مربی تناسب اندام لیزا Lanceford قدرت از طریق شدید پشت روال جدید در سری ویدیو در Instagram

بمب مربی تناسب اندام لیزا Lanceford شده از طریق یک روال شدید طراحی شده برای تمرین دادن به عضلات پشت در جدید ترین سری ویدیو در Instagram صفحه. لباس در ماهی قزل آلا صورتی سینه بند ورزشی با رنگ خاکستری و صورتی, ساق پوش, سبزه نیروگاه آغاز شده معمول با یک سری از Pendlay ردیف. برای این تمرین او خم به جلو در کمر و برداشت یک میکرو با یک ببالا گرفتن آن را کشیده و به سمت او نیم تنه قبل از کاهش آن به طبقه. در عنوان, لیزا دستور طرفداران خود را به نگه دارید چانه جمع در حالی که انجام این حرکت و تمرکز بر استفاده از عضلات کمر هنگام بلند کردن وزن است. او همچنین تاکید کرد که نیاز به استفاده از کنترل حرکت و نگه داشتن کمر خم در همان زاویه در طول کل ورزش است.

بعد او پنجه مجموعه ای از لات pulldowns قبل از حرکت به دستگاه اسمیت برای مجموعه ای از تک بازو ردیف. این مورد نیاز خود را برای ایستادن به سمت ماشین و خم شدن در مورد زاویه 90 درجه. در عنوان او توصیه طرفداران برای حفظ این موقعیت در طول ورزش و به جلو و آرنج به عقب.

او به ارمغان آورد او dumbells در زیر کلیپ برای یک سری از ردیف بر روی نیمکت شیب. لیزا دراز رو به پایین بر روی نیمکت به مجموعه ای کامل. در عنوان او گفت: بینندگان به جلو وزنه تا آنجا که آنها می تواند و برای “حفظ تنش در عقب” در هنگام کاهش آنها.

پست انباشته از بیش از 20 ، 000 به نوشتن این مقاله و بیش از 180 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است. در آن نظرات برخی از طرفداران به نام لیزا تمرین الهام و یکی برای کسانی که نظرات از یک همکار Instagram معروف مربی.

“شما من می خواهم به کار کردن در روز استراحت” نوشت Linn Howes تناسب اندام, بمب, با بیش از 2 million followers on Instagram.

“Omg من عاشق این تمرین!!!!!!! تو برگشت فقط شگفت انگیز است!” دوم دیدگاه gushed قبل از اضافه کردن یک رشته از قلب قرمز از emoji به نظر خود. من کاملا عشق و لذت بردن از تمام تو تمرینات! با تشکر از شما!”

یکی دیگر از زیر مجموعه از نظر گفت: آنها به دنبال به جلو به تلاش تمرین.

“این به نظر می رسد درخشان تمرین” یک سوم دیدگاه نوشته. “نمی توانید صبر کنید برای استفاده از این به عنوان پشت من تمرین روز دوشنبه است.”

و یک چهارم فن vouched برای یکی از تمرینات است که لیزا موجود در مدار است.

“من دوست دارم Pendlay ردیف! من فقط اضافه کردن آنها به برنامه من” آنها نوشت. “من دوست دارم که چگونه آن اهداف پشت و همسترینگ در همان زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>