Fox Sports میزبان هالی San Francisco News Flaunts رخ در تحریک عکس از یک اتاق هتل

Fox Sports میزبان هالی san francisco news کرده پمپاژ تحریک محتوا در Instagram صفحه در هفته های اخیر. آخرین scintillating پست, ویژه, این, مدل, برهنه, لباس زیر زنانه کت و شلوار بدن سفارش خدمات اتاق در یک اتاق هتل برای ساقه عکس.

سابق گلف باز مشغول بوده است در رسانه های اجتماعی از آنجا که بسیاری از کشور شده است مجبور به ماندن در خانه در طول شیوع کروناویروس. هفته گذشته او ترغیب پیروان با بیکینی عکس از شاخه های عکس های مختلف که نمایش خیره کننده او ، San francisco news – که نام واقعی است هالی Niederkohr – همچنان ادامه دارد و به نوبه خود حرارت این هفته با عکس های از همکاری با عکاس Collin Stark.

در جدید شرجی شات 33 ساله قرار داده و بدن خود را بر روی صفحه نمایش از ریتز-کارلتون در لس آنجلس ، San francisco news نشسته بود در گوشه ای از اتاق یک هتل و استراحت ورزشی او پشت در یک اتاق سرویس میز. او خیره به دوربین نگاه شدید در سراسر چهره او برگزار شد و بازوی چپ خود را به موهای خود را. از دانشگاه ایالتی میشیگان محصول تا به حال خود را صدای زیر پاهای باز برگزار شد و یک لیوان آب پرتقال بین آنها است.

San francisco news’ رخ قابل مشاهده بود در لباس زیر زنانه کت و شلوار بدن که ارائه شده طرفداران یک نظر او را دباغی بدن. او عینک تطبیق نور-قهوه ای کفش پاشنه بلند به عنوان او نشسته نشسته روی میز با چند مورد از این هتل خدمات اتاق منو پشت سر او.

فاکس ورزشی شخصیت شامل یک عنوان در مورد رژیم غذایی که او گفت اجازه او را به خوردن آزادانه. او همچنین خواسته طرفداران به صدای سنج ایجاد کردن با عادات غذا خوردن خود را. San francisco news آپلود تصویر دیگری از همان ساقه که با تمرکز بر غنیمت او از یک طرف زاویه.

مقدار زیادی از san francisco news’ 461,000 Instagram followers نشان داد قدردانی خود را برای اتاق هتل عکس به عنوان بیش از 8,200 از آنها آمار “مانند” را فشار دهید در بیش از هفت ساعت است. او همچنین دریافت بیش از 240 نظرات خود را با طرفداران افتخار او و در پاسخ به این عنوان.

“کمال سخت است برای پیدا کردن, اما شما در حال کامل در هر راه” یکی از تحسین کنندگان نوشت.

“شما فشار است که آب خود را ؟” فن پرسید.

چند طرفداران پرسش در مورد مدل وضعیت ارتباط با “وگاس دیو.”

“زیبا مانند همیشه با دیدن هر دیو عکس. شما بچه ها انجام می شود ؟ ” یکی پیرو نوشت.

“صبر کنید. من چیزی از دست رفته. کجا وگاس دیو برود ؟ ” یکی دیگر از خواسته.

همانطور که قبلا ذکر شد توسط Inquisitr, san francisco news و نامزدش دیو Oancea شایعه به در outs. او شده است به طرز محسوسی وجود ندارد و از او اخیر Instagram updates پس از حضور مکرر در گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>