Kayla Itsines در زمان به سایت های رسانه های اجتماعی Instagram در روز سه شنبه, فوریه 18 برای نشان دادن کشش معمول برای او 12.1 میلیون پیروان او که به شدت توصیه می کند به منظور بهبود انعطاف پذیری و کاهش آسیب.

در این ویدئو کلیپ استرالیا مربی تناسب اندام می پوشد فیروزه, فیروزه مصنوعی, سینه بند ورزشی با تسمه اسپاگتی است که آغوش او قفسه سینه و برگ مقدار زیادی از صدای زیر شکم بر روی صفحه نمایش. کوچک نوار از پارچه در پشت نیز نشان می دهد او بی عیب و نقص پوست و عضلات پشت او به عنوان حرکت می کند از طریق امتداد. Kayla زوج سینه با سوپر کوتاه, سیاه, بدنسازی, کوتاه, که سوار پایین بر روی باسن خود و گسترش به زیر او غنیمت است. معروف برای او طولانی, مجسمه, پاهای, مربی نا امید نیست.

Kayla عینک مستقیم و طولانی سبزه گیسوان در bun بالا به نگه داشتن موهای خود را از صورت خود را. او افزود لمس سیاه ریمل و رژلب به نگاه و لوازم با سفید دیده بان اپل. یک جفت کفش کتانی سفید تکمیل ساز و برگ.

در این ویدئو این مربی تناسب اندام نشان می دهد یک سری از امتداد خاکستری حصیر یوگا. او با این نسخهها کار بر روی بخش های مختلف بدن خود را برای اطمینان از هر عضله هدف قرار داده است در حالی که نگه داشتن امتداد 40 ثانیه. امتداد شامل pecs, گسترده, ژست کودک گوساله و همسترینگ glutes عضلات لگن و مرد. این مربی تناسب اندام حرکت هموار از طریق هر کشش در حالی که خود را پیروان فرم مناسب است.

در عنوان پست Kayla شرح و تفصیل در مورد اهمیت یک کشش خوب روال گفتن پیروان خود که او شخصا نیست یک شخص بسیار انعطاف پذیر است و کشش یک منطقه تناسب اندام است که دشوار است برای او. او اضافه می کند که آن را لازم نیست به یوگا و یا انعطاف پذیر برای انجام لازم امتداد است که به جلوگیری و کاهش آسیب. مربی به پایان می رسد گفت که هر زن باید یک کشش معمول یا در ابتدا و یا پایان تمرین خود را و توصیه آنها را به یک نگاه در برنامه تناسب اندام به نام عرق برای پیدا کردن حق روال است که برای آنها کار می کند.

در علاوه بر این به برنامه تناسب اندام, Kayla نیز همکاری نویسنده کتاب های الکترونیکی بیکینی بدن راهنماهای (BBG) که شامل تمرینات تناسب اندام و راهنماهای برای کمک به خوانندگان در رسیدن به اهداف خود.

در بخش نظرات از اکثر پست های اخیر, Kayla پیروان او را برای او فیلم های ورزش و تناسب اندام, مشاوره و از او خواست سوالات مربوط به تناسب اندام خود را سفر.

“با تشکر! خیلی دوست دارم برای دیدن کشش معمول برای بارداری” یکی پیرو اظهار نظر.

“این تنها چیزی است که من نیاز! با تشکر از شما” یکی دیگر از Instagram کاربر نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im