سابق استراتژیست جمهوری خواه را متهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از فرسایش اعتماد در انتخابات ما’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال کار به اشتباه آمریکایی ها و فرسایش اعتماد در ایالات متحده آمریکا انتخابات چرا که او می داند که مبارزات انتخاباتی خود دچار مشکل است با توجه به لینکلن پروژه بنیانگذاران نی جالینوس. سابق جمهوری خواه استراتژیست با بیان افکار خود را در مورد آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است با صد روز برای رفتن قبل از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری جدید در کسب و کار خودی نظر مقاله است.

از بنیانگذاران لینکلن پروژه ضد مغلوب ساختن پیشی جستن گروهی از جمهوریخواهان یا سابق ایران با اعضای هشدار داد که رئیس جمهور در حال بازگشت به خود 2016 راهکار دوخت اختلاف و سردرگمی در مورد انتخابات آینده. جالینوس یادآور شد افرادی که پیش از سال 2016 به عنوان نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او ممکن است با قبول نتیجه انتخابات همان چیزی است که او را نیز insinuated در مورد این سال رای بدهند.

“در سال 2020 در حال حاضر رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که در آن دوباره. این بار مغلوب ساختن پیشی جستن خود در کاخ سفید و در مبارزات انتخاباتی خود در حال بازی یک بازی دو” نوشت: جالینوس.

در مصاحبه هفته گذشته با کریس والاس در فاکس نیوز یکشنبهرئیس جمهور نشان داد که ممکن است او را قبول نمی کند و نتایج را صبر کنید و ببینید. اشاره پاسخ این است که راه گذشته امتیازهای پاسخ داده اند که آن را به سوال در مورد یکپارچگی فرآیند رای گیری در آمریکا

U.S. President Donald Trump gives a thumbs up as he walks toward Marine One on the South Lawn of the White House on July 24, 2020 in Washington, DC. President Trump is spending the weekend at his Bedminster, New Jersey residence.
  درو Angerer / گتی ایماژ

جالینوس نیز متهم جمهور عمدا دروغ گفتن در مورد تقلب انتخابات از طریق ایمیل است که یکی از راه او تلاش به بازیگران شک در نتیجه رای گیری در تاریخ 3 نوامبر.

“هنگامی که او می گوید که پست الکترونیکی-در رای گیری به طور منظم مورد آزار قرار گرفته توسط جعلی رای دهندگان نسبت ناروا می داند که او نمی گفتن حقیقت, اما او هرگز ادعا کرد او بود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را ادامه داده و اصرار که ایالات متحده نباید بازیگران برگه از طریق پست الکترونیکی باعث شده است که مشکلات خود را برای مبارزات انتخاباتی در چندین نوسان متحده با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز گزارش. در بسیاری از مناطق جمهوری خواه رای دهندگان مردد باقی می ماند به درخواست خود را به پست الکترونیکی-در برگه های رای باعث داوطلبان به صرف وقت با ارزش اقدام به آموزش در مورد اینکه چرا آنها باید درخواست رای گیری که آنها حق دارند برای انجام این کار در اکثر متحده است. مخلوط پیام از حزب جمهوری خواه است گیج کننده می شود رای دهندگان.

لینکلن پروژه بنیانگذاران هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن آسیب دیده و ایمان است که بسیاری از آمریکایی ها در آن دموکراسی و تلاش برای متقاعد کردن مردم است که انتخابات در آمریکا هستند آزاد و عادلانه است.

“شاید این است که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است مدت طولاني نهادی آسیب به کشور است. دموکراسی در حال آزمون از ایمان است. میلیون ها نفر از مردم باید بر این باورند که سیستم ما در مجموع به توافق با این نسخهها کار برای ما” جالینوس نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر