سابق دوک ورزشکار و دودویی کلاه شریک جاستین Caldbeck در ورزش و کارآفرینی

basketball-768713_640

سرمایه داری نقطه خالی یک رقابت که در آن تنها بهترین برنده نگه دارید با توجه به جاستین Caldbeck. اگر شما می خواهید به یکی از سمت چپ ایستاده زمانی که گرد و غبار حل و فصل شما باید ببینید جنبه های است که در آن تمام شرکت های بزرگ دنیا یک زمین بازی و در هر تعامل کسب و کار یک بازی است. هر بازی دارای قوانین و هر چند قوانین می تواند کمی تغییر اگر یکی می توانید ببینید که الگوی متصل به آنها آماده می تواند برای تقریبا هر وضعیت در هر بازی.

با استفاده از یک ورزش قیاس در اینجا مناسب است چرا که بسیاری از قوانین ذکر شده در بالا (نانوشته آنهایی که باید رعایت هنگامی که درگیر شدن با دیگران در دنیای شرکت های بزرگ) درخواست برای هر دو کسب و کار جهانی و رقابت های ورزشی یکی. در واقع, وجود دارد, چند اصل اساسی می تواند مورد استفاده قرار گیرد در فقط در مورد هر تعامل برای تضمین موفقیت است.

احترام به همه

مهم نیست که اگر شما در حال صحبت کردن به رئیس جمهور ایالات متحده و یا کارمند در ایستگاه گاز محلی باید نگاه شخص شما در حال صحبت کردن مستقیما در چشم و لرزش دست خود را با اطمینان با توجه به Caldbeck. اگر شما یاد می دهد خود را به احساس می کنم هرگز کمتر از هر فرد, از شما به نوبه خود هرگز نگاه کردن بر هر کسی که کمتر از شما. آن مهم است برای حفظ یک آستانه اساسی نجابت و احترام با همه شما را ملاقات کند به طوری که زمانی که شرایط دریافت گرم و یکی بیشتر تمایل به عمل disrespectfully شما می توانید اعتماد به نفس خود را بیشتر به آرامی از بیشتر است. به یاد داشته باشید همیشه وجود دارد کسی که در حال تماشای. یک بازیکن خوب را پیدا خواهد کرد خود را متوقف در آهنگ های خود را اگر آنها از نفع با داور. مطمئن شوید که برای ماندن در این مقام را به سمت خوب ضروری است به طور موثر در رقابت و در نهایت برنده این بازی است.

حتما از خودتان

به هیچ ترس است که به مجنون اما یکی از بزرگترین کلاهبرداری های یک مرد می توانند یاد بگیرند که برای متقاعد کردن جهان اطراف او است که او هیچ ترس و هیچ trepidations و بدون شک با توجه به Caldbeck. شهامت و بی باکی به خصوص در مبارزه با زمین بازی و یا شرکت هیئت مدیره اتاق گاهی اوقات می تواند حتی قوی تر از یک ویژگی به داشتن واقعی از استعداد است. شهامت و بی باکی احساس می شود توسط کسانی که در اطراف فوری و توانایی نفوذ در دیگران را به راه خود را از تفکر است. به یاد داشته باشید, ترین بازیکن تاثیرگذار در این زمینه است نه یک مهارت بلکه یک فرمانده حضور. اگر شما خوش شانس شما اعتماد به نفس شما را تا آنجا که کسانی که با مهارت بیشتر اما کمتر assuredness.

مثبت می شود

گاندی گفت: “تغییر شما می خواهید در جهان ببینید.” به Caldbeck این به این معنی اطراف خود را با مثبت و ضرب آن و سپس به گسترش است که مثبت ظاهری در تمام جهات. وجود دارد هرگز یک اشتباه لحظه ای برای مثبت شدن. پروژه نمی تواند پرتاب کردن آهنگ توسط کسی که نگرش مثبت در حالی که همین نمی توان گفت برای موارد که در آن نگرش منفی را بیش و کنترل تکانه از یک پروژه است. زمانی که مردم احساس خوبی در آنها تولید بهتر کار می کنند. هنگامی که بازیکنان در یک تیم عمل می کنند با سهولت از ذهن آنها نیز عمل می کنند با سهولت حرکت. کیفیت احساسات قرار داده و از نتایج با کیفیت.

