برای هنرهای زیبا شرکت های باربری و مسیر رو به جلو است که هر دو سرشار و پر از پتانسیل

یک پرتره در حال بسته بندی برای ذخیره سازی در کنگره زنان اتاق مطالعه در مارس 13th. تام ویلیامز/CQ-Roll Call, Inc via Getty Images

در 17 مارس coronavirus همه گیر بود و فقط اعلام شده است که یک ملی اضطراری در ایالات متحده و هنرمند چند رشته ای راشل Klinghoffer در نظر گرفتن سهام از واقعیت جدید. برخی از رنگین کمان رنگی بیگانه مانند مجسمه کار شد بر روی صفحه نمایش در یک نمایشگاه در دامنیک سایت خاص نصب سازه فضایی اجرا شده توسط Ortega y Gasset پروژه های در Gowanus بروکلین و Klinghoffer مطمئن نیستم که آیا او نشان می دهد خواهد بود بسته شده است. “من می دانم که من هستم رفتن به را انتخاب کنید تا این کار در برخی از نقطه, اما من نمی دانم اگر آن را برای رفتن به این تاریخ است که ما برنامه ریزی شده” Klinghoffer گفت: ناظرو اضافه کرد که او نیز تا به حال چندین خرید و فروش آثار هنری خود را در پیشرفت و نامشخص در مورد اینکه آیا معاملات هنوز هم می گیرد. در بالای حرفه ای نگرانی Klinghoffer که به آسم مبتلا بود و مبارزه با اضطراب شدید در مورد او و سلامت خانواده خود را.

در “عادی” بار multiplicitous جهانی رقص است که باعث می شود برگزاری نمایشگاه هنر ممکن است مملو از بی حد و حصر عوارض و جزئیات ضروری است که به طور کلی به سمت چپ به این صنعت لجستیک کارشناسان به مرتب کردن بر اساس: کسانی که مسئول حفاظت و حمل و نقل آثار هنری. در میان همه گیر مرگبار هنر تدارکات کارشناسان آنها به طور ناگهانی در بر داشت ندارد, پاسخ به سوالات آنها شنیدن از گالری های موزه ها و هنرمندان مانند Klinghoffer: می تواند کار بود deinstalled و بازگشت باید حلق آویز خالی در گالری ذخیره می شود می تواند به فروش می رسد کار حمل و نقل به صاحب جدید خود را? یک صنعت بود به طور ناگهانی مجبور به پرتاب کردن راهکار و قوانین جدید.

همچنین نگاه کنید به: پشت صحنه در 5 شهر نیویورک گالری آماده سازی برای بازگشایی

چیزهای سنگ زنی آمد به توقف اساسا یک شبه. در ماه فوریه میان تازه ترس در پاسخ به ظهور این ویروس است که در حال حاضر گسترش خطرناکی در چین هنر بازل در هنگ کنگ بود به نام خاموش. گالری است که برنامه ریزی شده بود به نمایشگاه در این نمایشگاه ارائه شد بازپرداخت از 75 درصد در هزینه غرفه خود را که اغلب می تواند به مقدار $125,000 برای فضاهای بزرگ اما abruptness از لغو هنوز فرستاده هنر حمل و نقل به اضمحلال رود. به نیویورک تایمز گزارش داد که دو حمل و نقل ظروف حمل آثار هنری ارائه شده توسط پنج فروشندگان هنوز در دریا و در مسیر به هنگ کنگ که این نمایشگاه لغو شد مجبور گالری به پرداخت حدود $15,000 برای هنر خود را روانه بازار بازگشت.

