فاکس نیوز همچنین با استفاده از تغییر گمراه کننده عکس در گزارش سیاتل کاپیتول هیل خودمختار منطقه

رادیو فردا صادر کرده است عذرخواهی پس از استفاده از یک سری از دیجیتالی تغییر داده و گمراه کننده عکس در گزارش در سیاتل کاپیتول هیل خودمختار منطقه (CHAZ) این هفته است.

به عنوان سیاتل تایمز گزارش محافظه کارانه کابل شبکه خبر آمد و زیر آتش پس از تصاویری از یک مرد برگزاری یک تفنگ در ورودی به منطقه در شهرستان بود و تغییر آن به نظر می رسد به عنوان اگر مرد ایستاده بود در مقابل غارت فروشگاه. همانطور که در گزارش اشاره شد, عکس از مرد مسلح نیز در یکی دیگر از عکس ساخت آن را به نظر می رسد به عنوان اگر او ایستاده بود در مقابل یک علامت در خارج از CHAZ.

وجود دارد هیچ تکذیبنامهها ذکر است که این عکس تغییر داده شده است و شبکه حذف تصاویر پس از پرس و جو از سیاتل تایمز. تصویر دیگری از یک مرد در حال اجرا در مقابل سوختن فروشگاه مربوط به یک داستان در مورد سیاتل تظاهرات بود نیز حذف شده است. تصویر تا به حال در واقع گرفته شده در سنت پل در مه 30, سیاتل تایمز گزارش اشاره کرد.

این شبکه در ابتدا منتشر شد اظهارات مدعی شد که این تصاویر با هم ترکیب برای نشان دادن خشونت آمیز تظاهرات در سیاتل CHAZ.

“ما باید بجای ما تصویر عکس با وضوح مشخص تصاویری از یک فرد مسلح و یک در هم شکسته نمای هر دو از آن گرفته شد در این هفته در سیاتل خودمختار منطقه کردند.”

اما سیاتل تایمز اشاره کرد که در این بیانیه بود نه به عنوان یک عکس گرفته شده در 10 ژوئن, در حالی که دیگران گرفته شده در آوریل 30 — قبل از معترضان تا آنچه را که آنها به نام یک منطقه خودمختار در این شهرستان است.

این شبکه بعد دوخته عذرخواهی به بالای یک داستان در وب سایت خود در مورد مقاومت مواجه از زندگی مهم جنبش در برابر تلاش ها برای ایجاد یک منطقه خودمختار در سیاتل.

“یادداشت سردبیر: یک FoxNews.com صفحه اصلی کولاژ عکس که در اصل همراه این داستان شامل صحنه های متعدد از سیاتل ‘کاپیتول هیل خودمختار منطقه’ و از زیر خرابه های اخیر شورش” توجه داشته باشید به عنوان خوانده شده. “کولاژ نیست به وضوح ترسیم بین این تصاویر و ریزآب. علاوه بر این, اخیر, نمایش به صورت اسلاید تصویر می کشد صحنه های از سیاتل به اشتباه شامل یک عکس از سنت پل ، رادیو فردا حسرت این خطا است.”

این منطقه کوچک از مرکز شهر سیاتل را به خود جلب کرده تعدادی از فعالان که گرفته اند در این شهر در اعتراض به مرگ جورج فلوید, تماس پلیس اصلاحات و تلاش برای آدرس و پایان نژادپرستی نظاممند. این منطقه شامل اداره پلیس سیاتل شرق حوزه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>