تناسب اندام, مربی, Kayla Itsines پست رجعت عکس به افتخار روز جهانی

یکشنبه, مارس 8, تناسب اندام, مربی, Kayla Itsines در زمان به محبوب پلت فرم رسانه های اجتماعی Instagram به ترک پست الهام بخش به افتخار روز جهانی زن. استرالیا بومی اغلب برگ های انگیزشی, فیلم ها و عکس ها در سایت به اشتراک گذاری عکس برای تشویق طرفداران خود به دنبال اهداف تناسب اندام خود را در حالی که ارائه یک محیط جامع برای انجام این کار.

در عکس کون عکس از پشت او به عنوان یک جلسه آموزشی در یک اتاق ورزش. احاطه شده توسط ده ها تن از زنان زیر را به همراه ورزش و روشن چند رنگ چراغ تناسب اندام گورو به نظر می رسد انتقال او عفونی انرژی به کلاس خود است.

برای تناسب اندام جلسه Kayla می پوشد, سیاه, سینه بند ورزشی شامل عبور طراحی در قسمت فوقانی پشت و ترک swatch bronzed اواسط بخش قرار گرفته است. او جفت بالا با نور زرد بدنسازی, کوتاه, که گسترش به او فوقانی ران قرار داده و او را مجسمه بر روی صفحه نمایش.

Kayla کامل لباس با یک جفت کفش کتانی سفید و سیاه و سفید دیده بان در حالی که میکروفون دستگاه دیده می شود که از پشت گوش او را به ران او. او می پوشد بلند, موهای قهوه ای تا در امضا موی دم اسبی به نگه داشتن آن را از صورت خود در حالی که او کار می کند. به عنوان Kayla دستور کلاس او امتیاز نسبت به یک گروه به سمت چپ قاب.

در عنوان پست Kayla reminisces در مورد او اولین کار خود به عنوان یک مربی شخصی که صورت گرفت در زنان تنها مرکز آموزش. او می نویسد که ورزشگاه پر بود از زنان مسن تر که او احساس نمی شد که قدرت در حالی که مربیان آموزش کلاس نیست ارائه مقدار از یک چالش است. Kayla الهام گرفته شده بود برای تغییر این طرز فکر با جوان, چشم انداز تازه که او را به استفاده از آنها را توانمند سازی و کمک به آنها برای به دست آوردن اعتماد به نفس در خود.

Kayla همچنان به نوشتن که هدف او برای زنان بود برای کمک به آنها در ایجاد تغییرات کوچک و افزایش قدرت خود را با وزن های مختلف و انواع مختلف حرکات. او می افزاید که یکی 70 ساله ایتالیایی که او اصلا انتظار نداشت دوباره برای یک کلاس و شگفت زده شد زمانی که او انجام داد. این تجربه تدریس Kayla که زنان می توانند هر چیزی را انجام دهید آنها قرار داده و ذهن خود را به.

تناسب اندام مربی 12.2 میلیون پیروان ابراز عشق خود را برای او در بخش نظرات نوشتن که Kayla یک انگیزه و الهام بخش برای آنها.

“سن است که در واقع فقط یک عدد با تشکر برای بودن چنین فراگیر قهرمان زنان” یکی Instagram کاربر نوشت.

“افسانه در این زمینه خود را درخشان زنان کمک به زنان دیگر” یکی دیگر از فن اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>