قلعه سازان گالری شناخته شده برای آن و نصب و راه اندازی اولین ‘دیجیتال قطره’

باک اسکین کامارو توسط کیت سیمپسون. حسن نیت ارائه میدهد از قلعه سازان

به عنوان خیابان های نیویورک ایستاده تقریبا به طور کامل خالی با توجه به coronavirus برخی از گالری ها و موسسات هنری شده اند ساخت حرکت بزرگ به منظور زنده ماندن در حالی که مجبور به بستن درهای خود را به عموم مردم است. ویتنی موزه هنر آمریکایی به تازگی گذاشته شدن تعدادی از کارگران موقت و David Zwirner گالری جدید ایجاد پلت فرم آنلاین به طوری که کوچکتر گالری به طور بالقوه می تواند پیدا کردن بزرگتر مشتری پایگاه برای هنرمندان آنها را نمایندگی کند. هنرمند-اجرای کسب و کار و نیز پیدا کردن آن لازم است به نوآوری در سرعت نور به منظور شناور باقی می ماند. این هفته فورت سازندگان یک هنرمند-اجرای فضای نمایشگاه و خرده فروشی استودیو در باغ خیابان لگد زدن اتومبیل های نمایشگاه انفرادی این هنرمند به کیت سیمپسون بود که به معنای محل را در شخص است اما در حال حاضر تبدیل شده به استودیو اولین “digital, drop.”

همچنین نگاه کنید به: دریافت یک نگاه اجمالی در موزه نمایشگاه در حال حاضر بسته و یا به طور کامل لغو شود

از بعد از ظهر چهارشنبه همه سیمپسون سرامیک خودرو و cacti قابل مشاهده هستند و برای خرید در دسترس در فورت سازندگان وب سایت است که همچنین میزبانی stop-motion YouTube فیلم های این هنرمند مجسمه. این گالری نیز ساخته شده است یک ماشینبا مضمون لیست پخش Spotify در برای این مناسبت است. سیمپسون کار, آدرس, تم آمریکایی نوستالژی و حافظه جانبی با شوخ طبعی به عنوان اتومبیل های این هنرمند ایجاد کرده است به نظر می رسد ذوب و تجزیه به عنوان اگر آنها در معرض شده ام تاب عوامل در هوا. “اتومبیل های اسباب بازی هستند یک جزء اصلی از دوران کودکی و یکی از اولین سایت های همگرایی بین ایده های مکانیزاسیون و درخواست تجدید نظر از فانتزی و بازی” فورت سازندگان مدیر خلاق نانا اسپیرز در بیانیه ای گفت. “در راه, کیت قطعات ماشین که اجرا نمی, اسباب بازی است که نمی تواند با سوال که غریزه. آنها را به موقع مراقبه در تمایل ما به پروژه ما خیالبافانه خواسته—از سفر به فضا به دبیرستان احساس وحشت و نگرانی—بر روی اشیاء از فن آوری است.”

یک سری از مجسمه توسط کیت سیمپسون. حسن نیت ارائه میدهد از قلعه سازان

با توجه به این که این استودیو برای آن شناخته شده است همهجانبه تاسیسات و حسی نوآوری وقتی که می آید به فضای آن را به احتمال زیاد است که آنها می آیند تا با راه های بیشتری برای انتقال انرژی به امضا دیجیتال تجربیات در آینده نزدیک به ویژه به دلیل همه گیر شده و همه چیز در دنیای هنر پس نامشخص است.

این ضرورت به خوبی وجوش با محتوای سیمپسون کار و هنرمند واقعا احساسی, ارائه, از, فضایی, فن آوری. که آیا ما آن را دوست دارم یا نه, همه ما در حال حاضر در خانه گیر کرده و وابسته به رایانه های ما به صورت کاملا همه چیز: شاید این بدان معنی است که در یک زن و شوهر از ماه های نقاشی با مداد رنگی سرامیک مجسمه های لپ تاپ شروع به محصول در گالری کنار سیمپسون اتومبیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>