مربی تناسب اندام لورن سیمپسون Flaunts مجسمه پشت در شلاق زدن لباس شنای زنانه دوتکه برای ‘کون گروه تمرین

در روز شنبه, مارس 28 مربی تناسب اندام لورن سیمپسون flaunted او مجسمه رقم برای 1.8 میلیون Instagram followers در حالی که آموزش آنها در برخی از مورد علاقه خود را تمرین glute با استفاده از یک باند الاستیک.

برای تمرین ورزش زیبایی می پوشد آهک سبز-دو قطعه لباس شنای زنانه دوتکه قرار می دهد که مقدار زیادی از برنزه پوست بر روی صفحه نمایش. بالا سینه برگ مخروط عضلات پشت و عضلات شکم کشف در حالی که روی کف را کمی به پوشش کاملا مجسمه پشت. به عنوان او حرکت را از طریق تمرینات بینندگان می توانید هر یک از عضلات خود را در عمل از جمله او قوی است.

لورن می پوشد پلاتین ورزش ها گیسوان عقب کشیده پایین و کثیف مستی در حالی که صورت خود را ساخته شده است تا با یک سخاوتمندانه نرم افزار از ریمل و خط چشم.

تناسب اندام, مربی, کامل, تمرین, رابطه جنسی در یک استخر با چمن آراسته راحت مساحت سالن و اقیانوس آبی ساخت پس زمینه. این ویدئو برای اولین بار در این پست به واژه “غنیمت گروه” نوشته شده در صورتی در سراسر قاب که محو او به عنوان آغاز می شود. تمام تمرینات در این تمرین نیاز به استفاده از یک باند الاستیک.

لورن شروع می شود با زاویه گام استراحتی که شامل بسته بندی باند در اطراف ران درست در بالای زانو و پله به عقب و کمی به سمت با یک پا برای یک شماره خاص از تکرار قبل از متناوب به پای دیگر. مربی در کنار بدن خود را کمی به جلو زاویه و دست او را در آغوش گرفت و در مقابل قفسه سینه خود را.

ورزش دوم شامل مراحل جانبی. لورن در کنار پاهای او را از هم جدا ترک گروه در همان محل و متناوب بین دو طرف او مراحل دو بار در یک جهت افقی. پس از مراحل لورن حرکت به چمباتمه زدن سه گانه فوق ، در حال حرکت به یک موقعیت چمباتمه زدن و مربی باقی می ماند پایین به جای انداخت و کامل سه پالس. آخرین تمرین هیپ محوری است که لورن تخمگذار در پشت او با پاهای خود را از زانو خم. بدون از بین بردن exercise band, او را هل می دهد باسن او به سمت آسمان و به ارمغان می آورد آنها را به پایین تکرار این حرکت را چند بار.

در عنوان پست لورن می گوید پیروان که تمرین می تواند انجام شود در هر نقطه چه می شود که در خانه در ورزشگاه و یا در خارج از منزل. او اضافه می کند که آنها می توانید استفاده از آن به عنوان یک مینی تمرین در خود و یا رویه آن را بر روی پایان کامل glute تمرین.

تناسب اندام گورو پیروان چپ مقدار زیادی از تعارف در بخش نظرات احساساتی بیش از او مجسمه شکل و اظهار نظر در محل شاعرانه.

“شما زندگی من را تغییر داد! تمرینات بسیار ساده!!,” یکی Instagram کاربر اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>