تناسب اندام, مدل لورن سیمپسون سنگ های ورزشی صورتی سینه بند و شورت غنیمت برای پایین تنه تمرین

تناسب اندام, مدل لورن سیمپسون اضافه شده یک تمرین جدید تصویری به بزرگ Instagram مجموعه است که شامل یک کون, باند پایین بدن مدار.

برای, تمرین, تناسب اندام, مربی, عینک تمام لباس صورتی است که شامل یک سینه بند ورزشی و کوتاه. بالا شامل پایین یقه و اسپاگتی ترک یک تکه از بالای پشت معرض و رسم چشم به او مجسمه دست و معوج شکم. در نیمه پایین تر از spandex, کوتاه, گل رز به ناف او و طولانی به زیر خوش بر و رو او پشت ترک بسیار از او مجسمه پاها در معرض.

لورن انتخاب یک جفت سفید و خاکستری آدیداس کفش کفش و لوازم با یک جفت از glitzy گوشواره گل میخ. او عینک بلند, پلاتین مو بور عقب کشیده به پایین موی دم اسبی که در جریان پایین خود را به عقب و به نظر می رسد را ساخته اند تا صورت خود را با ریمل و خط چشم دودی, سایه چشم و صورتی لب براق.

بدن پایین تر تمرین صورت گرفت در فضای بیرون از منزل در کنار استخر. لورن با استفاده از یک خاکستری مقاومت باند برای بسیاری از تمرینات و ترکیب نمی کند هر گونه تجهیزات اضافی. این تمرین شامل هفت تمرینات هر تقسیم یک فرد اسلاید از پست.

ورزش اول که لورن نشان داده بود B موضع RDL. او قرار داده شده مقاومت باند در زیر پای او کشیده و با هر دو دست. بعدی تصویری برجسته سه نقطه پا ضربه بزنید. لورن پیچیده مقاومت باند در اطراف مچ پا و پا به عقب با یک پا متناوب پاها. سوم ورزش بود و باز پرداخت آن نیز گنجانیده مقاومت باند در اطراف مچ پا.

چهارم ورزش در روال بود مبهوت موضع چمباتمه زدن. لورن قرار داده شده یک پا کمی پشت دیگر و انجام یک سری از squats. در پنجمین تصویری مدل نشان داد سه گانه پالس squat jump قرار دادن مقاومت باند در اطراف او ران برای تکمیل این ورزش است. نهایی دو تمرین در بدن پایین تر تمرین بودند معکوس پرتاب با پالس و چمباتمه زدن به آدم ربایی.

در عنوان پست لورن نوشت: از نام های تمرین و آموزش پیروان خود را کامل از بین 12 و 15 تکرار هر تمرین برای کل سه تا چهار مدارهای.

تمرین به دست آورده چند هزار لایک و ده ها تن از نظرات در عرض چند ساعت ظاهر می شود بر روی سایت به اشتراک گذاری عکس.

“من نمی تواند متوقف به دنبال آن ، زن خیره کننده” یکی Instagram کاربر نوشت: در بخش نظرات این پست.

“شما فقط نگه داشتن آن را کشتن کودک” یکی دیگر پیرو قدردانی مدل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>