در شوک اولیه به تن کردن و ویروس همچنان به گسترش در سطح جهانی موزه ها شروع به بستن در حالی که کارکنان انداخت تمام انرژی خود را به کنار هم قرار دادن دیجیتال content. خانه حراج به تعویق افتاده و یا لغو آنها در حوادث زندگی می کنند و شروع به میزبانی جدید فهرست اسامی دیجیتال فروش. گالری بسته تا مغازه و شروع به راه اندازی نمایشگاه آنلاین. در میان این همه سوال که چه چیزی اتفاق می افتد به آثار هنری خود را تا به حال هنوز به طور کامل جواب داد.

جاناتان شوارتز مدیر عامل آتلیه 4, آمریکای شمالی هنرهای حمل و نقل و لجستیک شرکت که مقر آن در شهر نیویورک گفت: ناظر که قبل از همه گیر ضربه “ما یک شرکت که خدمات خود را بین حمل و نقل داخلی, آب و هوا, سازی, سفارشی, casework و بین المللی حمل و نقل. پس از مارس 22 shutdown ما شد یک شرکت ذخیره سازی است.” در فرآیند حمل و نقل نامیده می شد خاموش در حال انجام معاملات متوقف شد و دست پاچه اروپایی نمایندگی نامیده می شود و در آخرین لحظه نعمت به امید رضایت بخش حفظ و در عین حال خواستار مشتریان.

در لحظه ای که تنها به حمل و نقل برخی از کالاها در نظر گرفته شد “ضروری” هنرهای زیبا گرداننده بودند عامل در یک منطقه خاکستری; کاملا خاص در مورد چگونه به حرکت به جلو و سوال اینکه آیا آنها حتی باید. شوارتز توصیف یک حادثه در جایی خارج از کشور مشتری خواستار آن شدند که یک کار برگزار شد در نیویورک آتلیه 4 مرکز حمل می شود آنها را پس از دولت, مارس 22nd, مکث خاموش کردن اثر صورت گرفت که این شرکت حاضر به انجام. اما در حدود همان زمان این شرکت رفت جلوتر با حمل و نقل یک اثر هنری از یکی از امکانات ذخیره سازی در فلوریدا به یک مشتری در سوئیس به دلیل COVID-19 قوانین و محدودیت های متفاوت از دولت به دولت و همچنان به انجام این کار.

هنر حرفه ای شرکت های باربری نیز تا به حال به عجله به آمد تا با جدید اجتماعی فاصله و مشتری تعامل پروتکل برای کارکنان و مشتریان خود را. در آتلیه 4 مشتریان در حال حاضر خواسته به محل مورد “در یک واحد از پیش تعیین محل که در آن فاصله پروتکل می توان داشت” هنگامی که شرکت های باربری رسیدن به آنها را انتخاب کنید. اما شدید انواع مواد مورد استفاده در های مختلف هنری معرفی یک میزبان از سوالات جدید برای هر کار. چه این ویروس در گذشته در آلیاژ? آنچه در مورد سنگ مرمر? باید جعبه های چوبی بود برود را با چیزی الکل بر اساس ؟ آنچه در مورد کارتن ظروف? و….

علاوه بر این, آن را تبدیل به ضروری برای هنر, حمل و نقل کسب و کار برای اطمینان حاصل شود که امکانات مختلف امن برای حرکت و این نوع تعهدات لازم می تواند بسیار گران قیمت. “ما صرف دهها هزار دلار در تلاش برای امن ماسک و عفونی” پل توپ مدیر عامل در نگاه و حمل و نقل گنجانیده شده است گفت: ناظر. “آنها کمی بیشتر به راحتی در دسترس در حال حاضر وجود دارد یک نقطه که در آن من را به دفتر آمد هر روز فقط تلاش به منبع همه که. آن واقعا دشوار است.” در آماده سازی برای بازار هنر به بازگشایی تا حدودی نگاه و سفید که دارای مکان های آمریکایی در نیویورک, لس آنجلس, میامی, پالم بیچ و سان فرانسیسکو آماده شده است یک تعداد انگشت شماری از مشاهده اتاق برای گالری های خصوصی و یا مشتریان که ممکن است بخواهید به استفاده از آنها.

