فلوریدا معلم اول ابتدایی بازداشت شده است و پس از او به اتهام تلاش برای خرید مت آمفتامین یا مت در مدرسه جایی که او به تدریس جکسون را WJAX-تلویزیون گزارش.

والری شاهزاده شده است یک معلم در جکسنویل ارتفاعات مدرسه ابتدایی از 2018-2019 فصل مدرسه به عنوان یک معلم کلاس اول دبستان. اما او پس از حذف شده از وظیفه در حال بررسی تحقیقات داخلی در این شهرستان Duval عمومی سیستم مدرسه.

مقامات می گویند که شاهزاده اقدام به راه اندازی یک معامله مواد مخدر به یک “هشت توپ” یا یک هشتم از یک اونس (حدود 3.5 گرم) از مت تحویل به مدرسه که در آن او آموخت. اما زمانی که او ساخته شده تلفن تماس به گفته ترتیب معامله او صحبت نمی به مت و فروشنده است. به جای او صحبت کرد undercover مواد مخدر عامل در خشت شهرستان کلانتر دفتر.

به طور خاص, شاهزاده گفته مبدع طرح به گرفتن دست خود را بر روی مواد مخدر قبل از او شروع به آموزش برای روز, به بهانه نیاز به تلفن اضطراری تماس بگیرید.

“من که قرار بود به می گویند من می تواند بیرون رفتن و دیدار با شما اما من نمی توانم – من فقط مجبور به بیرون رفتن و دویدن به عقب در. فقط با من تماس… من کار بر روی 103 و شما با من تماس گرفت و من فقط می توانید می گویند من باید برای استفاده از تلفن سریع واقعی است. من می توانید گام به گام و راست آمده است ، یا فقط آمده در 11 در من ناهار. اما من ترجیح می دهم آن را قبل از آن” او گفته گفت.

methamphetamine
  Radspunk / Wikimedia Commons (CC BY-SA 4.0)

مخفی افسر پس از آن تایید کرد که شاهزاده بود و به اتهام تلاش برای بدست آوردن مواد مخدر تحویل داده شده به مدرسه او برای تایید نام مدرسه و محل آن است.

“این جکسون ارتفاعات ابتدایی آن را در 103. در حال حاضر من نمی تواند بچه ها من تا 8:30 پس از من در اتاق من خودم از 8 تا 8:30 و” شاهزاده گفته گفت.

گروهبان. وینسنت تان هال روشن بود که افسران نیست در واقع تا کنون ارائه هر گونه مواد مخدر به مدرسه. آنها منتظر بودند تا بعد از مدرسه بود و مرتب از یک نقطه به ملاقات با شاهزاده برای فروش. او گفته خریداری 3.5 گرم متامفتامین از مخفی افسر و دستگیر شد و در نقطه ای.

پشت در مدرسه که در آن شاهزاده آموخته بود, پدر و مادر نگران در مورد این واقعیت است که کودکان خود را ممکن است در حضور کسی که با استفاده از مواد مخدر.

“من احساس می کنم بد برای خانواده اش اما عصبانی برای معدن زیرا شما قرار است به قادر به اعتماد به معلم فرزند خود را گفت:” هویج Frazier پدر و مادر از یک کودک که تا به حال شده است در پرنس کلاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im