افسران IAS آکادمی در چنای تاسیس اسرائیل Jebasingh است مربی بیش از 3000 plus CSE جزوات در طول سال. که 300 افسران امروز.

An سابق هند افسر اداری (IAS), اسرائیل Jebasingh ساخته شده انتقال به تبدیل شدن به یک مربی در سال 2013 زمانی که او شروع به افسران IAS آکادمی در چنای به قطار مشتاق خدمات مدنی آزمون جزوات. در طول هشت سال گذشته آکادمی آموزش بیش از 3,500 دانش آموزان برای امتحانات رقابتی.

در این مصاحبه اختصاصی با بهتر هند, Jebasingh صحبت می کند در مورد انگیزه خود را برای شروع آکادمی روش به تصویب رسید و برخی از دانش آموزان که سمت چپ یک علامت پاک نشدنی در او.

چرا او را انتخاب cCivil خدمات

“رویای من چیز دیگری بود” او آغاز می شود. “من می خواستم برای تبدیل شدن به یک دکتر اما من علائم اجازه نمی دهد من به آن را تا. من به یاد داشته باشید پدر من تسلی من گفت که بخشی از این خدمات ملکی نیز از ارزش های بزرگ و من می توانم شاید در نظر بگیرید که.”

Jebasingh تصمیم گرفت به دنبال یک رشته مهندسی و recollects چگونه حتی او وجود دارد درست در زیر به طور متوسط.

“من حتی نمی توان آن را از طریق این دانشگاه پس از انتخاب من تا به حال عقب افتادگی در امتحانات. در این زمان بود که فکر تلاش خدمات مدنی آزمون به من زده دوباره,” او می گوید.

او به من می گوید که چگونه از پدر و مادر خود را هیچ کس در اطراف او به نظر می رسید که هر گونه اعتماد به نفس در او به خوبی انجام می دهند در زندگی است.

عمران بررسی

اسرائیل Jebasingh

“در حالی که من نه از ‘بهترین’ کالج مهندسی و نه من این علائم به بازگشت من وجود دارد چیزی است که من تحت فشار قرار دادند به مطالعه برای CSE” او می گوید.

در طول زمان Jebasingh آماده شد برای معاینه او در زمان خود که او به یاد او پرداخت شود 2,750 تومان در ماه است.

این پست از یک سخنران در یک کالج مهندسی.

در دوران اول و دوم تلاش Jebasingh قادر به پاک کردن و برق آن بود و در تلاش سوم خود را در سال 2001 که او امن همه هند رتبه 294.

این همه در حالی که او همچنان به تدریس است. با این رتبه او قرار داده شده با آهن هند ترافیک خدمات (IRTS). مایل به دریافت از طریق هند اداری خدمات Jebasingh اقدام به امتحان دوباره و هند رتبه 59 در سال 2004.

او اولین ارسال شد دستیار جمع آوری در غرب بنگال را Jalpaiguri منطقه. در طول این دوره از کار خود او نیز با اهدا بهترین فرعی جمع آوری جایزه توسط Lal Bahadur Shastri, آموزش, آکادمی Mussorie.

تولد IAS آکادمی

در طول یک کلاس.
منبع: Facebook

آن در سال 2009 است که خود را تغییر مسیر شغلی.

“در سال 2009 بود در مرحله نهایی سرطان و من در زمان یک سال مرخصی بدون حقوق را با او در چنای است.”

بودن در چنای و داشتن زمان قابل توجهی در دست ساخته Jebasingh فکر می کنم برای شروع چیزی از خود.

“اول فکر کردم که به من زده بود برای باز کردن یک مدرسه. با این حال میزان سرمایه گذاری آن نیاز منصرف من,” او می گوید.

“مادر من یک معلم مدرسه در جایی شاید نقش به عنوان به خوبی. من از دیدن کار او و الهام بخش من,” او می گوید. “من احساس پرشور در مورد آموزش و, من نمیفهمد که وجود ندارد بسیاری از UPSC مربیگری ارائه کیفیت کمک در جنوب هند است. از این رو من تصمیم گرفتم برای شروع آموزش UPSC جزوات می گوید:” Jebasingh.

آن زمان برخی از زمان برای او را به جمع آوری محکومیت و در نهایت در زمان سقوط در سال 2013 زمانی که او فرستاده شده خود استعفا نامه.

او شروع به در یک مکان اجاره ای با هفت دانش آموزان در دسته اول. او می گوید: “آموزش جزوات شد و طبیعی ترین چیز برای من انجام داده است که من خودم را از طریق رفته بود لرز از تحصیل و ظاهر برای بررسی.”

اولیه مبارزات

با توجه به این که اکثریت از آموزش دانشکده های واقع در شمال هند Jebasingh سهام با ما چالش هایی که او با آن روبرو طول سال های اولیه.

