جولای 10, 2020

ایرانی سارد

آبزرور

Fox Sports میزبان هالی San Francisco News نشان می دهد جدی رخ In Blue Bikini Top برای آخرین تند به روز رسانی

Fox Sports میزبان هالی san francisco news قرار داده و او را قاتل رخ بر روی صفحه نمایش برای آخرین Instagram update. برای پست او عکس دراز کشیدن در یک رنگ آبی تیره بالا لباس شنای زنانه دوتکه, در حالی که زیبا کننده معروف دارایی های خود را و نگه داشتن یک توپ گلف است.

32 ساله در اصل ساخته شده یک نام برای خود در زمین گلف و ثبت این ورزش او را دوست دارد برای این تحریک ضربه محکم و ناگهانی. San francisco news چندانی نشان نداده از او کامل بدن در نمای نزدیک عکس, اما هنوز هم ارائه طرفداران خود را با مقدار زیادی از آب نبات چشم.

از دانشگاه ایالتی میشیگان محصول به ضرب گلوله کشته شد به عنوان او گذاشته در عمل قرار دادن رنگ سبز. او به عقب نگاه کرد به عنوان دوربین بود فقط پشت سر او. San francisco news حال یک غول لبخند در سراسر چهره زرق و برق دار و روشن و چشمان آبی ایستاده بود. دست چپ او پیچیده شده بود در اطراف مقابل سینه او کمک کرد که با تکیه تلفظ کردن آنها را در حالی که دست راست خود را مطرح شد به برگزاری یک توپ گلف بیش از چشم او. دیگری وجود دارد ولگرد توپ در کنار او در سبز.

San francisco news sported, آبی تیره, لباس شنا بالا با سفید رئوس مطالب و سفید تسمه گره خورده است که در پشت گردن او. کوچک بالا تلاش برای مهار او سخاوتمندانه مجسمه نیم تنه. او دو حلقه در دست راست و یک حلقه گوشواره قابل مشاهده بود و در گوش چپ. ناخن های خود را به نظر می رسد تحت پوشش در صورتی نور لهستانی و پوست دباغی ظهور در برابر پس زمینه تیره و لباس شنا بالا. زاویه دوربین از بالا آشکار و scintillating مطرح همه کمک به پیروان یک دید واضح و روشنی از دارایی های خود را. در عنوان او ترویج گلف-وب سایت های مرتبط.

این شخصیت تلویزیونی آپلود تصویر در روز سه شنبه بعد از ظهر برای او 477,000 Instagram followers. بسیاری از آنها را به سرعت رفتند به دعوت یک ضربه محکم و ناگهانی آن را به عنوان به دست آورده بیش از 2700 در بیش از یک ساعت پس از رفتن زندگی می کنند. San francisco news تا به حال نزدیک به 100 دیدگاه در مدت زمانی کوتاه. پاسخ او بودند با آشغال آتش و قلب و چشم از emoji. طرفداران در پاسخ به این عکس و این عنوان.

“من حتی نمی تواند گلف, اما من در” یک پیرو اظهار نظر.

“دختر تو خیلی یاد. من کار در SportClips و شما در تلویزیون ما هر روز لعنتی و من توان گفتن مشتریان می بینیم که دختر گلف?'” حمایت فن نوشت.

چند Instagram کاربران در واکنش به san francisco news’ انتخاب توپ گلف است.

“اما به طور جدی که بازدید Maxflis? شما زیبا مثل همیشه” یک پاسخ داد.

“که نزدیک به Jan استیونسون Maxfli وان حمام عکس در روز!” یکی دیگر اضافه شده است.

به عنوان پوشش Inquisitr, san francisco news مشترک دیگری عکس از این در ماه آوریل است. او با استفاده از توپ های گلف برای پوشش کف-نیمی از بدن او را در آن عکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

آهنگ پیشواز همراه اول