متفاوت خواهد بود

در یک رقابت مانند یک کسب و کار باید به ایستادگی کردن. محض جمعی از رقابت بیش از حد بزرگ برای هر کسی که ناچیز و یا فراموش شدنی به افزایش از وسط بسته است. تنها کسانی که ارائه زمانه با چیزی متفاوت را به ایستادگی کردن از جمعیت. فکر می کنم از کلمات وزوز به شما کمک کند آنها یک دلیل وجود دارد. جدید, اضافی, دیوانه, افراطی; اگر شما نمی تواند فکر می کنم از یک راه هیجان انگیز برای ارائه آنچه شما فروش و سپس آن را احتمالا ارزش خرید ندارد. البته این کافی نیست که به توان های مختلف یکی باید خوب بیش از حد. اما هنگامی که یکی متفاوت است و خوب در آنچه انجام می دهند آنها را ببینید که راه جدید خود را از انجام کارهایی توطئه و هیجان و رقابت است. به زودی تمام جهان در حال تماشای چرا که آنها در حال تعجب که چگونه شما آن را انجام دهد. دیگر شما می توانید نگه دارید از این توهم دست نخورده موفقیت بیشتر و سود شما را ببینید.

آماده می شود

زمان صرف برنامه ریزی است و هرگز زمان هدر رفته است. یک طرح خوب است که اولین گام در هر ساختار. داشتن استعداد خام فقط شما تا کنون دریافت کنید. در نهایت این توانایی یک فرد را به استفاده از استعداد خود را در حالی که تطبیق با جهان اطراف آنها است که باعث ایجاد بهترین نتیجه است و هیچ راهی بهتر بود تطبیقی و انعطاف پذیر به محیط اطراف نسبت به اندازه کافی آماده شده است. به عنوان Caldbeck قبل گفت: قواعد بازی تغییر همیشه تا کمی با هر بازی بنابراین شما باید همه چیز شما می توانید به کشف کردن آنچه در آن قوانین قبل از بازی شروع می شود! یک استراتژی این است که یک بخش ضروری از هر تیم برنده; به فکر می کنم در غیر این صورت به سادگی نادان.

داشته باشیم

همیشه نگه داشتن چشم در ساعت است. به عنوان ساعت صفر هر پروژه روش استرس را افزایش می دهد و پس از انجام اشتباهات بهترین راه برای مبارزه با این است که برای دریافت کار انجام می شود و جلوتر از زمان – در بالای ساعت در انتظار حریف بعدی حرکت می کند. متاسفانه که نمی تواند همیشه اتفاق می افتد و اغلب ما با آن مواجه آخرین لحظه مسابقه در برابر ساعت. وقتی این مورد ما هنوز هم می تواند داشته باشیم با توجه به جایی که کمک مورد نیاز است و سپس ارائه کمک های ما. تمرکز حواس, مانند, مثبت, چیزی است که می تواند خاموش و به وضعیت آن بلکه یک روش زندگی است که نفوذ از طریق جوهر از همه چیز یکی می کند. تمرین تمرکز حواس را افزایش می دهد آگاهی از خود و از دیگران ضروری است که به کار گروهی است. بهترین بازیکنان می دانم که تمام راهکار جلو به عقب. این نمی آید به سادگی از تحصیل اما از افزایش آگاهی است که اجازه می دهد تا برای یک دیدگاه بهتر از کلی سیستم.

اتصال با جاستین Caldbeck در Quora, Instagram, Facebook, LinkedIn, Twitter, متوسط, و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>