برای Amma با عشق: چگونه یک مادر القا عشق برای پخت و پز در پسر او

ملاقات با راما و Rakesh Raghunathan, مادر و پسر, مادر اواز یا موسیقی دو نفری از چنای که مهمانی شما با داستان ها و حکایات به عنوان آنها طبخ یک طوفان است.

یکs یک نویسنده وجود دارد برخی از داستان و شخصیت های اصلی است که شما واقعا لذت بردن از کار بر روی. این داستان در مورد چنای بر اساس مادر-پسر اواز راما Raghunathan و Rakesh Raghunathan که همین کلاه های بسیاری بین آنها—خانه دار رستوران, آشپز, خبره, مواد غذایی, منتقد—یکی از آنها است.

Rakesh که توصیف خود را به عنوان یک غذا را اهدا پورت اول تماس برای هر کسی که مایل به کشف هر آشپزی در جنوب هند است. که بسیار مورد توجه منتقد مواد غذایی curates منو برای رستوران ها اجرا شده است, مواد غذایی, خدمات, کسب و کار, انجام, تلویزیون و رسانه های اجتماعی را نشان می دهد کارگاه های آموزشی و حتی غذا راه می رود.

و او اعتبار عشق خود را برای همه چیز غذا به مادرش راما.

این یک دستور است که موفق به کسب قلب بسیاری از مردم که خورده اند در محل ما.این است که در خدمت به عنوان غذای اصلی و یا در حالی که در پایان یک وعده غذایی شما چه فکر میکنید این دستور العمل است ؟ چه مواد تشکیل دهنده اصلی در این دستور العمل است ؟ آماده برای این هفته #AmmavumNaanum قسمت که می رود زندگی می کنند Dec 4th یکشنبه در 6:00بعد از ظهر#ammavumnaanum #ammasamayal #foodmemories #heirloomrecipes #elgiultra #ultraappliances #rakeshraghunathan #trendloud #diwalirecipes #deepavalirecipes #offbeatrecipesfordiwali #Thanjavurrecipes #puliyogaretravels #heirloomrecipes #نوستالژی #foodstories #thanjavurrecipes

Puliyogare سفر ಅವರಿಂದ ಈ ದಿನದಂದು ಪೋಸ್ಟ್ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ ಸೋಮವಾರ, ಡಿಸೆಂಬರ್ 2, 2019

این دو نیز اجرا می شود یک سری محبوب از پخت و پز ویدئوها که در آن راما آشپز غذاهای سنتی در حالی که Rakesh فراهم می کند تفسیر بافی در حکایات شخصی و راهنمایی پخت و پز.

در حالی که مواد غذایی است که بدون شک لذیذ, تماشای سهولت مکالمه و بازیگوش گفتگوی بورسی بین این دو شما را ترک خواهد کرد با صدای بلند خندیدن.

“Amma است راه نشان دادن عشق و محبت بود که با پخت و پز و حصول اطمینان از که ما tummies کامل شد و خوشحال” آغاز می شود Rakesh که بازگو که عشق خود را برای غذا خوردن در او ،

زمانی که من این رله به 67 سال راما او لبخند می زند و می گوید: “مواد غذایی دارای یک موقعیت قابل توجهی در زندگی من است. از سن بسیار جوان شروع کردم به کمک کردن به اطراف در آشپزخانه. در طول سال آن را تبدیل به نخ نامرئی است که دارای همه ما در خانواده با هم. شادی وجود دارد و برای من از شلاق تا یک وعده غذایی خوب.”

منو سرپرستی با عشق

راما و Rakesh.

Rakesh به یاد می آورد که در مدرسه بسیاری از دوستان او خواهد bringstaple ‘ناهار اقلام مانند کشک برنج, برنج لیمو و یا انواع دیگر از مخلوط برنج و سبزیجات است. اما او را به نگاه به جلو به خوردن چیزی جدید در هر روز و راما هرگز نا امید او.

“او تا به حال یک حس مشتاق از rusi (طعم) و فهیم کام از سن بسیار جوان است.”

با استناد به مثال او صحبت می کند در مورد چگونه Rakesh خواهد لذت بردن از چیزی است که اکثر بچه ها سن خود را پس از آن خواهد تمسخر در, مانند veppam پو (نیم گل) رسام.

“وجود دارد یک سری از روزهایی که Rakesh خواهد خواهش کنم به من ارسال آشپز ما به مدرسه به طوری که او می تواند او را داغ dosais وجود دارد. او همچنین نگهداری می شود که بدون توجه به آنچه او مطالعه و یا انجام در آینده او را همیشه پیدا کردن راه خود را بازگشت به غذا و کار کردن با آن در برخی از راه. من می دانستم که پس از آن که برای این کودک مواد غذایی بسیار مهم بود” او به یاد می آورد.

باد زیر بال خود را

انجام آنچه او برخوردار.

Rakesh باقی مانده درست به کلمه خود را. پس از فارغ التحصیل در رشته مدیریت از دانشگاه هارتفورد آمریکا Rakesh راه می رفت خارج از مسیر مورد ضرب و شتم به دنبال شور و شوق خود را و به هند بازگشت و شروع به مواد غذایی خود را سرمایه گذاری.

و او خانواده اش را محکم پشتیبانی می کند.

“این تصمیم خود را می گوید:” راما با مطلق اعتقاد. “همچنین من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که هیچ هدف بالاتر از فراهم کردن غذا برای کسی که آن تغذیه شما و به شما می دهد قدرت به انجام همه چیز را,” او می گوید: فلسفی.

