سابق فاکس نیوز لنگر اد هنری متهم به “خشونت تجاوز’ کارمند سابق در دعوی در دادگاه مدنی

سابق فاکس نیوز لنگر اد هنری است که متهم به تجاوز به یک کارمند سابق در شبکه و آزار جنسی یک زن دیگر در یک طرح دعوی در دادگاه است که همچنین به نام دو از بالا در هوا شخصیت در شبکه.

به گزارش دیلی میل گزارش یک طرح دعوی در دادگاه واصل دوشنبه در دادگاه فدرال نیویورک مدعی است که هنری دستبند سابق فاکس کسب و کار مرتبط با تولید کننده جنیفر اکهارت و تجاوز او را در یک اتاق هتل پس از او مدعی است که او “مرتب روانی دستکاری و تشريع” به یک رابطه جنسی. کت و شلوار ادعا می کند که هنری با اشاره به او را به عنوان “برده جنسی” و هنگامی که او نمی خواهد مطابق با به او تجاوز جنسی به او در اداره اموال و تجاوز به او در یک هتل که در آن شبکه به طور منظم لژ بازدید کارکنان.

اکهارت نیز ادعا کرد که هنری در زمان تصاویر برهنه از خود را بدون رضایت او در حالی که او در مهار دستبند و او خندید و او را به عنوان او التماس کرد با او برای متوقف کردن و حذف عکس ها از تلفن خود را. کت و شلوار ادعا می کند که این تصاویر بخشی از یک طرح خود را به سکوت.

وکلای مدافع اکهارت نیز شامل یک سری از پیام های متنی که در آن سابق لنگر گرافیکی توصیف اعمال جنسی و هل دادن مرزهای.

“F*ck شما و کلمه امن” یک پیام به عنوان خوانده شده. “شما می دانید که من انجام می شود.”

کتی Areu که به طور منظم به نظر می رسد در شرایط مختلف را نشان می دهد به عنوان مهمان نیز مدعی است که هنری از نظر جنسی مورد آزار و اذیت او به عنوان مجریان Sean Hannity و Tucker Carlson و روزنامه نگاران Howard کرتز و Gianno کالدول.

عنوان The Daily Beast , اشاره, هنری اخراج شد در اوایل این ماه پس از آنچه این شرکت به نام سوء رفتار جنسی.

وکیل داگلاس Wigdor که اعلام کرد با توجه به روز دوشنبه گفت که این اتهامات جا گذشته ادعا می کند که سوء رفتار جنسی شایع بود در درون شرکت و رهبری هیچ چیز را به آدرس جو و یا پایان دادن به آن است.

“آنچه در این پرونده نشان می دهد این است که امروز رادیو فردا است همان فاکس نیوز” Wigdor گفت:, و اضافه کرد که در حالی که برخی از کسانی که در موقعیت های رهبری تغییر کرده پس Roger Ailes شرکت “نهادی بی تفاوتی نسبت به سوء رفتار جنسی است.”

به عنوان Inquisitr گزارش چنین اتهامات تسلیم شده اند چند بار در گذشته در برابر برجسته در هوا شخصیت. سابق لنگر Bill o’reilly گزارش پرداخت می شود در مجموع از 32 میلیون دلار برای حل و فصل اتهامات آزار و اذیت بود که تسلیم توسط تعدادی از زنان مختلف است.

یک وکیل به نمایندگی از هنری را رد کرده است این اتهامات در زمینه عمران کت و شلوار و گفت که او درگیر در یک رابطه رضایت با اکهارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>