مربی تناسب اندام Qimmah Russo ویترین های دیدنی و جذاب, هیکل کوچک سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه

Qimmah روسیه نشان داد او قاتل بدن به 1.4 میلیون Instagram followers on دوشنبه, مارس 30, زمانی که او در زمان به برنامه های رسانه های اجتماعی برای دعوت از طرفداران خود را به کار کردن با او از طریق یک ویدئو زندگی می کنند.

تناسب اندام مدل و مربی مشترک یک کلیپ کوتاه که نشان داد او در داخل خانه به عنوان او مطرح شده برای دوربین است. روسیه و حرف او نقل مکان کرد و پاهای او را با قرار دادن دست خود را روی باسن او به صورت فوق العاده بی احترامی صحبت کردن.

روسیه به تن همه سیاه و سفید دو تکه کت و شلوار حمام کردن است که نمایش او در بدنه مخروط. این مدل در حال کوچک بالا bared بسیار کمی از او رخ. بالا بود اسپاگتی که پشت او گره خورده و پیچیده شده در اطراف تنه.

کالیفرنیا بومی زوج خود را بالا مطابق با کف که پایین نشسته در قاب ترک او را پایین معده به طور کامل بر روی صفحه نمایش. کف شامل تسمه نازک که نشسته کمی بالاتر در طرف عریان باسن او در حالی که تقابل او قوی بدن پایین تر با تکیه میانی. روسیه نمی نشان می دهد که او لباس شنا بود.

روسیه را لرزاند نارنجی روشن که شد جدا در وسط. او گیسوان شد صاف و مدل پایین, آبشاری در برابر او طرف است.

در عنوان او دعوت طرفداران او به او ملحق امروز در ساعت 1 بعد از ظهر PST برای تمرین. او گفت: آنها را به یک jumprope و یک دمبل.

پست با ضربه طرفداران او. پس از رفتن زندگی می کنند دیروز تصویری مشاهده شده است بیش از 55 ، 000 بار garnering بیش از 20,700 دوست دارد و بیش از 230 نظرات. کاربران از پلت فرم رسانه های اجتماعی در بخش نظرات درخواست برای جزئیات بیشتر در مورد زندگی, در حالی که همچنین دوش گرفتن خود را با تعارف و از emoji.

“اگر عشق بود و یک فرد آن خواهید بود شما من swearrrrrrr” یک کاربر raved زیر نظر با یک زن و شوهر از چهره برافروخته و قلب از emoji.

“شما بسیار شگفت انگیز و از جمله الهام بخش از شما بسیار سپاسگزارم!!!!” پاسخ داد: یکی دیگر از فن.

“من می تواند به معنای واقعی کلمه شما را در تمام روز” یک سوم chimed در انتهایی کلمات با یک سری از رنگ صورتی دو قلب emoji.

“شما بسیار زیبا” یکی دیگر اضافه شده از جمله قلب-چشم emoji در پایان از پاسخ.

روسیه را Instagram خوراک ساخته شده است یک ترکیب زیبا, عکس و تناسب اندام-مطالب مرتبط. اوایل این هفته این مدل نوشته شده تمرین تصویری که نشان داد او را در انجام مجموعه ای از هالتر اسکات. روسیه و عینک را لرزاند اسطوخودوس سینه بند ورزشی در این کلیپ کوتاه که شامل کلمه “نوع” مزین در آن است. مدل تیمی سینه بند خود را با یک جفت شورت آبی و تاب با sparkly sequined راه راه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>