تناسب اندام ستاره Ainsley رودریگز Flaunts Her صدای زیر شکم در یک بازی هاکی

تناسب اندام ستاره Ainsley رودریگز لذت می برد یک بازی هاکی بیش از آخر هفته و خوشحال طرفداران خود را با یک Instagram update در مورد تفرج سرگرم کننده. برای مناسبت های مستقر در میامی-زیبایی مطمئن بود برای جولان دادن او فوق العاده عضلات شکم, نشان دادن فقط به همین دلیل است که او یکی از محبوب ترین مدل های تناسب اندام در Instagram.

رسانه های اجتماعی ستاره شده است در تلاش برای نگه داشتن مشغول پس از محدود بودن از ورزش به دلیل یک عمل جراحی اخیر. خوشبختانه به نظر می رسد به عنوان اگر او قاتل شکل است مبتلا به کمبود وقت در ورزشگاه.

برای این مناسبت Ainsley flaunted او abs در یک خردل رنگی زراعت و اصلاح نباتات بالا. رنگ برجسته او خورشید را بوسید پوست و بدون آستین با لهجه نشان داد او اسلحه. برای اضافه کردن یک کمی از گرما در هوای سرد عرصه زراعت و اصلاح نباتات بالا نیز برجسته یقه اسکی جزئیات.

Ainsley زوج بالا با یک جفت سیاه و شلوار جین پاره پاره. این کاپشن قطع flattered او شکل ساعت شنی و لهجه های برش در پوشاک نشان داد حتی بیشتر از پوست تناسب اندام ستاره. لمس اتمام در نگاه یک جفت سیاه و سفید توری بالا booties.

Ainsley نگه داشته و بقیه از او نگاه نسبتا ساده و در امید بستن برای یک جفت گوشواره گل میخ مروارید و یک نقره کاف دستبند برای او و لوازم جانبی. آرایش خود را تازه بود-مواجه متشکل از یک براش ساده از ریمل مژه و ابرو و برخی از پاک کردن رژلب. سبزه او قفل شد آهنگ صاف و براق.

برای جشن گرفتن این مناسبت, تناسب اندام ستاره برگزار می شود یک فنجان آبجو در یک دست. در پس زمینه بود یخ یخ بازی کردن و همچنین به عنوان یک نمایش از enraptured جمعیت.

در عنوان, Ainsley شوخی که هر چند او یک پنگوئن از طرفداران او بود از ساختن یک استثنا ریشه برای Blackhawks. به نظر می رسد به عنوان اگر رسانه های اجتماعی را به سلامتی به یک افسون خوش شانس برای این تیم به عنوان آنها به پایان رسید تا برنده این بازی است.

طرفداران عاشق آخرین به روز رسانی, که در آن آن را به دست آورده فقط خجالتی از 38,000 دوست دارد و بیش از 765 نظرات.

“بهترین بدن همیشه” بوده یکی از وحشت فن همراه با دو قلب-چشم emoji مواجه است.

“و فکر می کنم شما نمی تواند دیگر کامل است. طرفداران هاکی!!!” raved دوم.

“کاملا زرق و برق دار” اضافه شده یک سوم اضافه کردن یک besotted, چهره, یک پرتقال و یک آتش emoji.

“بسیار زیبا و شگفت انگیز و مناسب و مثبت است. کمال چنین یک لبخند زیبا” به این نتیجه رسیدند یک چهارم با دو قلب, چشم, چهره, دو قلب قرمز و 100 درصد نماد است.

شب بر روی یخ شد گریه به دور از Ainsley را به روز رسانی در اوایل این هفته جایی که او مطرح خارج در برابر یک دیوار آبی در سیاه و سفید توری تا لباس شنای زنانه دوتکه, همانطور که قبلا تحت پوشش Inquisitr.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>