تناسب اندام, مدل Nienna جید Flaunts Her Round Booty در Cheeky سفید بیکینی در استخر تمرین

Nienna جید بازگشت به او Instagram صفحه در روز یکشنبه برای به اشتراک گذاشتن یک وب مجموعه ای جدید از جرقه بزند که فرستاده افزایش درجه حرارت بر روی صفحه. این ها بود, تناسب اندام برای اولین بار در چند هفته و قطعا به نظر می رسید به عنوان یک لذت برای بسیاری از سه میلیون پیروان.

این پست شامل در مجموع از چهار عکس است که جامعی به عنوان 24 ساله انجام تمرین توسط استخر. او با استفاده از مجموعه ای از نقره dumbells برای عرق جلسه که به نظر می رسد شامل bicep فر و squats. او به پایان رسید تا با یک آرامش بخش فلوت از طریق آب در بالای تورم اسب شاخدار.

Nienna تصمیم گرفتند به سنگ های کوچک, بیکینی, به جای athleticwear او به عنوان او انجام تمرینات. دو قطعه ساخته شده از یک خواب سفید مواد که ظهور در برابر او برنزه پوست و افتخار آشکار طراحی است که به مخاطبان خود را نگاه خوب در او بدنسازی-honed بدن. آن را شامل یک کلاسیک مثلث بالا با تسمه نازک که نمایش مدل عضلات پشت و شانه ها و بازوها. این قطعه تا به حال فنجان کوچک نیز هست که دیدم یک زیبا از sideboob دادن نگاه اغوا کننده پرنیان.

تطبیق پایین لباس شنای زنانه دوتکه مجموعه بودند مسلما حتی بیشتر risque به عنوان شنا افتخار رسوا شورت لا کونی سبک است که در معرض Nienna را غنیمت دور در تمامیت خود را به عنوان او روت شکل است. بند تنبان بود منگوله دار در کمان خوش طعم در دو طرف باسن خود را برجسته او را تر و تمیز کمر و ساعت شنی شبح. طرفداران نیز درمان به زیرچشمی نگاه کردن در مدل مجسمه ران.

Nienna نیست اضافه کردن هر گونه لوازم جانبی به او به سختی وجود دارد نگاه میکند و تضمین میکند که تمام چشم های باقی مانده بر روی منحنی های خطرناک او به عنوان صفحه را از طریق تمرین خود را. او بلند, سبزه, قفل در, دو, تنگ, هلندی, نوارهای به نگه داشتن آنها را از سقوط در مقابل صورت خود را به نظر می رسد که انجام می شود تا با یک برنامه کامل از آرایش ساخته شده است که ویژگی های قابل توجه پاپ.

طرفداران قطعا به نظر می رسید هیجان زده برای دیدن مربی تناسب اندام در Instagram صفحه و باران چند اسلاید ها با بیش از 27,000 دوست دارد در طول آن 20 ساعت از رفتن زندگی می کنند. صدها نفر رفتند به بخش نظرات و همچنین.

“تا کامل مثل همیشه” یک نفر نوشت.

“بدن شما قاتل” ستایش یکی دیگر از فن.

“کاملا خیره کننده, زیبا, زرق و برق دار” یک سوم تحسین بوده.

“چشمگیر” اضافه شده یک چهارم پیرو.

Nienna قرار داده است در مقدار زیادی از زمان برای او مجسمه هیکل پس از آن جای تعجب نیست که او دوست دارد به آن را نشان می دهد در Instagram صفحه. یک پست به اشتراک گذاشته شده قبل از نزدیک به سه هفته غیبت از پلت فرم او را دیدم با بهره گیری از یک روز دیگر توسط این زمان در اندک صورتی لباس شنای زنانه دوتکه. که نگاه ثابت می شود یکی دیگر از ضربه گردآوری حدود 16,000 دوست دارد و 347 نظرات به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>