“هر یک از محل های زیر یا دولت قیمومیت یا دولت موظف دستورالعمل” توپ گفت. “بازدید کنندگان که در حال آمدن برای مشاهده باید برای تکمیل فرم های واضح به سوالات. آیا شما تا به حال هر COVID-19 علائم ؟ آیا شما شده است در اطراف هر کسی که تا به حال علائم ؟ آیا شما در سفر خارج از کشور ؟ ما همه با پوشیدن ماسک ما رو دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه و دستمال مرطوب در هر مشاهده ، ما باید تمام انواع از ابزارهای جدید سعی کنید به نگه داشتن مردم امن است.”

برای کارکنان و مدیریت, حفظ پاکیزگی از هنر تجهیزات ذخیره سازی است که فقط به عنوان اساسی به عنوان تضمین این که مشتری رو فضاهای امن برای حرکت. “هر چیزی در انبار خود را که ثابت مانند یک سوئیچ نور یا دستگیره است که ضد عفونی به طور منظم” شوارتز گفت. “در داخل کشور بارگذاری حوض ما از همه چیز مانند آن را آلوده و تمرکز بر روی پاک کردن همه چیز. هر بار که ما آدرس یک کار هنگامی که کار ما ضد عفونی کردن خودمان است. ما نمی استراحت تا زمانی که ما در یک منطقه امن تعیین شده.”

البته قبل از این اقدامات در جای خود قرار گرفتند بسیاری از موسسات در دنیای هنر پیدا لازم برای ذخیره کردن و یا بزرگ کردند عصری برای کارکنان. “هنگامی که این بیماری همه گیر ضربه اول ما furloughed اکثر کارکنان ما است که ما را قادر به ادامه پرداخت مزایای آنها که واقعا برای ما مهم است” کانن گفت. “در گذشته چهار تا پنج هفته بوده ایم آوردن کارکنان به عقب و من فکر می کنم ما احتمالا در حدود 90 درصد در حال حاضر و اخراج شد کمتر از 5 درصد یا بیشتر است.” با توجه به شوارتز, آتلیه 4 در ابتدا furloughed 75 درصد از شرکت یا 65 کارکنان است اما از آنجا آورده نیمی از آنها را به عقب. در خود و برای خود بازگشت روند می تواند بسیار پر برای furloughed هنرهای زیبا شرکت های باربری.

با پل توپ کارکنان “این طیف از” من خیلی خوشحالم که به پشت در محل کار’ به ‘من نمی روم خانه من, من می توانم دوباره'” توپ گفت: “و شما می توانید همه چیز را در میان. اما آنچه که من پیدا کردن این است که هنگامی که آنها در محیط زیست برای حداقل یک هفته آنها واقعا شروع به استراحت و دیدن که جهان هنوز هم ادامه دارد. من فکر می کنم آنها را ببینید که مدیریت در تلاش است تا آنها را بسیار جدی چون ما مردم بیش از حد با خانواده هایی که نیاز به این نوع از اطمینان است.”

اگر چه هنر حمل و نقل کارکنان در حال حاضر به طور آزمایشی در حال بازگشت به کار وجود دارد که هنوز مشخص نیست در مورد چگونه هنر جهانی حمل و نقل پایدار تابع رفتن به جلو. این بیماری همه گیر به شدت کاهش می یابد میزان پروازهای ساخته شده توسط تجاری و باری هواپیما به این معنی است که حمل و نقل بین المللی, نرخ تبدیل شده اند بسیار گران است. به طور مشابه, اجتماعی فاصله پروتکل را لازم است که حمل و نقل کسب و کار متحمل هزینه اضافی فضایی حمل و نقل زمینی. “قبل از, ممکن است سه نفر در یک کامیون; ما نمی توانیم ارسال سه نفر در حال حاضر” توپ گفت. “دو را در کامیون و پس از آن ما می خواهیم یک ون یا یک خودرو به صورت سوم شخص به آنها را تامین کند.”

