سابق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کارمند شوک میزبان سی ان ان پیش بینی متحده می تواند از دست دادن 1 میلیون شغل در ماه آوریل

زبان به سی ان ان خشخاش هارلو در روز دوشنبه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس سوخت ترس از رکود اقتصادی, اقتصاددان, Kevin Hassett سابق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شورای مشاوران اقتصادی کاهش یافته است یک بمب که به نظر می رسد به ترک 37 ساله میزبان حیرت زده کرد.

با توجه به Hassett وجود دارد که 95 درصد شانس که اقتصاد ایالات متحده خواهد قرارداد این سه ماهه و به اندازه از دست دادن 1 میلیون شغل در ماه آینده داستان خام گزارش شده است.

“من فکر می کنم در آمریکا ما باید بسیار وحشتناک سه ماهه دوم,” او گفت:

“ما فقط فرار اعداد با دقت بیش از آخر هفته و ما فکر می کنم در سه ماهه دوم خواهد بود در مورد منهای پنج درصد و ما فکر می کنیم که تعداد مشاغل در اوایل ماه آوریل ممکن است تا آنجا که منهای یک میلیون یا بیشتر چرا که هیچ کس در حال رفتن به استخدام هفته آینده.”

“به طور بالقوه یکی از بدترین شغل اعداد ما تا کنون دیده ام” هارلو گفت: ظاهر مبهوت از این تعداد است.

زمانی که Hassett فشرده شد چگونه قانونگذاران آمریکایی باید پاسخ او ادعا کرد که این کشور نیاز به یک “بزرگ محرک های مالی” و پیشنهاد حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی. Hassett پیشنهاد این است که بر خلاف دیگران از جمله رئیس جمهور سابق باراک اوباما رئیس اقتصاددان جیسون فورمن که نشان می دهد ارائه پول نقد به آمریکایی ها برای مبارزه با عدم صرف.

همانطور که اشاره شد توسط سیاسیفدرال رزرو کاهش نرخ بهره به “اساسا صفر” در روز یکشنبه و راه اندازی یک برنامه در نظر گرفته شده برای محافظت از اقتصاد ایالات متحده به عنوان یک آمریکایی قرنطینه خود و در تعامل اجتماعی فاصله. بدون در نظر گرفتن سهام ایالات متحده غوطه ور در روز دوشنبه و برانگیخته سوم 15 دقیقه مکث فقط در دو هفته و چهارم در تاریخ وال استریت.

با توجه به Hasset بازار غوطه وری به دلیل آن را می فهمد که تصمیم فدرال ریزرو ناشی از تحقق است که آینده تعداد در حال رفتن به “وحشتناک است.” او از کنگره خواست برای تحقق بخشیدن به که کشور با آن مواجه است “یکی از بدترین شغل اعداد ما تا کنون دیده ام” و ارائه این کشور با یک محرک.

“اما آنها باید درک کنند که آنها نیاز به یک محرک بزرگ در حال حاضر,” او گفت:.

در فقدان یک محرک Hassett هشدار داد که زمان بازار سقوط خواهد به سه ماهه سوم و ایجاد رکود است.

با توجه به فورمن پاسخ است نه یک حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد اما برای قرار دادن پول به دست آمریکایی ها او به عنوان مشخص شده در اخیر op-ed برای وال استریت ژورنال. در حالی که فورمن گفت: بهبود اقتصادی هنوز هم ممکن است اگر این کشور می تواند به حالت عادی بازگشت در دو ماه دیگر و در زمان آسیب خواهد گفته مرکب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>