فراموش نکنید Coronavirus—شما احتمال بیشتری برای گرفتن این مراتب مرگبارتر بیماری

آنفلوانزای فصلی را می کشد به عنوان بسیاری از 61,000 آمریکایی ها هر سال است. جهانی تصاویر, گروه via Getty Images

همه (یا حداقل بسیاری از آمریکایی ها) فکر می کند اخبار بدبو و رسانه ها مغرضانه حقایق آنها می دانند که به دلیل رسانه ای. “چرا رسانه ها پوشش [درج hobbyhorse اینجا]!” صالح در میان ما شکایت در Facebook معمولا در حالی که ارسال یک لینک به یک مقاله خبری که تحت پوشش کشف و توسعه است.

با ادامه شیوع کروناویروس حداقل این رسانه منتقدان باید یک نقطه. کروناویروس جدید است و به طور کامل درک نشده و مردم در حال مرگ هستند از آن است. اینها همه حقایق و این حقایق هستند که سوخت شدید منافع عمومی در این بیماری همچنین به عنوان یک سنبله در اینترنت موتور های جستجو نمایش داده شد و برای تاج آبجو و همراه با پوشش رسانه ای.

همچنین نگاه کنید به: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن هراسناک Coronavirus ممنوعیت سفر من هزینه $4,000 در 2 ساعت به صرفه جویی در کار من

اما آن را نیز یک واقعیت است که وجود دارد یک بیماری است که به مراتب مرگبارتر از coronavirus در میان ما در حال حاضر. تا کنون این سال, این اشکال را کشته است 10,000 آمریکایی; در حالی که وجود دارد تنها 12 تایید موارد از coronavirus در ایالات متحده و حداقل به پنج صفر مرگ و میر. این تأييد سنگ سرد قاتل است نه به این دلیل—تعجب!—این آنفولانزا.

آنفلوانزای فصلی را می کشد به عنوان بسیاری از 61,000 آمریکایی ها هر سال بیشتر مرگبار حداقل تا چند سال گذشته از مواد مخدر مصرف بیش از حد بیماری همه گیر. مانند coronavirus آنفولانزا یک ویروس است که انتقال از فرد به فرد. و مانند coronavirus حفاظت مناسب در برابر آنفولانزا است به رعایت بهداشت.

اما از اواخر ژانویه زمانی که کروناویروس اولین بار شروع به گسترش از آن آشکار ریشه در ووهان منظم یادآوری به دریافت واکسن آنفولانزا و ذهن خود را پاک عادات در میان جمعیت های آسیب پذیر را تبدیل به خاطره ای دور تبدیل غرق با ممنوعیت سفر جعلی اخبار در مورد معترضان در کشورهای مختلف که حامل ویروس و وحشت افراد تمیز کردن داروخانه ها از فولاد ماسک.

چگونه ما از دست ما در راه است ؟ رسانه ها البته.

“در ایالات متحده [coronavirus شادمانی است] واقعا ترس بر رسانه ها و این که چیزی جدید” دکتر جنیفر فندک در بیمارستان اپیدمیولوژی در NYU Langone بهداشت گفت: CNBC در اوایل این هفته. “هنگامی که در واقعیت مردم می توانند اقدامات لازم برای حفاظت از خود در برابر آنفولانزا است که در اینجا و شایع و در حال حاضر به کشته شدن 10000 نفر.”

مانند آنفولانزا coronavirus به نظر می رسد بیشترین مشکل و به طور بالقوه کشنده در حال حاضر در میان جمعیت های آسیب پذیر: افراد مسن و افراد با سیستم ایمنی ضعیف یا موجود ریه مسائل. که هم درست بیشتر از هر بیماری است. چه چیزی متفاوت در مورد جدید “رمان” کروناویروس است که نه تنها آن را به نظر می رسد کمتر کشنده تر از سارس و MERS, دو, دیگر, اخیر coronaviruses آن را ندارد به نظر می رسد آسیب رساندن به کودکان است.

در سراسر جهان حداقل 31,400 مردم باید قرارداد coronavirus اما تعداد واقعی این است که احتمالا نزدیک به 75,000 در ووهان به تنهایی با توجه به مقاله منتشر شده در چهارشنبه , JAMA, و آن را یک بیماری همه گیر است که دو برابر در کمتر از یک هفته.

چه خوب است به یاد داشته باشید این است که در بسیاری از موارد شده اند “خفیف” حتی اگر بيماران زده با برخی از سطح از پنومونی (هیچ سرگرم کننده).

اما جالب است که “متوسط سن بیماران بین 49 و 56 سال” پزشکان Carlos del Rio و Preeti Malani نوشت. “موارد در کودکان نادر است.”

بر خلاف آنفولانزا هنوز هم وجود دارد هیچ coronavirus واکسن. و coronavirus وضعیت هنوز هم در حال تحول به مقامات بهداشت عمومی کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بیماری چگونه آن را در سفر و چه کسی آن مؤثر است. اما در حال حاضر همان تکنیک است که محافظت در برابر آنفولانزا به نظر می رسد به کار در برابر coronavirus—که هر کجا که شما هستند در حال حاضر نه وسیله جامعه خود را. اما آنفولانزا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>