قهرمان سابق جهان آتش سوزی عکس های بیشتر در سه ثانیه می گوید WWE است ‘بدترین محل تا کنون به کار

آنجا که او اغلب در هنگام مصاحبه “Big Poppa پمپ” Scott Steiner نمی عقب نگه دارید هنگامی که صحبت کردن در مورد خود را در زمان کار برای WWE در پادکست اخیر ظاهر انفجار ارتقاء دوباره و صرفه جویی در برخی از بیشتر تند و تیز دیدگاهها برای سابق خود را در حلقه رقیب WWE اجرایی/گاه به گاه کشتی گیر Paul “Triple H” Levesque.

به نقل WrestlingNews.شرکتSteiner اخیرا به نظر می رسد در سابق جهان مسابقات قهرمانی کشتی حلقه گوینده دیوید Penzer را نشسته در کنار صحنه ورزش پادکست که در آن از او خواسته شد آنچه که او احساس می کند اشتباه رفت و در دو اجرا می شود با WWE. 57 سال کهنه کشتی گیر به عقب نگاه کرد که چگونه Triple H “ضرب و شتم همه” که در حال بازگشت به WWE در اوایل 2000s پس از صرف برخی از زمان در WCW از جمله امثال کوین نش و نیش. او همچنین insinuated شبیه به آنچه که او انجام داده در سال های اخیر است که “بازی” آنقدر قدرتمند در کشتی کسب و کار به دلیل ازدواج او به WWE رئیس وینس مک ماهون دختر استفانی.

“البته این کار کمک می کند کوبیدن رئیس’ دختر به طوری که او در زمان استفاده از هر چیزی که او می تواند و او را ضرب و شتم هر کس از WCW. آنها تحت درمان همه مثل sh*t و ما همه در همان کسب و کار. کشتی کوچک جامعه گره آن برادری. اما میخوای با ما رفتار بد از آنجا که ما کشتی برای کسی دیگری ؟ آن ساخته شده وجود ندارد اما در حال حاضر آن را گاز گرفتن آنها را در یک**.”

Scott Steiner poses in the ring during his second WWE stint in 2003.
  WWE

صحبت کردن در مورد چگونه او احساس می کند به طور کلی در حدود دو نانامی به بازی در WWE Steiner تاکید کرد که او معتقد است که شرکت “بدترین محل تا کنون به کار” اشاره کرد که دوست دارد از سی ام پانک و جان Remi (که قبلا Dean Ambrose) قبلا گفته شبیه چیزهایی که در مورد خود زمان کار برای وینس مک ماهون. او به یاد می آورد اغلب مایل به ترک در طول این دو WWE اجرا می شود, از جمله یکی از اولین بار در اوایل 1990s, که در آن او موفق به کسب آن WWF Tag Team قهرمانی در کنار برادرش ریک.

به عنوان بیشتر ذکر شده توسط WrestlingNews.شرکت, Penzer نیز لمس در اشتاینر دوستی با WWE Hall of Famer جف جارت که پذیرفته شد و در سال 2018 است. در حالی که جارت قادر به صلح با WWE پس از تقریبا دو دهه از روابط تیره Steiner بیان هیچ علاقه ای به انجام این کار به منظور القاء به عنوان به خوبی. او گفت: سابق WCW همکار که او را نمی بینم حس بسیار در ورود به سالن از شهرت که ندارد فیزیکی ساختمان — که او معتقد است صرفا “وجود دارد و در وینس ذهن.” این نظرات اکو آنهایی که او در یک مصاحبه در سال گذشته که در آن او همچنین شرح WWE Hall of Fame به عنوان یک “،”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>