مدل تناسب اندام لیزا Lanceford نشان داد طرفداران او راه مناسب برای انجام bicep فر در تازه ترین ویدیو در Instagram صفحه. لباس پوشیدن و در لباس بنفش سینه بند ورزشی و ساق پوش, ترکیبی زیبایی به نظر می رسد در یک سمت به سمت مقایسه تصویری که در آن او انجام ورزش به درستی در سمت راست و اشتباه در سمت چپ.

در این کلیپ نمایش به صورت اشتباه لیزا آیا هر حلقه bicep در یک سرعت سریع تکیه او تنه به جلو با هر تکرار. لیزا توصیه در برابر انجام همه این ها در عنوان ، او تصویری از شکل صحیح را به او نشان دادم پیچش یا حلقه زنی و وزن به آرامی در حالی که حفظ یک مستقیم و مداوم به عقب. او عنوان نیز توصیه می شود نگه داشتن آرنج ثابت در طول ورزش. او گفت که انجام این کار نیروهای فعال سازی از ماشین آلات کشاورزی به جای استفاده از شانه و عضلات هستند که سهوا آموزش دیده در هنگام استفاده نادرست شکل او نشان داد.

کلیپ انباشته بیش از 50000 انداز در عرض 45 دقیقه پس از آن آپلود شده بود. در بخش نظرات طرفداران مشترک قدردانی خود را برای لیزا تظاهرات مناسب حلقه bicep فرم.

“با تشکر از شما برای این فیلم” یک نفر نوشت: قبل از اضافه کردن یک قلب و چشم و قلب از emoji به نظر خود. “لطفا در حفظ و نشان داس و don’ts.”

دیگران اعتراف به دیدن مردم با استفاده از فرم نادرست که لیزا نمایش داده شده در ویدئو های خود را.

“یکی در سمت چپ این است که شخص در باشگاه با وزنه های سنگین” یک دوم دیدگاه اضافه شده است.

“هاها من آن را دوست دارم!” سوم شخص نوشت. “این یک اشتباه است که من می بینم بسیاری از بچه ها را در سالن ورزش است.”

“من می بینم بسیاری از مردم انجام می دهند یکی در سمت چپ نوسانی سنگین تر و سنگین وزن اما همیشه با نوسان حرکت!” چهارم اضافه شده است.

این اولین بار نیست که لیزا با استفاده از Instagram تصویری به او نشان می دهد 1.8 میلیون پیروان راه حق از انجام ورزش است. در پست قبلی آپلود او همان نوع به آنها را نشان می دهد که چگونه به درستی انجام glute رشوه با یک کابل و ماشین آلات. لیزا عنوان به این مناسبت توصیه در برابر arching پشت در حالی که انجام این حرکت است.

“حفظ ثبات توسط فرح هسته ای خود را نگه دارید و کمی خم در زانو خود را به عنوان شما فشار کابل پشت مراقب باشید به جبران با دیگر عضلات. مطمئن شوید که شما لازم نیست به بیش از حد سنگین در این ورزش!⁣” او اضافه شده است.

در این ویدئو مشاهده شده است نزدیک به 40,000 بار از آن ها پنج روز پیش و بیش از 500 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im