تناسب اندام, مدل Krissy Cela ویترین Ab-متمرکز معمول در ورزش سینه بند و شورت در Instagram

تناسب اندام, مدل Krissy Cela افزود: یکی دیگر از دوز fitspiration به او Instagram صفحه در روز پنج شنبه هنگامی که او را آپلود ویدئو جدید سری که به نمایش یک ab-متمرکز تمرین. لباس پوشیدن و در یک سینه بند ورزشی و تطبیق کوتاه انگلیسی, بمب, شروع تمرین با مجموعه ای از پیله بحران. این شبیه به استاندارد بحران اما Krissy مطرح زانو به سمت قفسه سینه خود را به عنوان او را به بالاتنه جلو. او همچنین کاهش و افزایش یک جفت dumbells در طول حرکت.

بعدی او در نقل مکان کرد به انجام تخته و استراحتی که نیاز به پا زدن هر دو پا و پشت در دوباره در حالی که نگه داشتن موقعیت تخته. او به دنبال کسانی که با مجموعه ای از تابلوهای طرف چرخش که در طی آن او پیچ خورده او تنه در حالی که برگزاری یک dumbell و propping خودش را تا آرنج. در چهارمین و آخرین کلیپ او به اتمام یک سری از پای در-و-outs. بسیار شبیه به پیله بحران از این ویدئو برای اولین بار این ورزش نیاز Krissy به وضع خود و مطرح زانو های خود را نسبت به او تنه اما برای این ورزش او متعادل یک dumbell روی پاشنه های خود را به عنوان او ،

در زیرنویس Krissy دستور بینندگان به انجام هر ورزش یکی پس از دیگری و سپس یک دقیقه استراحت قبل از انجام آن بیش از همه دوباره. Krissy همچنین ترویج جدید خود را با همکاری زنان, بهترین خط مکمل های ورزشی و تساوی توجه بیننده را به این واقعیت است که او را به نوشیدن یک از محصولات خود را در هر یک از فیلم ها. او همچنین اطلاع داد که طرفداران مشارکت راه اندازی است که اتفاق می افتد در دو روز و با بیان تعداد زیادی از شور و هیجان در مورد آن.

ارسال شده در دوست داشت بیش از 25 ، 000 بار از آن ها و بیش از 250 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است. در کسانی که نظرات طرفداران خود را ابراز تحسین Krissy.

“اهداف اهداف این چیزی است که شما” یک فرد نوشت: قبل از اضافه کردن یک قلب و چشم و آتش emoji به نظر خود.

او همه لباس قرمز نیز مقدار زیادی از توجه.

“Yassssss کشتن آن را به عنوان همیشه” دوم تحسین اضافه شده است. “حالا این رنگ خود را.”

“شما کامل و قرمز رنگ خود را” یک سوم Instagram کاربر اظهار داشت.

“بزرگ!” چهارمین نوشت. “قطعا رفتن به آن را امتحان کنید. به دنبال زرق و برق دار به عنوان همیشه.”

در حالی که او با تمرکز بر روی عضلات شکم در پست امروز در یک ویدیو قبلی او در قلب و در حالی که انجام یک مدار از تردمیل sprints پرش چمباتمه و پریدن lunges. کلیپ مشاهده شده است بیش از 200 ، 000 بار و بیش از 600 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>