برای ژوئیه 4, Opera جریان از دریا به درخشان دریا

Beverly Sills provides a blast from the past for Independence Day in the Met's "Don Pasquale".

بورلی پنل فراهم می کند یک انفجار از گذشته در ملاقات همین Pasquale. Metropolitan Opera Archives

این قسمتها اخبار از اروپا دلگرم کننده است: با COVID-19 منحنی های صاف, شرکت های بزرگ مانند وین دولت اپرای لا اسکالا و دولتی باواریا اپرا در حال حرکت رو به جلو با حداقل تغییر فصل برای 2020-2021.

در اینجا در ایالات متحده هر چند خوش بینانه ترین بازگشایی خرما برای شرکت اپرا رانده شده اند بازگشت به ماه ژانویه است. در این میان هر چند شرکت های آمریکایی و آمریکایی خوانندگان در حال ارائه برخی از جالب ترین اجراهای آنلاین در دسترس است.

امشب مثلا ملاقات ارائه می دهد یک “بینندگان انتخاب” آرشیوی تصویری که مشخص شد یک نظرسنجی آنلاین. آن را بسیار درخشان عملکرد بیش از 30 سال پیش از واگنر Die Walküre عنوان توسط افسانه Jessye نورمن. نگران نباشید اگر شما نمی استقامت نشستن طریق چهار ساعت از این حماسه کار همه در یک بار: این جریان از 6:30 p. m. تا فردا بعد از ظهر.

همچنین نگاه کنید به: جوناس کافمن و دولتی باواریا اپرا انجام غمگین آهنگ برای امیدوار مخاطبان

بیشتر عملکرد اخیر این یکی از تئاتر واقعی در مادرید به عنوان اسراف تنظیم برای یکی از امروز جواهرات از اپرا. آمریکا سوپرانو Lisette ارپسا طول می کشد در bel canto کلاسیک Lucia di Lammermoor در یک مرحله brooding توسط veteran دیوید Alden و او پیوست توسط یکی از ملاقات محبوب ترین ستاره های تنور خاویر Camarena. این جریان در دسترس است از طریق ماه اکتبر این سال است.

در ملاقات عصر روز چهارشنبه در برادوی ستاره پائولو Szot و هنرمند تجسمی ویلیام Kentridge تیم برای شوستاکوویچ را عجیب و غریب, 20th century opera بینی. پر زرق و برق Szot بازیگران در برابر نوع به عنوان یک schlubby کارمند دولت که از خواب بیدار یک روز صبح برای پیدا کردن بینی خود فرار کرده از صورت خود را و شروع به زندگی خود را. جریان آغاز می شود یکشنبه, جولای 1 در 6:30 p. m.

آمریکا ارکستر سمفونیک بر اساس در اننندل-on-Hudson, نیویورک, است کمی خارج از مسیر مورد ضرب و شتم و پس از آن مجموعه. از آن آرشیو گروه ارائه تصویری از یک به طور کامل برگزار عملکرد ریچارد اشتراوس نادر Die Liebe der Danäe. به طور معمول در Straussian سبک قطعه mashes تا اساطیر کلاسیک و اوایل قرن 20 دلتنگی برای عاشقانه دوران.

یک Donizetti طنز opera ممکن است به نظر می رسد کمتر از انتخاب بصری برای شب چهارم ژوئیه اما ملاقات کرده است که پوشش داده شده است. همه آمریکایی سوپرانو بورلی آستانه است Norina در همین Pasquale در یک آرشیو تصویری از سال 1979 او آخر فصل از اپرا عملکرد. عملکرد جریان ابتدا در 6:30 p. m. روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>