برای Dia:Beacon, بازگشایی نزدیک است—اما نه بدون برخی از تغییرات

مجسمه توسط هنرمند جان چمبرلین در قطر:Beacon. یوهان اشمیت-Tegge/تصویر داد via Getty Images

به عنوان موسسات هنری در سراسر جهان در حال تعمق وقتی که و چگونه امکانات خود می تواند بازگشایی به مردم در آینده نزدیک برخی از موزه ها مانند موزه هنر مدرن به دنبال احتمالات مانند کاهش نمایشگاه خود را بودجه و کاهش تعداد کارکنان به منظور مقابله با فشار مالی اعمال شده توسط خاموش کردن. برای Dia:چراغ در چراغ واقع در شمال شهر نیویورک در دوشس County, New York, ساخت برنامه ای برای بازگشایی تبدیل شده فوری واقعیت است.

هفته گذشته فرماندار نیویورک اندرو کومو مشخص شده که کمتر از جمعیت در مناطق از دولت خواهد بود قادر به بازگشایی قبل از فضاهای بسیاری در پنج بخش نیویورک. به منظور برای یک منطقه برای بازگشایی, این منطقه خواهد برای اولین بار به نمایش مستمر 14 روز کاهش در خالص بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 و 2 هفته کاهش ویروس های مربوط به مرگ و میر در بیمارستان های مختلف در میان معیارهای دیگر. برای کمتر پر peopled مناطق این اهداف راه بیشتر در دسترس از شهر نیویورک است.

تقویت شده توسط این اخبار رهبران قطر:Beacon در حال حاضر شروع توطئه از اقدامات ایمنی و اصلاح پذیرش سیاست هایی که تلو تلو خوردن از تعداد افراد مجاز در هر یک گالری در یک زمان به طوری که این موزه می تواند در دسترس ساخته شده به کاربران مشتاق مدتی به زودی. Dia:چراغ قرار دارد در یک مرکز که ساعتها در در از 300000 متر مربع در یک ساختار بود که قبلا یک Nabisco امکانات بسته بندی. بنابراین در این موزه نه تنها فضای کافی اما فرصت خوبی است که بسیار کمی از آن را به کوچکتر گالری که در حال حاضر مشکلات در کنترل جریان از بازدید کنندگان در یک منطقه خاص به عنوان خواهد شد که به نظارت موسسات در آینده است.

همچنین نگاه کنید به: MoMA باعث می شود برنامه ای برای بازگشایی—با کمتری کارکنان و کاهش بودجه از $45 میلیون

بعلاوه به گفته های اخیر داستان در نیویورک تایمزقطر:Beacon نیز آغاز شده است بررسی دسترسی برخی از تغییرات است که می تواند به صورت امن تر, بازدید کننده, تجربه, مانند نصب و…) و لوله ها را در حمام. “در نهایت ما می توانیم فکر می کنم از طریق چه گام های بعدی خواهد شد و کنترل آن را به” جسیکا مورگان مدیر Dia:Beacon گفت: بار. “که احساس نمی دانستند که بسیار ناتوان کننده باشد.” مورگان همچنین اظهار نظر در این واقعیت است که چون موزه ها لزوما تسهیل تجارب که شامل صمیمی محکم بسته بندی شده بوده و برخی از آنها باید مجاز به بازگشایی کنار رستوران ها و هتل ها در مرحله سوم از کسب و کار دوباره با دهانه های بیان شده توسط فرماندار کومو.

در حال حاضر “آموزش و پرورش, هنر, سرگرمی و تفریحی دیگر فعالیت های” میله میله برای مرحله چهارم دوباره به دهانه و مورگان لزوما فکر می کنم که جدول زمانی عادلانه است به قطر:Beacon. “این امر می تواند نوعی از تنبیه برای ما به دنبال همان دستورالعمل” مورگان گفت: بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>