تناسب اندام, مدل Nienna جید Sizzles استخر یک عدم تطابق صورتی بیکینی

Nienna جید نگاه داغتر از همیشه در حالی که آرامش بخش در استخر بیش از آخر هفته. تناسب اندام, مدل, در زمان او Instagram حساب در روز یکشنبه برای به اشتراک گذاشتن یک ضربه محکم و ناگهانی از وقت خود را با آب که دارای طرفداران او صحبت به دلایل بیش از یک.

یک برچسب جغرافیایی در پست نشان داد که عکس بود جامعی در لاس وگاس, نوادا که در آن Nienna دستگیر شد ایستاده فقط یک فاصله کوتاه از طراوت آب. زرق و برق دار آبی آسمان peeked از طریق روشن سبز و درختان نخل احاطه شده است که نقطه ای از آن گرمسیری پرنیان.

Nienna مطرح شده با باسن خود ظهور کمی به سمت او تاکید انحناء بدن. او زد او را از طریق انگشتان دست خود را بلند قهوه ای و گیسوان در حالی که زل زده بود چیزی را به فاصله با خیره شدید.

به او نگاه برای روز Nienna تصمیم گرفتند برای یک عدم تطابق لباس شنای زنانه دوتکه صورتی که چیزی جز نعمت برای او فوق العاده است. او sizzled در یک افسار به سبک بالا با رشته تسمه و یقه غوطه سقوط کرد که به مراتب پایین قفسه سینه خود را ترک مقدار کافی از رخ خوب بر روی صفحه نمایش. آن ruched مثلث فنجان تحت پوشش تنها بخشی از دارایی های شهوت انگیز, اذیت کردن پیروان خود را با یک زیبا از sideboob به عنوان به خوبی.

در نیمه پایین تر از مدل انتخاب یک جفت از رنگ صورتی لباس شنای زنانه دوتکه پایین که ساخته شده از ساتن براق مواد. شماره افتخار یک طراحی جسورانه با بالا قطع پاها که نمایش او مجسمه ران و منحنی. آن تسمه گره خورده بود در کمان خوش طعم و سقوط خطرناکی پایین بر روی باسن خود ارائه مخاطب او یک دید کامل از سبک سگي شکم و abs.

Nienna اضافه شده یک جفت گوشواره و یک گردنبند صلیب به او به سختی وجود دارد گروه مقدار کامل از bling. او سبک خود را قفل طولانی در یک نیمه تا نیمه پایین و عینک کامل آرایش صورت به عنوان به خوبی. برنامه نگاه شامل, برهنه, رژ لب, رژگونه تیره, سایه چشم و ریمل مژه و ابرو. این مدل نیز در گیر یک مجموعه ای از سه براق جواهرات با گوشه ای از چشم او برای دیگری اشاره از زرق و گلم.

بسیاری از ستاره 3 میلیون پیروان به نظر می رسید تحت تاثیر قرار توسط او کنار استخر صفحه نمایش. پست متصلب است تا حدود 13,000 دوست دارد و بیش از 275 نظر طول آن 20 ساعت در Instagram صفحه.

“شما مانند یک الهه” یک نفر نوشت.

کاربر دیگری گفت که مدل زیبایی بود “فراتر از کلمات است.”

“شما نگاه جذاب و جذاب با هر روز” اظهار نظر یک سوم تحسین.

“شما باید یک دیدنی بدن اظهار داشت:” یک چهارم فن.

این است که به سختی اولین بار است که Nienna به نمایش گذاشت او باور نکردنی بیکینی بدن در Instagram صفحه. هفته گذشته مدل مشترک دیگری تحریک مجموعه ای از عکس هایی که دیدم او اجازه آن را همه قطع کردن در ساحل در یک itty-bitty قرمز دو تکه. این پست ثابت می شود یکی دیگر از ضربه racking تا بیش از 27,000 دوست دارد و 466 نظرات به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>