برای علی Stroker برنده تونی فقط شروع یک حماسه و فوق العاده’ سال

علی Stroker. جنی اندرسون

علی Stroker پخش مورد علاقه های شما—در یک راه خوب. که چه آینده او American Songbook کنسرت همه چیز در مورد.

“این یک فرصت برای انجام آنچه من می خواهم همه چیز را من می خواهم” او می گوید ناظر. “این واقعا یک ترکیبی از همه مورد علاقه من انواع موسیقی پاپ, موسیقی تئاتر کشور است.”

مجموعه ای برای فوریه 28 در 8:30 p. m. در Appel اتاق در موسیقی جاز در مرکز لینکلن نشان می دهد به دنبال بازیگر’ “حماسه و فوق العاده” (او مدت) سال است.

سریع عقب: در ماه ژوئن او برنده یک جایزه تونی—سابقه-ساخت اول برای یک بازیگر است که با استفاده از یک صندلی چرخدار برای او پر رو-twangy برجسته عملکرد به عنوان Ado آنی در دانیل ماهی را دوباره تصور Oklahoma! هیلاری و چلسی کلینتون جشن بازیگر در کتاب خود “شجاع” و ستایش او را “تعهد به ایجاد فضا برای دیگران و تمایل او به درخواست و پرسش های مهم” به عنوان یک مدافع برای هنرمندان معلول است. و Aerie, یک عقاب آمریکایی با نام تجاری اضافه شده Stroker به صفوف آن توانمند سازی “واقعی مدل نقش.”

“این واقعا وحشی می گوید:” Stroker, 32, که در تلویزیون در سرور و نشاط و ده روز در دره و با استفاده از صندلی چرخدار پس از یک تصادف زمانی که او 2 ساله بود در سمت چپ او فلج شده و از قفسه سینه به پایین.

“این سال واقعا به من اجازه داد به باور من به اندازه کافی در کار من,” او می گوید. “و بزرگ. برای سال های بسیاری من احساس کردم که من نیاز به اثبات خودم. من متفاوت هستم. نه وجود دارد بسیاری از مردم مثل من در موسیقی تئاتر است. من مطمئن بود که اگر مردم آن را دوست دارم یا آن را قبول یا واقعا قرار دادن سلاح های خود را در اطراف آن. من احساس بسیار پشتیبانی می کند.”

به طوری که ترانه سرایان است او پیچیدن صدای او را در اطراف در کنسرت ؟ Stroker ارائه می دهد یک دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در برنامه ریزی ها ،

“همه می گوید نمی” از هر کسی می تواند سوت توسط Stephen Sondheim. “در بسیاری از مواقع در زندگی حرفه ای من, من احساس من نشده است مطمئن شوید که از چه کسی پشت من در این اما که من میخوام نگه داشتن رفتن” او می گوید. “و آن را کار کرده است. برای من این یک آهنگ در مورد شانس گرفتن و رفتن پس از آنچه شما می خواهید و آنچه شما را دوست دارم. حتی زمانی که جهان مطمئن نیست در مورد شما, شما لازم نیست که آنها لزوما به توافق برسند. وجود دارد همیشه چالش است. شما فقط به دنبال قلب خود را.”

“در اینجا شما دوباره” معروف ساخته شده توسط دالی پارتن و نوشته شده توسط بری مان و سینتیا ویل. “دالی یکی از بت من می گوید:” Stroker. “زمانی که من مشغول به کار بود در اوکلاهما!, من به سرقت برده برخی از الهام از او را با صدای من از او. لحن صدای او یکی از یک نوع است. من می خواستم به افتخار او و الهام بخش است که او به من داده است.”

“من قابیل نمی گویند هیچ” توسط راجرز و هامراشتاین از اوکلاهما! “من بسیار هیجان زده در مورد گرفتن آهنگ من در اوکلاهما! خارج از چارچوب و آواز آنها را در یک کنسرت تنظیم.”

Stroker که از Ridgewood, New Jersey, و در حال حاضر زندگی در منهتن نمی تواند در مرحله همه به تنهایی. در علاوه بر این به چهار نوازندگان رهبری موسیقی مدیر جان فیشر هنری همکار و دوست و از سال 2005 او خواهیم پیوست “تعجب ستاره مهمان.” پشت صحنه, خود, مدیر, David Purlow بنیانگذار این بازیگر بدنسازی استودیو و Stroker دوست پسر. آنها ملاقات 15 سال پیش در دانشگاه نیویورک و “با هم چهار سال پیش” او می گوید. “او به من کمک می کند من کار بسیار خاص است. که چه چیزی باعث می شود هنرمندان قدرتمند است.”

Ali Stroker.

علی Stroker. لوقا فنتنا

همراه با یک زن و شوهر از بازیگری نقش او نمی تواند بحث در مورد “زیرا آنها نشده است اعلام کرد هنوز” Stroker تقویم با خال خال های مختلف صحبت درگیری و اجرای برنامه. که شامل 10 ژوئیه کنسرت سن دیگو سمفونی. در 26 مارس او را به سخنرانی در آمریکا کاردرمانی انجمن (AOTA) کنفرانس سالانه و نمایشگاه در بوستون.

“سیارات تراز وسط قرار دارد می گوید:” اسکات ترودو عمل مدیر در AOTA که اضافه می کند که هنگامی که این گروه رسیده سنج Stroker را در دسترس او تکرار گفت که او علاقه مند به همکاری با گروه درمانی. “ما هیجان زده هستید.”

بنابراین او است. “آن را سرد به صحبت در مورد چیزهایی که من در مورد مراقبت از نمایندگی, پیشرفت در صنعت سرگرمی کار افتادگی و تئاتر و داستان سرایی” Stroker می گوید. “اینها چیزهایی است که من واقعا معتقدم که جهان تغییر خواهد کرد و زندگی ما است. راه من آن است که من در اینجا یک بار. چه نوع تاثیر می کنم؟”

تا کنون عمیق یکی. او می خواهم در حال حاضر ساخته شده برادوی تاریخچه در سال 2015 در ناشنوایان غرب احیای بهار بیداری با عنوان اولین بازیگر زن که با استفاده از صندلی چرخدار به نظر می رسد در برادوی است. او تونی پیروزی به او یک پلت فرم است که از آن برای صحبت کردن در مورد تئاتر دسترسی از جمله پشت صحنه. مرکز لینکلن کار کرده با Stroker تیم به پیکربندی Appel اتاق به آن را در دسترس است.

“من خوش شانس” Stroker می گوید. “من به کراوات ماموریت من به هنر ساخت.”

به عبارت دیگر هر تلاش هنری مانند هر تصویر یک داستان می گوید. که شامل توجه به سیاه و سفید عکس گرفتن Stroker با او زل زل نگاه کردن اریب بطرف بالا که مورد استفاده قرار ترویج مرکز لینکلن کنسرت.

“این عکس واقعا اجرا شود. من یک شلیک با جنی Anderson,” او می گوید. “من در مورد رفتن به Oklahoma! در برادوی است. ما تصمیم به بازی با زوایای مختلف. من دقیقا نمی به یاد داشته باشید آنچه که من فکر. این است که عمیق است. من به دنبال و به دنبال به جلو. و من هنوز هم هستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>