را جالب به تلاش مخالف: یک سکوت مبهم مردی است که به خاطر رویا پردازی و گفت: از چند قوی, زن دیدگاه” Neuman گفت: ناظر. به عبارت دیگر نویسنده مرد است, نوشتن از زنان دیدگاه در مورد مرد دیگری از یک فرهنگ بسیار متفاوت از خود را دارد. این انتخاب فقط ممکن است Neuman بلند پروازانه ترین و پرخطرترین—گزاره از همه است.

همچنین نگاه کنید به: با ‘سینه و تخم مرغ,’ خوانندگان انگلیسی این شانس را به سقوط Mieko Sprayberry

این رمان که اغلب در مورد مهاجرت های مناسب باز می شود در توکیو ایستگاه مترو. واتانابه است که در زیر زمین خانه رهبری برای روز زمانی که یک زمین لرزه شهرستان و تکان او را به دوباره خود را شرایط. “زلزله شکستگی حال خرد دیدگاه شیفت حافظه صفحات” Neuman می نویسد. همچنین ما کشف کرده اخلال پیامدهای 2011 رویداد منجر به یک سونامی مرگبار و یک بحران در نیروگاه فوکوشیما.

در طول فصل های زیر ما یاد بگیرند که یک روزنامه نگار آرژانتینی (شاید ایستاده در بوئنوس آیرس متولد نویسنده خودش) تلاش برای دریافت در تماس با Watanabe به یاد داستان خود را. در ضمن شخصیت عازم یک سفر جاده ای به سمت سایت از فاجعه هسته ای در فوکوشیما. او را می دهد نشانه ای از انگیزه و در عین حال خواننده آغاز می شود که فرض کنیم که او در نهایت تلاش برای معامله هسته ای فاجعه از خود او دوران کودکی است.

چهار فصل سوراخ این مواد است. در ابتدا یک زن فرانسوی به نام بنفش به یاد جوانی خود را عاشقانه با واتانابه در میان پاریس کافه ها و صحبت از جنگ در الجزایر. از نیویورک Lorrie توضیح می دهد چگونه او دام واتانابه برای شرکت در ضد جنگ فعالیت و تماشای رسوایی واترگیت گشوده است. Mariela در بوئنوس آیرس, مذاکرات در مورد دیکتاتوری و آور آرژانتینی اقتصاد است. واتانابه در تازه ترین داستان عاشقانه با یک زن در مادرید به نام کارمن رخ می دهد در برابر پس زمینه از اتچا ایستگاه بمب گذاری در سال 2004. “در راه کل رمان یک مراقبه در مراحل و تغییرات از ما دوست داشتن را تجربه حالی که ما مسن تر گفت:” Neuman. آن را نیز به طور همزمان یک تاریخچه مختصری از غرب گرفته است.

با وجود جزئیات از این همه جنگ و کودتا و حملات Neuman انتخاب فاجعه فوکوشیما به عنوان مرکزی تراژدی در رمان خود. در سطح به نظر می رسد کنجکاو انتخاب برای یک رمان نویس آرژانتینی به مرکز یک کتاب در چیزی است که اتفاق افتاده در ژاپن در سال 2011. در عین حال پس از خواندن در مورد چگونگی نیروگاه تعطیل و منتشر تابش به مناطق اطراف آن نویسنده کاملا احساس این راهپیمایی از حادثه است. او زده بود او گفت: چگونه بسیاری از فرهنگ انسانی “به نظر می رسد به همان اندازه قادر به هر دو قدرت بازسازی و خود تخریبی.” پس از زلزله او بود نقل مکان کرد به خواندن که این سیاره را محور منتقل شده بود به چند سانتی متر. “که نشان داد که چگونه هیچ چیز اتفاق می افتد فقط در یک محل چگونه هر معنی دار انسان رویداد بالقوه برای گسترش” او گفت:.

Neuman فلسفی منافع نیز به گسترش هنر ژاپنی. در سراسر کتاب او اشاره kintsugi عمل ترمیم شکسته سفال با پودر طلا. این روش در معرض عیوب به جای پنهان کردن آنها را. “هر جسم که جان سالم به در آسیب را می توان با ارزش تر و زیبا,” او گفت:. او فکر می کند این ارائه می دهد یک پیام از امید “درباره ما ظرفیت بازسازی حال و نگاه به آینده و تا کنون که بدون انکار ما گذشته است.” در شکستگیاو تلاش برای اعمال این مفهوم به “مردم روابط عشق و سیاست است.”

این حس بازسازی نیز کمک می کند تا توضیح دهد که خلقت خود را از چندین نقطه نظر. Neuman گفت: او معتقد است که هر دو داستان و سفر “دو مهم انسان تجربه است که به ما اجازه می دهد به گسترش هویت خود ما…آنها به سادگی نمی تایید مرزهای ما اما آنها را به چالش.” در یک کتاب به نام شکستگیکه شامل بسیاری از نمونه های مختلف سیاسی, شخصی, زمین شناسی و پارگی آن را تنها اتصالات که روایت خود را شکاف و recalibrates.

Neuman آگاهی از مشکلات احتمالی از نوشتن در مورد شخصیت های که جمعیتی بسیار متفاوت از او. “این رویکرد نمی تواند ساده و یا صرفا خود به خودی. در این مورد قطعا آن را در زمان بسیار طولانی و دقیق و احترام تحقیقات قبل از من احساس من می تواند شروع به نوشتن” او گفت:. او با استناد ربکا Solnit که مقاله “مادر همه سوالات” نشان می دهد که نقطه خواندن ممکن است به فراتر از خود را تجربه و کشف آنچه آن را مانند به دیگر.

خوانندگان خواهد شد تصمیم گیری برای خود را چگونه به خوبی Neuman فراتر از تجربه خود را به تصرف واتانابه و چهار زن بسیار متفاوت است که کمک به شکل دادن به خطوط از زندگی خود را. آیا شخصیت مرکزی که هرگز صحبت از خواسته های خود را تبدیل شدن به طور کامل انسان در ذهن خواننده را? یا Neuman فقط سمت چپ فضا برای خوانندگان به تصور خود به خود تروما عاشقانه و سفر? “من فکر می کنم که حداقل تلاش به دیگران خودمان را در افراد دیگر موقعیت است که در قلب هنر و تجربه” گفت: این نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>