سابق ‘از دست رفته’ ستاره Daniel Dae Kim دارای آزمایش مثبت برای COVID-19

Daniel Dae Kim فقط آخرین معروف چهره به اعلام کند که آنها باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus یا COVID-19. سابق از دست داد و Hawaii Five-0 استار تایید تشخیص خود را از طریق یک پست در Instagram. در یک ویدئو او در توصیف علائم و نشانه او قبل از تست مثبت برای این ویروس که باعث شده است که بسیاری از جهان به عمل quarantining و اجتماعی فاصله گرفته است.

در این ویدئو Kim شروع می شود و توضیح داد که او تا به حال شده است در نیویورک, تیراندازی مهمان قوس در NBC سری جدید آمستردام. تا حدودی جالب اینجاست که کیم نقش یک دکتر که می شود استخدام به بیمارستان برای کمک به بیماران در میان یک آنفولانزای همه گیر. نمایش تعطیل تولید نگرانی در مورد گسترش coronavirus و کیم پرواز خانه به هاوایی با خانواده اش در طول بحران. در خانه پرواز کیم گفت که او شروع به احساس خارش گلو و گفت که او تا به حال شده است کاملا بدون علامت باشد.

زمانی که کیم علائم ادامه داد: به بدتر پس از او وارد شده در هاوایی رفت و به یک درایو-از طریق مرکز آزمایش که تا به حال فقط باز در هونولولو. کیم گفت که رفتن به آزمایش تنها زمان او خانه را ترک کرد پس از بازگشت به هاوایی. پس آزمون اجرا شد کیم گفت: او شده است احساس بهتر در هر روز و که اگر او نبود بدون علامت علائم خود را نسبتا خفیف. او همچنین گفت که در حالی که او ممکن است نگاه کنید خوش بین و شاد در این ویدئو این ویروس را نگه داشتن او را در بستر برای چند روز.

کیم تشخیص داده نشده تا زمانی که او به خانه که در آن نقطه او وارد قرنطینه جدا از خانواده اش. بازیگر عذرخواهی کرد به هر کسی که او می خواهم مواجه می شوند در حالی که او حامل این بیماری بود اما در عین حال برای نشان دادن علائم. او نوشته شده ویدئو را به پیروان خود احساس بهتری از آنچه در پیشرفت علائم می تواند مانند نگاه کنید حداقل در یک مورد.

کیم فقط آخرین معروف چهره تشخیص داده می شود با کوروناویروس. تام هنکس و ریتا ویلسون شدند دو تن از مشاهیر مبتلا به ویروس است. هنکس و ویلسون بودند قرنطینه در یک بیمارستان در استرالیا تا روز دوشنبه زمانی که آنها هر دو منتشر شد و به گفته خود قرنطینه در خانه.

Idris Elba همچنین آزمایش مثبت برای این ویروس حتی اگر او نشان داد هیچ علائم آنچه در آن زمان است. البا تا به حال یک آزمون انجام می شود زیرا او می دانست که او تا به حال شده است در معرض کسی که بعد از آزمایش مثبت و همچنین تشویق پیروان خود را به اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>