برای 30 سال این ناگپور انسان را نجات داده است و تحصیل فرزندان کارگران جنسی!

دختران انتظار می رود برای پیوستن به مادران آنها به عنوان کارگران جنسی و پسران تبدیل به دالالن اغلب فروش خود مادر یا خواهر. به عنوان خوانده شده چگونه Rambhau Ingole است که پایان دادن به این واقعیت هولناک در مناطق نور از ناگپور.

من برای همیشه سپاسگزار به Rambhao Ingole که من دیدم به عنوان یک انسان است. او نه تنها مرا نجات بلکه بازسازی و من را به جامعه با عزت و احترام. اگر آن را برای او من را دچار همان خشونت و توهین به مادر من” سیما (تغییر نام) یک دختر یک کارگر جنسی در ناگپور می گوید بهتر است هند.

ارتقاء

در آخرین 30 سال عجیب و غریب, شهرستان, اجتماعی مبتنی بر فعال Rambhao Ingole را نجات داده است بسیاری از کودکان از کارگران جنسی که داده اجاره نامه جدیدی از زندگی است.

همراه با سیما بود که در آن 11 سال سن Ingole نجات چهار نفر دیگر در اوایل 90s از بد مشهور Ganga Jamuna منطقه در این شهر است.

سیما صرفا 6 هنگامی که مادرش از او خواست به بهانه برخی از تنقلات برای مرد در اتاق خود.

Ingole خود را آغاز سازمان با چهار دختر به ارائه غذا و سرپناه و بهداشت و درمان و آموزش و پرورش.

“این که آیا آن میوه, تنقلات, مشروب و یا کاندوم مادرم را از من بپرسید برای به دست آوردن چیزی از بازار است. من آن را دیدم به عنوان یک فرصت قادر به خواب در کنار او در شب. در غیر این صورت, شب, شد, معمولا صرف در بالکن بر روی تشک به عنوان نازک به عنوان یک dupatta. سرنوشت من بود و در حال حاضر تصمیم گرفته شده توسط مادر من و به عنوان به زودی به عنوان من تبدیل به 18 من بود که مجبور به فحشا” او به یاد می آورد.

در حال حاضر در اواخر 20s سیما است که یک ازدواج موفق و می آموزد در یک مدرسه محلی همه با توجه به این روح سرکش یک مرد.

باز کردن چشم خود را به واقعیت هولناک

در طول سال 1980 زمانی که ناگپور پررونق بود از نظر رشد اقتصادی و هجوم مردم از سراسر هند و حل و فصل تازه محلی نمی خواهید راه خود را از زندگی آلوده توسط Ganga Jamuna حل و فصل بدنام برای فحشا.

به زودی این شهر شاهد یک قیام توسط مردم محلی در برابر صد ساله کسب و کار از فحشا و خواستار اخراج خود را از این منطقه است.

Ingole (سمت چپ) دریافت سواد جایزه قهرمان 2017

در میان افرادی که به حمایت از کارگران جنسی یک سیاستمدار محلی که Ingole نگاه کردن به.

زمانی که Ingole پیوست جنبش در برابر اخراج از تجاری کارگران جنسی او آمد چهره به چهره با واقعیت تاریک فحشا در هند.

“من تا به حال بسیار نامتوازن و غیر انسانی ادراک نسبت به کارگران جنسی. به من گفته شد که آنها شرم آور طلب, بیروحیه و ارزان است. وقتی که من تعداد بازدید فاحشه خانه ها کشف کردم بسیار افسرده جهانی که در آن مردم بیگانه بودند به مفاهیم مانند رضایت و احترام” Ingole می گوید TBI.

بر تعامل با کارگران جنسی او یاد گرفتیم در مورد نابخشودنی اعمال فیزیکی مانند سوء استفاده جنسي و تجاوز به عنف و خشونت پلیس “تا چه حد از بهره برداری در دست شنیدها دالالن پلیس و مشتریان غیر قابل تصور است. زنان در نور قرمز مناطق تحت درمان مانند اشیاء.”

فقط زمانی که Ingole بود هضم این قرص تلخ, توجه خود را رفت و نسبت به فرزندان خود بسیاری از آنها ناخواسته.

طبق سنت در Ganga-Jamuna منطقه از دختران انتظار می رود برای پیوستن به مادران آنها به عنوان روسپی هنگامی که آنها به دست آمده سن قانونی 18. در ضمن فرزندان به نوبه خود به دالالن بازاریابی اغلب مادران خود و یا خواهر.

Ingole اولین غریزه بود به منظور بالا بردن آگاهی در میان زنان در آموزش فرزندان خود را. اما او همچنین متوجه شدم که این تابو در اطراف کودکان از کارگران جنسی خواهد بود تقریبا غیر ممکن است برای پاک و تمیز.

“نه مادر دوست دارد به کشیدن فرزندان خود را در گوشت تجارت است. آنها هیچ منابع و دسترسی به فرستادن کودکان خود به مدرسه. برای پایان دادن به ننگ من محشور شجاعت و تصمیم به کار در توانبخشی کودکان” می افزاید: Ingole.

