Kayla Itsines, پست, انواع فیلم تمرین به او Instagram صفحه ای که درخواست تجدید نظر به طیف گسترده ای از توانایی های. روز شنبه, مارس 18 مربی تناسب اندام نوشته شده در تمرین مدار بشود کارآموزان مبتدی که علاقه مند هستند در یک بدن پایین تر به چالش بکشد.

برای تمرین Kayla می پوشد یک پرتقال سینه بند ورزشی با پایین برش یقه که برگ های زیادی از بدن او بالا در معرض از جمله او مجسمه عضلات بازو و تعریف شکم. او جفت بالا آماتور سیاه و سفید بدنسازی, کوتاه, که افزایش تا ناف او و گسترش به زیر پشت او. شورت به مربی پیروان یک زیبا از طولانی چوب اسکنه خورده ،

Kayla کامل لباس با یک جفت کفش کتانی سفید و accessorizes با یک نوار طلا گردنبند و سیاه و سفید سازمان دیده بان ورزش. بلند, سبزه, گیسوان نوردید تا به یک bun بالا در بالای سر او و او می افزاید: لمس ریمل مژه و ابرو سیاه و سفید و صورتی و رژلب به او تاکید می کند ویژگی های صورت.

صفحه اصلی تمرین شامل دو مدارها هر کدام شامل سه تمرین های مختلف. Kayla نشان می دهد که هر حرکت در یک جداگانه ویدئو کلیپ های گنجانده شده در این پست. این تمرین نیاز به یک دمبل و گروه مقاومت در برابر اما Kayla او می گوید که پیروان آنها می تواند بداهه نوازی با خانواده موارد اگر این تجهیزات در دسترس نیست.

این ویدئو برای اولین بار شروع می شود با یک مقدمه از مربی تناسب اندام. او توضیح می دهد که تمرین 10 دقیقه مبتدی پایین بدن چالش و سپس تشویق پیروان خود را شروع کنید. ورزش اول است جام معکوس پرتاب انجام شده و در مجموع 10 تکرار پنج در هر طرف. تمرین بعدی شناخته شده است به عنوان شناور و برگزار می شود برای 25 ثانیه است. سوم ورزش کنار تخته و ران آدم ربایی برای 10 مجموع تکرار پنج در هر طرف.

مدار دوم آغاز می شود با یک سری از squats با استفاده از دمبل در مجموع 10 تکرار. Kayla سپس حرکت به glute رشوه با مقاومت گروه برای 10 تکرار پنج در هر طرف. نهایی ورزش در مدار خم پا jackknife برای 10 تکرار.

در عنوان پست Kayla تشریح هر تمرین و تعداد تکرار که باید تکمیل شود برای هر. او می نویسد که هر مدار انجام شده است در مجموع از پنج دقیقه و اضافه می کند که پیروان خود می توانید از طریق کل تمرین دو بار برای چالش های اضافی.

بدن پایین تر چالش به دست آورده بیش از 20000 لایک و ده ها تن از نظرات در عرض چند ساعت ظاهر می شود بر روی سایت به اشتراک گذاری عکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im