راما اعتقاد راسخ است در این واقعیت است که کودکان به طور کامل قادر به ساخت زندگی خود را انتخاب و به عنوان پدر و مادر تنها چیزی که باید انجام دهید این است که ارائه پشتیبانی می کند.

“من می خواستم هرگز آنها را [Rakesh و خواهر خود را] تبدیل به مهندسین و وکلا یا پزشکان. تنها قطعه ای از مشاوره من به هر دو آنها نگاه قبل از آنها بردارد. من نمی دانم چه می شود زندگی خود را گرفته اند تا به حال من شده است معتبر و به آنها گفت که چگونه به زندگی می کنند زندگی خود را. در حال حاضر که آیا خوب یا بد آنها را به مالکیت خود را اعمال و به آن افتخار میکنم.”

Rakesh نظر مادرش پشتیبانی به عنوان سنگ بستر که در آن عشق و شور و منافع وجود داشته باشد. بدون آن او می شده اند زندگی می کنند یک زندگی کاملا متفاوت.

غذا و موسیقی

مادر پسر اواز یا موسیقی دو نفری.

علاوه بر مواد غذایی تجاری سرمایه گذاری Rakesh یک قصه و یک مجری (او یک استعداد Carnatic آوازی artiste).

او می خواست به معرفی سنتی و فراموش شده ی دستور غذاها برای نسل امروز و احساس می کنند که بهترین راه برای انتقال دانش از طریق کارگاه های آموزشی در یک محیط صمیمی و با تعداد محدودی از افراد همفکر.

افتخار راما به من می گوید در مورد یکی از اولین کارگاه که او انجام در خانه.

“یک هفته قبل از فرخنده Aadi ماه Rakesh تصمیم به میزبان یک رویداد در صفحه اصلی بزرگداشت آغاز آن. آن را دیدم حدود 50 نفر با هم و Rakesh تا به حال آن همه با هم به زیبایی.”

منو پر شد با مواد غذایی بومی Tanjore کمربند—کومبکنم Kadappa, Dangar pachadi, Pongal, و غیره. “من هنوز هم به یاد داشته باشید همین دیروز بود. من به یاد داشته باشید relishing که رویداد بسیار بیشتر از هر چیزی او تا به حال انجام شده در خارج از خانه” او اشاره.

Rakesh پس از آن انجام شده بیش از 75 مواد غذایی کارگاه های آموزشی هر دو در هند و خارج از کشور. زیبا امیزش غذا و موسیقی این هدف را سنتی و فراموش شده ی دستور غذاها.

رو به دوربین با هم

یک لحظه با هم.

Rakesh به زودی نقل مکان کرد و به ساخت نشان می دهد منطقه ای کانال های تلویزیونی که تلاش به زیرخاک در اوردن سنگهای پنهان و غذاهای محلی در قطعات داخلی جنوب هند آورد و روستایی و غذاهای سنتی به محل موردتوجه وتماشای عموم.

به اهرم رسیدن به رسانه های اجتماعی و اینترنت او راه اندازی یک سری از پخت و پز ویدئوها و کارگاه های آموزشی.

اما عشق او به مادرش دستور العمل و تمایل خود را برای به نمایش گذاشتن آنها را به پیروان خود را به رهبری او را برای ایجاد آنچه به اعتقاد من این است که بهترین کار خود را.

موجود در یوتیوب Ammavum Naanum است نشان می دهد که Rakesh و راما آمد و با هم به صورت که در آن مادر و پسر دو به معنای واقعی کلمه طبخ یک طوفان است. اگر یکی بود به رفتن را از طریق نظرات, شما می دانم که چه بسیاری از مردم در حفظ و آینده را برای این است که ببینید این رابطه است که آنها به اشتراک بگذارید.

گاه به گاه مسخرگی و گفتگوی بورسی بین آنها و محبت و احترام به یکدیگر و برای مواد غذایی و البته دستور العمل های است که آنها را با هم.

“در حالی که من لذت می برد این تجربه کاملا من فقط آرزو می کنم آنها را ندارد من تغییر البسه به طوری که اغلب در طول ساقه” او به من می گوید.

“من عاشق puliyogare او می سازد!”

Rakesh با پدر و مادر خود را.

“اگر از همه چیز که او باعث می شود من به انتخاب یکی ظرف آن را به puliyogare. آن الهی است. می توان آن را به عنوان یک اثر هنری— و اما کامل است آن را,” او می گوید.

Rakesh همچنین recollects چگونه راما هرگز خجالتی و دور از نزدیک شدن به هر کسی که بخواهید برای یک دستور غذا. “او خواهد بود انتظار برای دریافت دستور العمل آمده و از نو خلق کردن آن است. بسیاری از بار من او را دیده و در حال حاضر من آن را انجام بیش از حد.”

“اگر Amma صرف نمی کند حداقل 7 تا 8 ساعت در آشپزخانه, او نمی خواهد ساعت از” Rakesh می گوید: با خندیدن.

فقط به عنوان ما در پایان گفتگوی ما, من از راما در مورد مورد علاقه خود را ظرف از آنچه Rakesh می سازد و بدون گم شده ضرب و شتم او می گوید: “او ماتورا aloo و مستی halwa.”

Rakesh اگر شما در حال خواندن این کار اطمینان حاصل شود که شما را به هر دو این ظروف برای راما به مناسبت روز مادر در این سال!

به دنبال کار است که Rakesh می کند, شما می توانید اینجا کلیک کنید و یا به دنبال او در یوتیوب اینجا Instagram اینجا و Facebook در اینجا

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>