آن را نه یک راه آسان برای ایجاد خود را سازمان ‘Amrapali Utkarsh Sangh’ (AUS) به نجات کودکان.

برای شروع با پدر و مادر خود را به او انداخت و از خانه و جامعه ostracised او را برای کار با ممنوع هستند. او حمل و نقل کسب و کار نیز آسیب دیده و او از دست بسیاری از مشتریان.

ارتقاء

مردم او را مسخره میکردند و برای کار به صورت باعث از دست داده و برخی حتی او را نفرین برای mingling با نجس.

آن را بدتر از خود دلهره تیره و ابر آلود او را بیشتر “اگر مردم را قبول نمی کند و یا آنها را به مشاغل با وجود آموزش و پرورش است. آن را بسیار سخت برای تغییر قرن برداشت. محل یا خانه شما متولد داده شده است اهمیت بیشتری نسبت به آموزش و پرورش و یا موفقیت است.”

او اجازه نمی دهد این موانع او را متوقف و پس از هشت سال مبارزه در سال 1992 او ثبت شده AUS با چهار فرزند به ارائه غذا و سرپناه و بهداشت و درمان و آموزش و پرورش.

خوشبختانه هیچ مقاومتی از کارگران جنسی هر بار که او نجات کودکان از فاحشه خانه ها. در واقع آنها با خوشحالی همراه Ingole به دادگاه مدنی به درخواست برای استشهاد حقوقی اعتبار نجات.

پسران اغلب مجبور به تبدیل شدن به دالالن و فروش خود را خواهر یا مادر

تغییر زندگی با آموزش و پرورش

در ابتدا Ingole نگهداری کودکان در خانه خود اما با توجه به اعتراض مردم را از او نقل مکان به حومه ناگپور.

شرم و ننگ است که پس از ریشه دار است که Ingole تا به حال به تغییر خانه هفت بار قبل از او ساخته شده یک مدرسه مسکونی برای کودکان و نوجوانان در سال 2007.

اما تمام نمی شد غم انگیز برای Ingole و بچه ها.

مدرسه مسکونی آغاز شده توسط Ingole برای کودکان از کارگران جنسی

یک نقطه عطف در اطراف آمد در سال 2005 زمانی که یک محلی مراتی روزنامه تحت پوشش تلاش های خود را. آن را به او مناسب و قرار گرفتن در معرض بسیاری از سازمانها نسبت به توانبخشی از کارگران جنسی و کودکان خود را به او.

حمایت و قدردانی نیز به او اعتماد به نفس به آموزش رسمی به کودکان و نوجوانان و برای باز کردن یک مدرسه مسکونی از کلاس های 1-10.

در سال 2007 یک اهدا کننده به نام دولت دسای اهدا پنج هکتار زمین در حومه ناگپور که در آن Ingole ساخته شده یک مدرسه مسکونی و نام آن را بعد از او.

در حال حاضر وجود دارد هفت معلمان که کار در مدرسه و از آنجا که مدرسه catered به 239 دانش آموزان است. هنگامی که آنها خود را کامل تحصیل Ingole آنها کمک می کند تا در پیدا کردن یک محل در دانشگاه انتخاب کنند.

جزر و مد تغییر کرده است در حال حاضر و طعنه را متوقف, “آن را به عنوان یک شوک برای من وقتی که مردم به من و لنت حمایت خود را در راه های مختلف. من متوجه قدرت از نجیب کار می کنند. من فکر کردم اگر بچه ها من می خواهم به انجام برخی از کار نجیب آن را بهتر از انسان ها می گوید:” Ingole.

او تاسیس یک مراسم که در آن یک بار در ماه این کودکان در مدرسه مسکونی توزیع لباس و آموزش کودکان و نوجوانان بی بضاعت در نزدیکی یک معدن سنگ.

یک زن و شوهر از سال پیش Ingole نیز شروع به پذیرش فرزندان کارگران مهاجر و یتیمان و تا کنون بیش از 200 کودک شده اند نهفته است.

“بچه ها من رفته اند برای تبدیل شدن به معلمان و مهندسان” Ingole با افتخار به پایان می رسد.

Ingole را 30 سال سفر ممکن است در سراسر آمده به عنوان الهام بخش حرکت و دلگرم کننده اما زیر همه لبخند و نقاط عطف در تلاش هستند که تنها Ingole را تجربه کرده است.

این بسیار نادر است برای دیدن افرادی که در حال آماده به رها کردن خانواده و دوستان و جامعه برای بالا بردن کمتر-ممتاز. چه یک نیاز عظیم و ذخایر قدرت و محبت و شجاعت و اراده است. Ingole تا به حال همه آنها را.

دریافت در تماس با Ingole اینجا

همه عکس ها از منابع Ingole


همچنین بخوانید: “من یک کارگر جنسی اما دختر من نمی خواهد تبدیل به یک”


ویرایش شده توسط Saiqua سلطان

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>