تناسب اندام, مربی, Kayla Itsines می پوشد ورزشی سیاه سینه بند و شورت برای تمرین پلایومتریک تصویری

تناسب اندام, مربی, Kayla Itsines ارسال شده یک تمرین جدید تصویری به محبوب در سایت های رسانه های اجتماعی Instagram در دوشنبه, ژوئن 18. در این ویدئو کلیپ او نشان داد چندین تمرینات plyometric که کارآموزان می توانید استفاده کنید برای افزایش قدرت و سرعت خود را.

برای تمرین استرالیا بومی انتخاب یک لباس سیاه و سفید که شامل یک سینه بند ورزشی و شورت. بالا شامل پایین یقه و عقب باز طراحی با عبور تسمه که نشان داد مقدار زیادی از این مربی بالاتنه, رسم چشم به او مجسمه قسمت فوقانی پشت و شانه ها در علاوه بر این به او باب روز abs. شورت گل رز کم Kayla لگن و طولانی به زیر پشت او خروج از ظهر از او باب روز و تکیه بر روی صفحه نمایش.

Kayla تکمیل ساز و برگ خود را با یک جفت کفش کتانی سفید و نقره ای سازمان دیده بان ورزش. او عینک بلند, سبزه, مو تا در یک موی دم اسبی که سوار کردن پشت او. او همچنین به نظر می رسد اضافه شده اند یک بیت از ریمل و رژلب به او ویژگی های صورت پاپ.

این تمرین پلایومتریک شامل پنج حرکت های مختلف. Kayla مشخص شده در عنوان این پست است که او نمی خواهد ترکیب تمام تمرینات را به یک مدار اما نه اضافه کردن برخی از حرکت به متنوع تر تمرین به عنوان پریدن ثابت می تواند خسته کننده. این مربی انجام شده مدار در یک فضای زندگی کامل با فرش خاکستری کوچک, میز, صندلی و دیگر اقلام تزئینی در پس زمینه. او با استفاده از یک سیاه و سفید ورزش حصیر برای تجهیزات و تکیه بر وزن بدن برای مقاومت در برابر.

Kayla آغاز کرد و این روال با یک حرکت مربوط به burpees و پهلو میپرد. این حرکت ساخته شده است در مشترک burpee با اضافه کردن یک پرش فوق العاده به عنوان Kayla پشت در ایستاده بود ، او نقل مکان کرد به کف زدن push-ups بعدی که آمد او را از هر فشار تا او اقدام به کف زدن دست خود را با هم در قفسه سینه خود را. سوم ورزش بود معکوس پرتاب و هاپ. Kayla نقل مکان کرد و یک پا به عقب به یک پرتاب و سپس چرخش آن را به هاپ به عنوان او را از آن بیرون آمد.

نهایی دو تمرین که Kayla نشان داده بودند پرش چمباتمه زدن و پرش گسترده. چمباتمه درگیر یک پهلو پرش به Kayla تحت فشار قرار دادند تا روی پاهای خود. با پرش گسترده این مربی تناسب اندام نگه داشته و او هم به عنوان او شروع به پریدن کرد تا آنجا به جلو به عنوان امکان پذیر است.

در عنوان پست Kayla به او گفت که پیروان تمرینات plyometric می شود گنجانیده شده همه تناسب اندام روال بدون در نظر گرفتن اهداف فردی. تمرین به دست آورده بیش از 16000 دوست دارد و نزدیک به 300 نظر در اولین روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>