سابق جورج دبلیو بوش دبیر مطبوعاتی انفجار جو بایدن

در مصاحبه با فاکس نیوز پخش در شب جمعه سابق کاخ سفید وزیر مطبوعات Ari فلایشر وزن در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری است.

فلایشر مورد بحث بایدن های اخیر “gaffes,” ظاهرا نشان می دهد که حزب دموکرات را presumptive ریاست جمهوری نامزد ممکن است دچار زوال شناختی

“سوال واقعی این است که چیزی است که رفتن در آن را بدتر ؟ و این جایی است که من انجام تاسف این واقعیت است که تمام نامزدهای گیر در خانه” Fleischer گفت که رای دهندگان باید با توجه به فرصت برای دیدن چگونه به خوبی بایدن انجام تحت استرس است.

“این تنها درست و مناسب را برای مردم آمریکا به دیدن این افراد در ضخامت از یک کمپین که فطرت خود را تست شده است. بیایید ببینید که چه جو بایدن کردم. بیایید ببینید اگر این فقط چیزهای جزئی.”

“بسیاری از مردم مخلوط کنید بر روی عبارت دریافت آمار و یا شماره اشتباه است. آن اتفاق می افتد” فلایشر که در خدمت رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش در کاخ سفید گفت.

بایدن ساخته شده چه چیزی است که به عنوان یک اشتباه در اوایل این هفته. معاون سابق رئیس جمهور به نظر می رسید اشتباه کردن به چهره خود هنگام بحث در مورد تعداد COVID-19 موارد و بیکاری تعداد در ایالات متحده گفت که 85,000 آمریکایی ها از کار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود نیز تلاش کرده اند به بازیگران شک در بایدن روانی تناسب اندام. مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale است علنا پیشنهاد کرد که بایدن دچار زوال شناختی و رئیس جمهور ساخته شده است که تعدادی از مشابه اظهارات. مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی گزارش شده است که تقسیم این مسئله با برخی از مشاوران خواستار محتاط تر از روش و دیگران اصرار رئیس جمهور به سطح شیب دار تا این حملات است.

اما با توجه به فلایشر مشکل اصلی با بایدن است که او “در حال اجرا به دور باقی مانده است.” سابق کاخ سفید وزیر مطبوعات اشاره کرد که بایدن قرار نیویورک تشکر. الکساندرا Ocasio-کورتز — خود-توصیف دموکراتیک سوسیالیستی — در مبارزات انتخاباتی خود را تغییر آب و هوا این کمیته است.

فلایشر گفت که Ocasio-کورتز انتصاب یک “وحشتناک سیگنال” و “نشانه” است که بایدن در حال حرکت است به سمت چپ. سابق بوش رسمی به این نتیجه رسیدند که بایدن است غارنوردی به فشار از حزب دموکرات چپ پهلو. با توجه به فلایشر بایدن کرده است “راه دور” خود را از وزش رکورد.

Former White House Press Secretary Ari Fleischer speaks during the PBS segment of the 2020 Winter TCA Press Tour at The Langham Huntington, Pasadena.
  امی Sussman / گتی ایماژ

در سمت چپ متمایل قانونگذاران و فعالان را مورد انتقاد بایدن برای استقبال بیشتر در دستور کار مترقی. به عنوان تپه گزارش جف ویور — یک مشاور بهداشت ، برنی ساندرز انتخابات ریاست جمهوری — به تازگی منتشر شده یک یادداشت هشدار حزب دموکرات در مورد عدم شور و شوق برای بایدن نامزدی.

ویور اعلام کرد که معاون رئیس جمهور سابق مواجه شد و روند خطرناک” است که می تواند منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن ، این عمل گفت که بایدن در تلاش است با جوان و طبقه کارگر رای دهندگان با این استدلال که او نیاز به گسترش ائتلاف او را به نفع خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>