سابق FDA افسر وزن در 1st COVID-19 واکسن در دسترس تاریخ, قیمت

پزشکی سرنگ دیده می شود با آرم شرکت AstraZeneca نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش در پس زمینه در این تصویر عکس گرفته شده در لهستان در تاریخ 16 ژوئن سال 2020 است. Jakub Porzycki/NurPhoto via Getty Images

یک سناتور COVID-19 کانديد واکسن فقط به حال برخی از خبر خوب بالا بردن امیدوار است که یک واکسن موثر می تواند رول در ایالات متحده در اوایل سال آینده. روز دوشنبه محاکمه جدید اطلاعات منتشر شده در مجله پزشکی لانست نشان می دهد که یک واکسن آزمایشی طراحی و توسعه توسط انگلیسی, غول دارویی AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد دیده است امیدوار کننده پاسخ ایمنی در فاز یک انسان محاکمه.

گفت: محققان این واکسن به نام ChAdOx1 nCoV-19 (AZD1222) با موفقیت ناشی از آنتی بادی و قاتل سلول های T در شرکت کنندگان است که می تواند “حمله ویروس هنگامی که آن را در گردش خون در بدن و همچنین حمله به سلول های آلوده,” آکسفورد پروفسور اندرو Pollard گفت: در یک نسخه. “ما امیدواریم که این بدان معنی است که سیستم ایمنی بدن را به یاد داشته باشید این ویروس به طوری که ما واکسن محافظت مردم برای یک دوره طولانی.”

همچنین نگاه کنید به: Coronavirus واکسن مسابقه از جان گذشته: Johnson & Johnson نوشته های زیان موارد سنبله

این واکسن همچنین به نظر می رسد به خوبی تحمل می شود. هیچ عوارض جانبی جدی داشت و دیگر از خستگی و سردرد و با توجه به روز دوشنبه گزارش.

فاز یک دادگاه تست شده بیش از 1 ، 000 شرکت کنندگان بین سنین 18 تا 55. محققان در حال استخدام یک بزرگتر جمعیتی جمعیت به صورت مداوم فاز و سه دادگاه در انگلستان ، برزیل و آفریقای جنوبی. آنها امید به آغاز آزمایش های انسانی در ایالات متحده و همچنین در چند هفته.

این AstraZeneca-آکسفورد نتایج آمد فقط پس از دیگر COVID-19 واکسن frontrunners از جمله Pfizer و مدرن منتشر شد آمار مثبت از اوایل آزمایشات انسانی. در ضمن AstraZeneca و مدرن هر دو در نظر گرفتن ریسک کسب و کار توسط انبوه تولید دوز به طوری که آنها واکسن می تواند به بازار به عنوان به زودی به عنوان آنها تایید شده است.

اما هیچ تضمینی وجود ندارد. “ساخت که در آن خطر ندارد وزن در اینکه آیا یا نه آنها واکسن خواهد شد تایید شده توسط FDA. تصمیم گیری ساخته شده در FDA به طور انحصاری بر اساس ایمنی و اثر بخشی اطلاعات” سابق FDA کاردانی کمیسر پیتر پیتز گفت: ناظر.

AstraZeneca گفت: این کار با شرکای تجاری تولیدی با هدف ارائه 400 میلیون دوز از این واکسن در آمریکا و انگلستان در ماه سپتامبر یا اکتبر و بیشتر دوز در کشورهای دیگر در سال آینده.

“من می توانم ببینم یک واکسن در دسترس برای عموم مردم در اوایل 2021,” پیتز پیش بینی کرد. سپس سوال می شود: چه کسی را واکسینه کنید برای اولین بار و در چه هزینه ؟

وجود یک اجماع عمومی در جامعه پزشکی که مراقبت های بهداشتی کارگران, افسران پلیس, سالمندان و سایر گروههای در معرض خطر خواهد بود که برای اولین بار برای به دست آوردن دسترسی به تصویب واکسن اگر چه دولت باید به وضع خاص طبقه بندی هنگامی که زمان می آید.

“به طور کلی وقتی که می آید به واکسن در آمریکا دولت فدرال پرداخت کننده” پیتز گفت. “من فکر می کنم که که در آن ما را خالص حداقل در اولین واکسن در بازار است.”

اما که در نهایت خواهد شد تا به کمیته مشورتی در شیوه های ایمن سازی (تأثیر یکسانی دارند) یک گروه تحت آمریکا CDC که توصیه می کند که به عنوان واکسن توسط دولت پرداخت می شود.

“این کمیته معمولا در دیدار چهار بار در سال. اما وقتی که می آید به COVID-19 آن را به به هر روز را تامین کند به طوری که هیچ تصمیم گیری دریافت با تاخیر حتی یک ساعت” پیتز گفت.

“اگر دولت گام های رو به جلو به پرداخت کننده برای COVID-19 واکسن ما احتمال بسیار بهتر از گرفتن یک نوار گسترده ای از ایالات متحده آمریکا جمعیت واکسینه سرعت,” او اضافه شده است. “است که بسیار مهم از ديدگاه بهداشت عمومی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>