“تلویزیون مردم با استعداد ترین در مواجهه با بی تفاوتی قرار داده و در ساعت در مشاغل دنیوی در هزینه انجام آنچه آنها دوست ترین” نوشت: netizen با الهام از Vishal.

Vishal Samjiskar نرخهای قلممو به یک پالت و باعث صاف سکته مغزی در یک بوم خالی با سهولت; تقریبا به عنوان اگر او می تواند این کار را انجام blindfolded. به همین دلیل است که آن را می آید به عنوان یک شگفتی که 39 ساله است که نقاشی برای تقریبا سه دهه و ادعا میکند که او در درجه اول یک هنرمند نیست و به دنبال آن تمام وقت.

ارتقاء

“من به عنوان یک هنرمند در یک شرکت تبلیغاتی در روز و تحویل اجرایی با Swiggy در شب. من تا آخر کار حدود دو سال پیش به عنوان من می خواهم به سختی 10,000 تومان درآمد از این هنر سفارشات من بود دریافت. از آن آسان است برای حفظ یک خانواده پنج با این مبلغ بنابراین من تا به حال هیچ گزینه ای دیگر اما به حقه بازی و مشاغل متعدد می گوید:” بمبئی ساکن ،

Vishal رنگ در محل ایستگاه.

یک هنرمند متولد شده است

Vishal هنوز هم به یاد آن روز او را سقوط در عشق با نقاشی. “من در کلاس 5 و شرکت در مسابقه نقاشی. موضوع داستان رویای دنباله بنابراین من visualised پری و درو چیزی. من شگفت زده بود که من موفق به کسب مقام اول و این چیزی است که شاید تحت فشار قرار دادند من به دنبال این حرفه ای” یاد می آورد Vishal nostalgically.

خوشبختانه برای او پدر و مادر خود را به رسمیت شناخته و استعداد خود و متوقف نمی شود او را از دنبال کردن آن. استعداد غیر قابل انکار بود و او تنها در کلاس 12 هنگامی که او شروع به گرفتن سفارشات و در نهایت رفت و در به دست آوردن دیپلم در هنر تجاری.

Vishal نقاشی های دیواری

“من می توانید سفارشات به رنگ پرتره, مناظر و حتی تصاویر پس زمینه. اما زندگی فقط از هنر یک چالش عظیم. وقتی که من تا به حال فقط شروع به گرفتن سفارشات من شارژ در هر نقطه بین 500 تومان به 1000 و افزایش نرخ را فقط کمی. بنابراین شما می توانید می گویند که من تحویل اجرایی با اجبار می گوید:” Vishal.

نقطه عطف

در حالی که در مورد تحویل مواد غذایی, Vishal گاهی گفتگو. این هنر از بحث کوچک است چه به نفع خود را زمانی که او ملاقات دو مشتریان—Chaarvi Vinay و Nikhil جورج—که رفتن به تغییر زندگی خود را.

عکس به پرتره نقاشی شده توسط Vishal.

“Vishal تحویل شد من غذا هنگامی که او را دیدم یک نقاشی در سالن و از من پرسید اگر من علاقه مند به هنر. این سوال منجر به یک گفتگو و در نهایت او از جیبش تلفن خود را و به من نشان داد تصاویری از نقاشی های او. من حیرت زده شد و درست در آن لحظه احساس انجام کاری برای او” به یاد می آورد Chaarvi یک 21 ساله.

او در ادامه به باز کردن Instagram حساب Vishal در ژوئن 2019 و آنجا شده است دست زدن به همه پست ها و سفارشات بر روی پلت فرم.

ارتقاء

تابه تبدیل به قطعه از هنر است.

این جلسه با Nikhil اخیر بود. در ژانویه 6 سال 2020 بانکدار ارسال یک صدای جیر جیر به گسترش این کلمه در مورد Vishal و استعداد خود را و به او کمال تعجب آن را ویروسی رفت.

صحبت کردن با یک, انتشار, Nikhil گفت: “اولین شب وجود ندارد بسیاری از پاسخ—شاید 10 یا 15 را دوست دارد. اما روز بعد به من تلفن را منفجر کرد. روز سوم او بازتوییت شده است تقریبا از 6000 بار با 12,000 دوست دارد!”

مردم را متوقف نشده ستایش این هنرمند به صورت باور نکردنی خود را به کار بیشتر چه شده است وجود دارد علاقه خود را در Instagram account. Vishal ادعا می کند که چند نفر را با او تماس و سفارش آثار هنری جدید.

رسانه های اجتماعی منجنیق به محبوبیت

Vishal است به خصوص هیجان زده با این واقعیت است که جدا از دریافت سفارشات از افراد او شروع به دریافت حمایتهای بیش از حد.

بر اساس گزارش یک افسر IAS از بنگال غربی به دعوت او به رنگ یک anganwadi و کمک به او به کار از دولت ماهاراشترا.

علاوه بر این, یک لکنو مبتنی بر هنر نمایشگاه ارائه کرده است به نمایش گذاشتن کار خود را چندین شرکت bigwigs باز هستند به خرید آثار هنری او و حتی بازیگر-مدیر Pooja Bhatt است که به دنبال به در تماس گرفتن با او.

یک تصویر کارتونی نقاشی شده توسط Vishal

در حالی که Vishal هیجان زده است با پاسخ و به دنبال به جلو به انجام آنها برنامه های خود را برای آینده متوسطی هستند و حول ایجاد بیشتر هنر است که به عنوان یک علاقه واقعی.

“در حالی که این امر می تواند خوب به رنگ چیزی به چالش کشیدن و من امیدوار هستم که به من این فرصت را به انجام است که امیدوارم به تمرکز بیشتر بر روی هنر به عنوان این چیزی است که به من می دهد لذت واقعی” او می گوید: امضای کردن.

اگر شما علاقه مند به داشتن یک قطعه و یا راه اندازی کارهای هنری, تماس, Vishal در vishart.world@gmail.com و یا پیام او را در Instagram های زیر بر روی این لینک به حساب خود.


همچنین بخوانید: دنیا با هیچ لمسي 17-YO هنرمند آواز می خواند & انگیزه علاج بيماران بد حال!


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su