مربی تناسب اندام Qimmah Russo Slays در جنگل با مضمون عکاسی Flaunts باب روز بدن لباس شنای زنانه دوتکه

مربی تناسب اندام Qimmah Russo مشترک دو سیگار کشیدن جرقه بزند از یک جنگل با مضمون عکاسی به او Instagram صفحه در شب جمعه است.

25 ساله عینک قهوهای مایل به زرد با ضخامت تسمه های سیاه. آشکار او لباس شنا برجسته او قاتل بدن او از جمله چوب اسکنه خورده شکم و عضلات ران است. او همچنین tantalized او 1.5 میلیون Instagram followers با یک نگاه اجمالی در او رخ و اسلحه.

برای اولین pic, Qimmah نشسته روی یک نیمکت چوبی در مقابل برخی از شاخ و برگ سبز. او رو به دوربین سر در با شدید بیان در چهره او. او جدا شکوه او لب و سوختن صورت بیان در حالی که اقامت سلاح های خود را در دو طرف بدن او. او در سمت چپ او تیره و ديگر مو شل اجازه می دهد آن را به جریان مقابل او در دو طرف قفسه سینه خود را.

در تصویر دوم آپلود به صفحه Qimmah عکس گرفته شده از اواسط ران به سر او. او مطرح شده در وسط از آنچه نگاه به یک راهرو در حالی که خیره به یک نقطه خارج از قاب با دستش به قفسه سینه خود را در حالی که او بازوی مخالف حل و فصل با او ران. قرمز او مچ دست تو بود و سمت چپ قرار دارد. او الماس belly button, سوراخ کردن بدن, نیز قابل مشاهده در هر دو عکس.

برای تکمیل نگاه او به نظر می رسید مانند Qimmah با استفاده از مخلوطی از قرمز تیره و قهوه ای رنگ برای ایجاد یک نگاه نرم. او به نظر می رسد به او برجسته کامل با بوش و براق به آنها را به ایستادگی کردن. چشم او نگاه شدید مجموعه ای با چه شبیه مخلوطی از سایه چشم خط چشم و ریمل مژه و ابرو.

در عرض یک ساعت از ارسال گیج آخرین Instagram ها به دست آورد بيش از 6500 دوست دارد و بیش از 100 نظرات. تحسین flocked به بخش نظرات به تعریف Qimmah در لباس و ظاهر او.

“شما می توانید زندگی می کنند در جنگل من بهشت در هر زمان. تو یک زن زیبا یک مدل از الهام” بوده یکی از شیفتگان فرار خود را از سخن گفتن با چندین emoji.

“مطمئن نیستم من نیا اما من آماده را امتحان کنید…” شوخی یکی دیگر از فن اضافه کردن یک شعله از emoji به نظر خود.

“و بیش از وجود دارد شما خواهید دید نادر Qimmah. او ملکه جنگل و افسانه است آن است که او به نظر می رسد که کشتن” raved یک سوم شخص با تاکید بر نقطه نظر خود را با آتش از emoji.

چند روز پیش Qimmah لرزاند نور آبی جین ژاکت با هیچ چیز در زیر آن. او جفت او بالا, تنگ, سیاه, ساق پوش, با چند شکاف در پارچه و نشسته در پایین دیوار در خارج در حالی که در حال اجرا دست خود را از طریق حجیم قفل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>