برای مثال دیگر به طور سنتی موزه ها loaning از هنر برای نمایشگاه ها اصرار بر نظارت یک پیک یا کسی که باقی می ماند با یک اثر هنری از طریق هر مرحله از حمل و نقل خود را از نقطه A به نقطه B. به دلیل درجه ای که همه گیر شده و فرد به فرد تعامل بیشتر خطرناک اعضای fine art حمل و نقل جامعه آغاز کرده اند بررسی امکان استفاده از مجازی پیک (یک دستگاه است که می تواند ردیابی موقعیت و وضعیت یک اثر هنری) به طوری که هنر به طور بالقوه می تواند نقل مکان کرد و تا حد زیادی بدون دخالت انسان. ناگهانی نبود نمایشگاه های هنری نیز یک نگرانی بزرگ در صنعت حمل و نقل: بدون آن وقایع حجم کار به سادگی نمی تواند وجود در ظرفیت آن بوده است.

این یک واقعیت است که هر کس به نظر می رسد به توافق بر این است که بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد جمع هنر را ادامه خواهید برای خرید هنر است. دانستن این چالش برای این هنر صنعت حمل و نقل می شود تنظیم به نیازهای جدید مشتریان خود را. “ما دیده ایم به عنوان مثال ساتبی و گالری باز کردن pop-up مغازه در Hamptons به دلیل این که بسیاری از نیویورک ثروتمند ناپدید شده اند به” کانن گفت. “چگونه ما نگه دارید تا با که ؟ چه خدمات جدید می تواند ما آمده ایم تا با به خدمت گالری عکس و مشتریان و حراج خانه؟”

در پیش زمینه از این همه عدم اطمینان است این واقعیت است که ایالات متحده در حال ضربه سخت تر توسط COVID-19 بیش از هر کشور دیگری در جهان است. با توجه به یک ترکیب سمی از یک محزون می خوانی کافی فدرال پاسخ و اثرات خورنده از فردگرایی آمریکایی آن را بسیار محتمل است که عفونت نرخ ادامه خواهد داد به سنبله و نوسان در سراسر کشور تا یک واکسن توسعه یافته است. در میان یک بحران که بسیار هنوز هم اتفاق می افتند, هنر, جهان, حرفه ای ها از هر گوشه ای از این صنعت هستند با توجه به چیزهایی که روز به روز و شمارش خود را از پیروزی های کوچک.

در آخرین هفته از ماه ژوئن که او را به عنوان “بسیار شدید هنر حرکت هفته” هنرمند راشل Klinghoffer در نهایت شروع به احساس خوش بینانه است. “من به معنای واقعی کلمه فقط باید به دست آورد و بازگشت بسیاری از کار من و یکی دیگر نشان می دهد که من در که باز شد اما هیچ کس تا کنون جسمی کردم و در آنجا بود که فقط تصاویری از آن” Klinghoffer گفت. “نشان می دهد که در حال آمدن است, آنها در حال آوردن آن را به عقب تا در پایان ماه اوت.” حتی بهتر از فروش است که Klinghoffer شده بود نامشخص مورد در ماه مارس در نهایت رفت و هر چند.

“این باعث می شود من احساس می کنم امیدوارم که وجود دارد جمع خرید و حمایت از هنرمندان در خارج وجود دارد” گفت: Klinghoffer که اضافه شده است که او را کشف تجدید آزادی در عمل هنری. “من به یک سطح کاملا دیگر قدردانی و لذت بردن و طول عمر در یک نوع متفاوت از راهی است که من هرگز حتی فکر قبل از. من نمی خواهم به انجام هر چیزی همان راه; همه چیز را به طور کامل مجددا. نابرابری در این دنیا بیش از حد بزرگ هستند و نه به رسمیت شناختن است که اگر شما انسان هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>