Foo Fighters اعلام ون تور 2020′ جشن 25 سال در جاده

امروز, Dave Grohl و Foo Fighters اعلام کرده اند چه راک اند لقب “ون تور 2020”. عنوان harks بازگشت به سال 1995 قبل از این گروه را تبدیل به ورزشگاه سنگ اربابان که طرفداران می دانید و عشق به خوبی و قبل از این گروه می تواند چیزی بیش از یک وسیله نقلیه کوچک به تور.

از آن شده است از 25 سال از گروه اخراج خود اولین تور از روی لئامت دادن که انجام شد در حمایت از خود را با عنوان اولین رکورد. که آلبوم را به فروش بیش از 10 میلیون نسخه در آمریکای شمالی به تنهایی تنظیم چرخ در حال حرکت برای آنچه تا کنون بوده است و طبقه شغلی.

نه آلبوم بعد از آن با دیگری ثبت شده و انتظار می رود به رها کردن به زودی به “ون تور” را دریافت کنید شروع این بهار. تور تنظیم شده است برای شروع در تاریخ 12 آوریل در شهر فینیکس, آریزونا, و را ببینید Foo Fighters گذشتن از سراسر شمال امریکا قبل از اتمام در همیلتون انتاریو.

Jesus گزارش می دهد که در آن روزها گروه مشغول رانندگی در سراسر کشور در یک دوج ون — از این رو تخیلی نام تور. اما به نظر می رسد که این زمان در اطراف این گروه را نمی توان هدف قرار دادن جاده در واقعی ون.

به جای فرو رفتن میله آنها را انتخاب کرده اند به چوب به فرمول برنده برنامه ریزی برای بازی بزرگ استادیوم برای این زندگی می کنند را نشان می دهد. با توجه به Jesus, به نظر می رسد احتمال وجود دارد که برخی از کوچکتر باشگاه می تواند دیدن Foo Fighters فضل مراحل خود را طی این تور است.

در علاوه بر این به “ون تور” را نشان می دهد طرفداران به زودی فرصتی برای پیش نمایش Dave Grohl در آینده مستند آنچه که ما را می راند. Ultimate Classic Rock گزارش می دهد که — با توجه به آزادی مطبوعات از گروه مستند است و سؤال از چه انگیزه نوع خاصی از نسبتا عاقل فرد به از دست دادن شغل خود و پشت سر گذاشتن عزیزان به تعقیب رویای دیوانه است.

گروه آزادی مطبوعات می گوید که این فیلم را نیز به دنبال به بررسی روح در آن طول می کشد برای صعود به یک ون — یک ارائه به سختی هر اتاق به حرکت در — و به بازی قلب خود را به یک تعداد انگشت شماری از مردم است. این فیلم مجموعه ای است که شامل طیف متنوعی از موسیقی را تحت تاثیر قرار است که در خدمت به عنوان موسیقی متن فیلم به قطعه.

“‘چه درایوهای ما’ به بررسی انگیزه بازگو شخصی حکایات و بررسی های فیزیکی و روانی عوارض از تور در ون از طریق مصاحبه با اعضای ون-تور کهنه گروهها اعم از پرچم سیاه و Dead Kennedys به متالیکا و بیتلز و بسیاری از بسیاری دیگر.”

بلیط برای “ون تور 2020” در فروش به عموم در فوریه 21 و پیش فروش بلیط در دسترس هستند در حال حاضر. امروز تور خبر می آید و در همان روز یکی دیگر از افسانه سنگ بود مجبور به اعلام به تعویق افتادن آمریکای شمالی خود تاریخ.

Inquisitr گزارش داد که Ozzy Osbourne “بیشتر تورهای 2” تور خواهد بود به تعویق افتاد که او قصد دارد برای رفتن به سوئیس برای مقابله با خود را در جریان مسائل مربوط به سلامت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>