Lisa Morales و همسرش, Jason دوک به تازگی یک ویدئو که او گزارش ویروسی رفت. تناسب اندام مدل و همسر او را نشان داد مهارت های آکروباتیک خود در برخی از hip-چرخاندن حرکت می کند که دست آورد هزاران نفر از نمایش ها و دوست دارد. اما Jason پرداخت قیمت برای بلند کردن همسر خود را به ارتفاعات جدید.

لیزا او را تمرین ساده لباس نگاه سیگار کشیدن در این کلیپ ویدیوئی. او عینک یک سینه بند ورزشی که نشان داد او را پاره پاره abs اسلحه و مقدار زیادی از رخ. او زوج بالا با ساق خاکستری با پوشش مش. مش جزئیات با تاکید بر غنیمت با خود یار بالا دور کمر را کاهش دهد.

جیسون نگاه شیک در یک هماهنگ ساز و برگ را به کفش. او عینک یک royal blue t-پیراهن شورت سیاه و سفید با راه راه آبی و سیاه و سفید و آبی کفش ورزشی. خود را ضخیم عضلانی سلاح شهادت به این واقعیت است که او به راحتی قادر به تحمل لیزا لاغر اندام بدن را در خود نگه دارد.

لباس شنای زنانه دوتکه, مدل عینک مو, messy, مستی و در عین حال با هم قرار داده و با صورت پر از آرایش. او عینک یک تعریف ابرو ضربه شلاق ریمل مژه و ابرو و سایه چشم قهوه ای را به منظور جلب توجه به چشم های زیبا. تناسب اندام مدل برجسته کامل خود را با یک رژ لب برهنه است که افزایش طبیعی رنگ آمیزی. به طور معمول, لیزا نگاه بی عیب و نقص.

در این کلیپ لیزا روشن دوربین و سرعت زد به شوهرش. لاتین زیبایی قرار داده و سر خود را بین زانو های خود را قبل از scooting به جلو تا زمانی که آنها پا به پا. در ضمن Jason قرار داده و آرنج خود را در اطراف باسن خود را به طوری که دست خود را اویزان بودند پشت سر او derriere.

مکالمه بین زن و شوهر به خصوص خنده دار لیزا بود عصبی در مورد حرکت می کند. او مدام به شوهرش “آه خدای من, من واقعا می ترسم” را به عنوان او با صبر و حوصله منتظر او برای رسیدن به دست های خود را از طریق زانو های خود را.

“این درست نیست! چگونه است که این درست است ؟ هیچ!”

هنگامی که او در نهایت قرار داده و او را در کف دست خود را, Jason گفت: “من تو” اما این بدان معنا نیست که لیزا را از طریق رفتن با شیرین کاری.

“کودک من می ترسم” او گفت:.

“شما خوب هستید” جیسون تشویق قبل از اضافه کردن “درست است. آماده است؟”

“من نمی دانم در این مورد؟” لیزا worriedly اجازه دهید او را می دانم.

اما Jason آماده بود برای رفتن. فقط قبل از او کشیده دست او از او خواست اگر او آماده بود.

“هیچ!” لیزا فریاد زد.

اما Jason ادامه “شما در حال رفتن به انجام یک تلنگر جلو. آماده است؟”

“نه. من نمی توانم!” لیزا دست پاچه. اما جیسون دست او را کشیده و لیزا را رو به جلو معلق با کمک او. لیزا فریاد زد تمام راه را از طریق قبل از فرود بصورتی پایدار و محکم بر روی پای او. آنها نگاه به چشمان یکدیگر و با لبخند قبل از تصویری قطع شد.

لیزا به بیش از 2.3 میلیون followers on Instagram تنهایی و بسیاری از پاسخ به این ویدئو. آن را کمی تعجب می کنم که این کلیپ را به خوبی انجام داد در Infinite که در آن آن را به دست آورد یک مقدار باور نکردنی از نظرات و ویروسی رفت. در این عنوان به او اجازه دهید آنها را می دانیم که جیسون صدمه دیده از شانه خود را پس از حرکت می کند.

به عنوان یکی از طرفداران گفت: “وای خدای من این خیلی خوب بود!!!!! فقیر Jason اما این حلال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im