فرماندار فلوریدا ران DeSantis برنامه های بلند دولت ممنوعیت اجاره تعطیلات — اما نه برای نیویورکی

فرماندار فلوریدا ران DeSantis در حال حرکت است به جلو با یک برنامه است که اجازه می دهد اجاره تعطیلات برای اولین بار در نزدیک به دو ماه — اما نیویورک ساکنان ممکن است نیاز نمی شود.

از نیویورک پست گزارش داد که دولت ممنوعیت اجاره تعطیلات راه اندازی شد شروع به بلند کردن اجسام در دوشنبه زمانی که استان ها می تواند در ارائه برنامه ای برای بازگشایی به وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای تنظیم و برای تصویب.

این فرماندار فلوریدا گفت: این ممنوعیت در اجاره تعطیلات برای اولین بار در محل قرار داده و برگشت در تاریخ 27 مارس می تواند برداشته شود به زودی هر چند این امر نیاز به تصویب از دیگر دولت و مقامات محلی است. این حرکت اجازه می دهد بخش مهمی از اقتصاد کشور را آغاز خزنده پشت و پاسخ به تماس از صاحبان املاک و شرکت های مدیریت اجازه می دهد تا اجاره یک بار دیگر.

اما اجاره بان می تواند در محل باقی می ماند برای نیویورک ساکنان. این برادنتون هرالد گزارش داد که DeSantis روشن ساخته است که او نمی خواهد بلند بان کی مون اگر نیویورکی اجازه داده شد برای اجاره خواص.

“اگر شما به من بگویید که شما در حال رفتن به آنها را اجاره به مردم از شهر نیویورک من احتمالا نمی خواهید برای تایید است که خوب است؟” DeSantis این گزارش گفت: در این هفته. “اگر شما می گویید که شما در حال رفتن به آن اجاره به مردم در بخش دیگر از فلوریدا و یا چیزی است که می تواند کنترل اگر وجود دارد راه هایی وجود دارد که به وضوح شما باید یک چشم به ایمنی پس من خوب هستم.”

معلوم نبود اگر DeSantis شد تبعیض آمیز علیه نیویورک ساکنان به طور خاص و یا ابراز تردید اجازه می دهد تا اجاره برای رفتن به خارج از staters به طور کلی. اما این اولین بار نیست که فلوریدا متهم شده است در نظر گرفتن احتیاط در مقابل اجازه دادن به نیروهای جدید در دولت است. در اواخر ماه مارس وزارت امور خارجه راه اندازی ایستگاه های بازرسی در امتداد بزرگراه ها و به نام دولت troopers به صفحه نمایش برای نیویورکی فرار از شیوع کروناویروس که در آن زمان تا به حال آمار شهر نیویورک سخت تر از هر بخش دیگری از کشور است.

DeSantis گفت به اعتقاد او بازرسی خواهد بود لازم است که دولت در تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است.

“من فکر می کنم آن را در همه منافع است که ما در مقابله با گسترش که ما در اینجا در حال حاضر سعی کنید به بلانت آن را صاف منحنی اما ما اجازه نمی دهد واردات عفونت های جدید” فرماندار گفت: از طریق خلیج تمپا بار.

معلوم نیست زمانی که برای اولین بار اجاره تعطیلات می تواند شروع به بازگشایی در فلوریدا و یا اینکه شهرستانهای ارسال طرح ها شامل محدودیت در خارج از کشور مقیم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>