سابق تهیه کننده مجموعه تلویزیونی Glee دفاع می کرد بازیگر لیا میشل و اعلام کرد که دیگر “بد بازیگران” در سری بعد از لی نامیده می شد برای او گزارش ناگوار رفتار در مجموعه سابق Glee شرکت ستاره سامانتا افزار و Heather Morris. مشاوره تولید Marti Noxon توییتی و سپس ظاهرا حذف شده چند دیدگاه در مورد آنچه که او شخصا تجربه در تولید سری گزارش صفحه شش.

“Re: @LeaMichele. سلام من همه برای تماس از رفتار بد و حتی برای برخی از schadenfreude وقتی که رفتار ، که گفت: در GLEE وجود دارد بسیاری از بازیگران بد. بودند و نه زنان. مردم در این صنعت می دانند که من صحبت کردن در مورد. چرا ما آنها را خواستار است.” او توییتی در پاسخ به رسانه های اجتماعی بیانیه توسط سامانتا که دقیق آنچه او ادعا کرد یک تجربه منفی بود به عنوان یک عضو بازیگران روباه سری.

مارتی به دنبال اولیه بیانیه دوم صدای جیر جیر و به اشتراک گذاشته شده است که زنان برای اولین بار به “زیر یک اتوبوس” و است که بسیاری از مردان دور با قلدر. او نام بازیگران او در این گزارش اشاره شده از این سری برای اولین بار توییتهایی.

Marti بعد توییتی سه جداگانه توضیحات در مورد او فوق حذف اظهارات در توییتر.

اولیه واکنش در برابر لی پس از این بازیگر توییتی در پاسخ به Black Lives Matter جنبش در مارس 29. سامانتا در زمان ارتکاب جرم به حمایت از او و در نوع پاسخ داد در سایت های رسانه های اجتماعی. او ادعا کرد که لی تهدید به اجابت مزاج در او کلاه گیس بر روی مجموعه ای از سری. سامانتا به تصویر کشیده تکراری شخصیت به نام جین هیوارد در نشان می دهد.

Heather Morris که بازی بریتنی پیرس در این سری از 2009-2015 نیز خود او ادعا می کند در برابر لی در توییتر پس از سامانتا اولیه بیانیه. او به نظر می رسد به اکو سابق شرکت ستاره را با کلمات بیان کرد که لی بود “ناخوشایند” را به کار با. او هم معتقد است که بازیگر باید به نام برای گزارش رفتار بد.

Inquisitr قبلا گزارش شده در هدر اظهارات. بازیگر بستری در صدای جیر جیر خود را که او نمی دانست چه Lea اعتقادات در رابطه با مسابقه و پیشنهاد کرد که مردم نباید فرضیات یا در مورد آن.

لی در زمان به Instagram شده و طولانی داند که در آن او ابراز تاسف بیش از آنچه در گزارش برخوردی بر روی مجموعه ای از آمار Fox show در پاسخ به سامانتا اتهامات در ژوئن 3. او پرسید: بخشش برای او گذشته اقدامات و گفت: او را به کار بهتر خودش را به طوری که او می تواند یک الگوی واقعی برای کودک او استقبال خواهد شد در چند ماه کوتاه با, شوهر, قدیمی, گروهی, رایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im