“در ابتدا آن را کاملا به چالش کشیدن به عنوان من تا به حال فقط هفت نفر. من تا به حال به قرض گرفتن پول از دوستان من حتی برای پرداخت اجاره ماهانه تومان 50,000 برای آکادمی. اما به تدریج به عنوان ما شروع به تولید نتایج دانش آموزان آغاز شده که از نقاط مختلف کشور است.”

او می خندد به عنوان او می گوید: “زمانی که من شروع من همه چیز را به یکی از نورد – منشی و مشاور و مربی و مدیر از محل. آکادمی و من آمده اند راه طولانی از آن.”

با گذشت زمان به آکادمی ملحق شد توسط مربیان و معلمان همه آنها در حال سابق کارمندان دولت. امروز, وجود دارد, هشت سابق کارمندان آموزش در آکادمی و دانش آموزانی که از کشمیر, Rajasthan, Nagaland, و غیره.

چه چیزی باعث این آکادمی ایستادگی کردن ؟

در جریان جلسه
منبع: Facebook

در Jebasingh نظر او احساس می کند که توجه فردی و مدرسه مانند محیط زیست که آکادمی موفق به تنظیم چیزی است که خارج از غرفه. “ما هزینه های است که تقریبا 50 تا 60 درصد کمتر در مقایسه با زمانی که به آکادمی در شمال.”

صحبت در مورد آکادمی و نحوه عملکرد آن, او می گوید: “اتاق مطالعه در آکادمی باز در 4.30 هر صبح و ما از دسته اول شروع کلاس در 6.30 هستم.”

چه جالب این است که IAS افسران آکادمی اتحاد کراوات یو پی اس با بیش از 25 خوابگاهها در سراسر شهر که این جزوات می توانید پیدا کردن محل سکونت.

وقتی پرسید که چگونه مشتاق هستند انتخاب Jebasingh سریع به جواب “آن است که در اول آمده-اول خدمت اساس. ما نمی خواهیم به هر گونه فرآیند غربالگری و انتخاب دانش آموزان است. هدف از این آکادمی است که به هر کس یک فرصت عادلانه. من واقعا معتقدم که هر کسی می تواند به روشن شدن این سؤال از رقابت. همه ما به دنبال متعهد است دانش آموزانی که مایل به کار سخت برای روشن شدن امتحانات.”

اشتباهات رایج جزوات را

در توجه ربوده شده
منبع: Facebook

آموزش داشتن بیش از 3500 جزوات تا تاریخ Jebasingh اشاره به برخی از اشتباهات رایج که اغلب ساخته شده است.

  • بسیاری از جزوات آیا رویکرد سه مرحله از آزمون مقدماتی برق و مصاحبه در شیوه ای درست است. در مقدماتی امتحان درک پایه ای از افراد و اساسی آگاهی از اتفاقات جاری در حال بررسی است. بسیاری از جزوات به جای تقویت مبانی با مطالعه کتاب NCERT سعی کنید به مطالعه از چند راهنما و اشتباه در حین معاینه.
  • برای برق یک توانایی برای نوشتن دقیق و با وضوح تست شده است. بسیاری از نامزدها با یک تصور غلط است که آنها باید برای نشان دادن اصالت خود را ضرب و شتم در سراسر بوش به جای اینکه دقیق است.
  • در این مصاحبه که در آن یک نامزد شخصیت بررسی می شود که در آن اصلی پاسخ مورد نیاز بسیاری از نامزدهای این رویکرد مانند viva voce و رفتن و تلاوت همان پاسخ را مانند یک طوطی.

پنج قانون طلایی برای جزوات به شرح زیر است:

من) به جای مطالعه ده کتاب در یک بروید بهتر است به مطالعه یک کتاب خوب ده برابر و درک بهتر.
ب) حداقل 25 درصد از زمان آماده سازی باید اختصاص داده شود برای تجدید نظر در هر روز است.
iii) یکی را باید انتخاب اختیاری موضوع بر اساس منافع خود به جای رفتن به هر روند.
iv) یکی همیشه باید به خاطر داشته باشید که UPSC خدمات مدنی آزمون تریلر نیز مردم عادی و تنها چیزی که آنها را متمایز از دیگران است و خود را فوق العاده و تعهد است.
v) یکی باید به رقابت با خود و بهبود هر روز به جای رقابت با دیگران است.

با 300 plus دانش آموزان با داشتن پاک عمران بررسی و بسیاری از دیگران داشتن پاک منطقه ای رقابتی امتحانات Jebasingh مفتخر است که از آکادمی که او ایجاد کرده است.

IAS افسران آکادمی در حال حاضر عملیاتی در دو محل در چنای یک مرکز در بنگلور و همچنین قوی حضور آنلاین.

اگر شما مایل به ثبت نام و یا دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این آکادمی می توانید اینجا کلیک کنید.


همچنین بخوانید: UPSC امتحان تقویم برای سال 2020: پیدا کردن تاریخ برای IAS IFS IES NDA سی دی امتحانات


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im