چهار برگزار شد تلاش برای فروش دورگا بت

حیدرآباد: مقامات کمیساریای وظیفه نیروی غرب منطقه حیدرآباد, بازداشت چهار متهم به افرادی که در تلاش بودند به فروش یک بت الهه دورگا و Nagamani سنگ برای Rs 1 کرور.

با توجه به Anjani کومار, کمیسر پلیس (CP) حیدرآباد شهرستان چهار متهم در تلاش بودند به فروش بت و Nagamani سنگ با این ادعا که این امر می تواند فرخنده اگر آنها نگهداری در داخل خانه است.

“در فوریه 25 sleuths از کمیساریای وظیفه نیروی غرب منطقه تیم دستگیر و چهار نفر از افراد متهم به نام B Devender تی جان داش علی Chand گوپتا و Mohd اشرف. پلیس کشف و ضبط یک بت الهه دورگا یکی Nagamani سنگ و سه تلفن همراه از در اختیار داشتن خود را,” او اضافه شده است.

حدود سه سال پشت یکی از متهمان افراد Devender حال خریداری Nagamani سنگ از یک فرد ناشناس در طول سفر خود به بمبئی.

پس از رسیدن به حیدرآباد او نگه داشته و در همان خانه خود را. چند ماه به عقب او آمد در تماس با جان و دورگا پراساد استفاده می شود که برای بازدید Jiyaguda منطقه به طور منظم.

در دیدن Devender را Nagamani سنگ, آنها به او گفت که آن فرخنده آیتم و اگر آن را پرستش همراه با ‘panchaloha’ بت الهه دورگا که آنها در اختیار آن خواهد شد در نتیجه سود در کسب و کار خود را.

آنها بحیث یک برنامه ریزی برای فروش این دو مورد و به اشتراک گذاری این مقدار به همان اندازه. Devender سپس در تماس با دیگر متهم Mohd اشرف یکی از دوستان او و خواسته او برای به دست آوردن مشتریان به چه کسی او می تواند فروش اقلام به صورت Rs 1 کرور.

اشرف مطلع همان به متهم Prem Chand Gupta درخواست او برای به دست آوردن مشتریان. او همچنین معرفی Gupta به Devender.

در روز سه شنبه متهم افراد یعنی جان اشرف و گوپتا آمد به Devender محل اقامت و جمع آوری شده در این دو مورد. آنها سپس به Jiyaguda منطقه Kulsumpura حیدرآباد به فروش همان که در آن منطقه غرب نیروی کار تیم توقیف آنها.

این افراد متهم به همراه کشف و ضبط مواد بودند تحویل به ایستگاه خانه افسر (شو), Kulsumpura PS برای تحقیقات بیشتر است.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>