سابق نبراسکا ستاره موریس واشنگتن به رهبری به زندان پس از درخواست مقابله

سابق نبراسکا ستاره فوتبال موریس واشنگتن در نهایت برخی از بسته شدن در دادگاه. در حال اجرا به عقب که وارد انتقال پورتال این زمستان وارد شده به درخواست معامله در کالیفرنیا است.

به عنوان بخشی از معامله واشنگتن خواهد نیاز به صرف 30 روز در زندان با توجه به اوماها (روباز انتخابی) جهانی هرالد. در حال اجرا به عقب نیز در تعلیقی برای دو سال آینده. در ازای موافقت با این قرارداد دولت است که رها کردن اتهام جنایت آن علیه او.

این معامله نیز به پایان می رسد چه شده است بیش از یک سال از continuances و سوال از نبراسکا مربیگری فوتبال کارکنان و بازیکنان. اتهامات و پرونده که در حال حاضر حل و فصل برخورد با واشنگتن ارسال 10 ثانیه تصویری از یک دختر بچه انجام یک عمل جنسی به دختر, به عنوان یک راه از اذیت و آزار او.

واشنگتن نمی شد در این ویدیو اما آن را به سابق خود را دوست دختر پس از او گفته می رسید به او را در تلاش برای ماندن دوستان است. وجود دارد یک فرصت سابق نبراسکا بازیکن می تواند در مواجهه سال در زندان اگر جرم اتهام به حال گیر کرده و او محکوم شده است.

واشنگتن را بازداشت گرفته شده در روز پنج شنبه و گزارش شده است که در خدمت حکم او در یک حداقل امکانات امنیتی در کالیفرنیا است. وزارت اصلاحات پرونده می گویند او با توجه به ماه مارس منتشر خواهد شد 20.

Nebraska football runs out of the tunnel
  استیون Branscombe / گتی ایماژ

همه از این به نظر می رسد نسبتا یک خبر خوب برای واشنگتن که هم اکنون می توانید با قرار دادن خود در کالیفرنیا قانونی مشکلات را پشت سر گذاشت. در حالی که بازگشت به نبراسکا تیم فوتبال بعید به نظر می رسد این می تواند تا پایان ساخت آن است که بسیار ساده تر برای با استعداد در حال اجرا بازگشت به پیدا کردن یک تیم جدید است.

او وارد 2019 فصل به عنوان استارتر برای Huskers اما به حالت تعلیق در آمد برای شروع فصل در برابر آلابامای جنوبی برای مسائل خارج از این مورد دادگاه. او به اقدام و در هفت بازی شد اما دوباره به حالت تعلیق در طول فصل است.

در نهایت او را رد کرد و از نبراسکا, فوتبال, برنامه و وارد انتقال پورتال. تا کنون واشنگتن نشده اعلام کرد در یک مدرسه جدید.

به نظر می رسید به عنوان اینکه عمده ترین برنامه ها در نگه داشتن او را در طول بازو در حالی که محاکمه او بود. یک بار مشروط است و تنها چیزی که حلق آویز بیش از سر خود را به نظر می رسد به احتمال زیاد یک قدرت 5 برنامه خواهد آمد تماس.

واشنگتن هنوز هم در حال اجرا است که با عجله برای بیش از 450 متری و سه touchdowns در حالی که ابتلا به 24 عبور برای 200 متری به عنوان یک درست دانشجوی سال اول. استعداد هرگز چیزی که او را نگه داشته میشه. نبراسکا فوتبال برنامه رفت از راه خود را به سعی کنید و نگه داشتن او را. خود را خارج از زمینه مشکلات شد بیش از حد در زمستان سال گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>